GPD XD apžvalga, Android delninė konsolė, skirta retrogameriams

GPD surado visą gyslelę su savo alternatyviomis nešiojamomis konsolėmis. Nors žmonės jau ilgais dantimis laukia labai galingo GPD WIN 2, kurio specifikacijos pritaikytos AAA žaidimams, iki kito jo išleidimo 2018 m. gegužę dar liko keli mėnesiai. Tuo tarpu pažvelkime į modeliai kuklesni ir prieinamesni kaip klasika GPD XD.

Šiandienos apžvalgoje pažvelgsime į GPD XD, nešiojama konsolė, kurios ypatumas yra operacinė sistema Android - GPD WIN, kaip rodo jo pavadinimas, veikia su Windows 10-.

GPD XD analizė, nešiojama Nintendo DS konsolė su Android: puikiai tinka emuliatoriams

Turime pradėti nuo to, kad susiduriame su nebrangiu įrenginiu su bazinio diapazono aparatine įranga. Tačiau, GPD XD siūlo pakankamai paskatų naudoti gera alternatyva kaip nešiojama retro konsolė ir kai kuriuos žaidimus perkelti į įprastus „Android“ žaidimus. Pažiūrėkime…

Dizainas ir ekranas

Kalbant apie dizainą, idėja yra aiški, nešiojama ir sulankstoma konsolė gryniausio Nintendo 3DS stiliaus. Viršutiniame skydelyje yra 5 colių jutiklinis ekranas su 1280 x 720p raiška.

Apatiniame GPD XD modulyje randame 2 3D vairasvirtės, pagamintos Japonijos Alpėse, su skersine galvute, paleidikliais ir keturiais standartiniais mygtukais, taip pat pasirinkimo, paleidimo ir keliais papildomais greitosios prieigos mygtukais (garsumo, maitinimo ir kt.). Geros būklės žaidimų pultelis.

Dėklas turi elegantišką blizgančią apdailą, tai rodo, kad jis pagamintas iš kokybiškų medžiagų, o mygtukai turi malonų prisilietimą. Tiesa ta, kad šiuo klausimu galime paklausti šiek tiek daugiau.

Jo matmenys yra 15,50 x 8,90 x 2,40 cm, o svoris - 300 gramų.

Galia ir našumas

Kalbant apie GPD XD aparatinę įrangą, nesuklyskite. Tai nėra nešiojama konsolė, skirta galingiems ir sunkiems žaidimams. Jo funkcionalumas labiau orientuotas į klasikinių retro žaidimų mėgdžiojimą. Tai yra kažkas, kas tampa apčiuopiama patikrinus, ar matėte gana seną „Android“ versiją, Android 4.4, būti tiksliam.

Ir tiesa ta, kad jums nereikia daugiau, nes šiam konkrečiam naudojimo būdui to pakanka ir pakanka. Sistema turi procesorių Rockchip RK3288 su Mali-T764 GPU, 2 GB RAM ir 64 GB vidinė atmintis plečiama naudojant SD.

Taip pat turi mini HDMI išvestis ir WiFi ryšį, o tai reiškia, kad bet kuriuo momentu galėtume sinchronizuoti konsolę su televizoriumi svetainėje ir žaisti kai kuriuos žaidimus dideliame ekrane. Vienintelis minusas ryšio atžvilgiu – Bluetooth nebuvimas. Jis turi 3,5 mm ausinių išvestį, gerą garsą garsiakalbiuose ir pateikia daugiau nei teisingą 5600 mAh baterija.

Daugiau informacijos apie GPD XD galite pamatyti šioje įdomioje vaizdo įrašo apžvalgoje:

Kaina ir prieinamumas

Android GPD XD delninė konsolė Šiuo metu jo kaina yra 181,59 USD, apie 151 eurą, GearBest. Taip pat „Amazon“ galime įsigyti 32 GB versiją už šiek tiek mažiau nei 200 eurų.

Ar verta pirkti vieną iš šių konsolių? Jei esate 70-ųjų, 80-ųjų ir 90-ųjų vaizdo žaidimų gerbėjas, jums tikrai patiks su GPD XD. MAME, PSX, Mega Drive, NES ar Super Nintendo emuliatoriai labai gerai veikia „Android“, tačiau naudojant planšetinį kompiuterį ar mobilųjį telefoną patirtis visiškai prarandama.

Tačiau šis GPD leidžia tinkamai žaisti Mario, Mega Man, Castlevania ar Sonic. Jei ieškote kažko galingesnio, pažiūrėkite į GPD LAIMĖJIMASarba geriau palaukti GPD WIN 2 -Ir pradėkite taupyti, tai ne visai pigus prietaisas-. Retro žaidimams nešiojamajame kompiuteryje, be jokios abejonės, GPD XD.

GearBest | Pirkite GPD XD (64 GB)

Amazon | Pirkite GPD XD (32 GB)

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found