10 geriausių pigių 2018 m. „micro SD“ kortelių

Išpopuliarėjus mobiliajai telefonijai ir nešiojamiesiems prietaisams apskritai, atminties kortelės tapo nepakeičiamu papildymu. Reikia išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių, fotoaparatų, el. knygų ir kt geros micro SD kortelės plėsti, jos – dažnai – sumažintos saugojimo talpos.

Šiandienos įraše pasinaudosime proga rekomenduoti 10 pigių „micro SD“ kortelių, kurių kainos ir kokybės santykis yra geras. Ir, beje, pasinaudosime galimybe šiek tiek pakalbėti apie įvairius rinkoje esančius micro SD atminties tipus ir jų savybes.

Micro SD kortelių tipai ir funkcijos

Nors jos visos paprastai žinomos kaip „micro SD“ kortelės, tiesa ta, kad yra 4 skirtingų tipų.

 • Micro SD (Secure Digital) kortelės: Tai pirmosios kartos kortelės. Sukurti SanDisk, jie buvo pirmieji prisiminimai, kurie priėmė 15 x 11 x 1 milimetro formatą. Jų maksimali talpa yra 32 GB.
 • Micro SDHC (Secure Digital High Capacity) kortelės: Tai antros kartos kortelės. Dėl patobulintos duomenų magistralės jie siūlo žymiai didesnį perdavimo greitį. Didžiausia jo talpa yra 32 GB.
 • Micro SDXC (Secure Digital Extended Capacity) kortelės: Jie turi exFAT failų sistemą, o jų maksimalus greitis gali siekti iki 312 MB / s. Jie siūlo iki 2 TB talpos.
 • Micro SDUC kortelės: moderniausios ir galingiausios kortelės rinkoje. Jie naudoja exFAT sistemą ir turi nuo 2 TB iki 128 TB talpos.

Svarbu žinoti šį kortelių tipų skirtumą, tačiau tiesa ta, kad šios informacijos mums nepakanka. Kad susidarytų idėją „micro SD“ duomenų perdavimo greitis Turime atsižvelgti į 2 pagrindinius veiksnius: autobuso klasę ir tipą.

Klasė

Tam tikros kortelės klasė yra ta, kuri nurodo minimalų to modelio duomenų perdavimo greitį. Tokiu būdu mes žinome, kad yra 4 skirtingų klasių tipai.

 • 2 klasė: Mažiausias greitis 2 MB / s.
 • 4 klasė: Mažiausias greitis 4 MB / s.
 • 6 klasė: Mažiausias greitis 6 MB / s.
 • 10 klasė: Mažiausias 10 MB / s greitis.

Tai yra minimalūs greičiai, kuriuos įsipareigoja gamintojas, tačiau jie visada yra šiek tiek didesni.

Ir tada yra anksčiau komentuoti „micro SDXC“, kurie viršija šią schemą ir gali pasiekti iki 312 MB / s greitį.

Autobusas

Magistralės tipas, kaip ir klasė, yra lemiama charakteristika vertinant „micro SD“ kokybę ir perdavimo greitį.

 • Standartinis autobusas: Jo perdavimo greitis siekia iki 12,5 MB / s. Tai autobuso tipas, naudojamas 2, 4 ir 6 klasės kortelėse.
 • Greitasis autobusas: Naudojama 10 klasės kortelėse ir pasiekia iki 25 MB/s greitį.
 • Itin greitas autobusas (UHS): Tai autobusai su greičiausia sąsaja ir yra kelių tipų.
  • UHS-I: Yra dviejų tipų UHS-I autobusai. Viena vertus, mes turime 1 klasės UHS-I (U1), kuris pasiekia 50 MB / s greitį. Ir tada mes turime UHS-I 3 klasę (U3), kuri pasiekia 104 MB / s.
  • UHS-II: pasiekia perdavimo greitį iki 312 MB / s.
  • UHS-III: duomenų perdavimo greitis iki 624 MB / s.
 • SD-Express: Tai yra galingiausias magistralės tipas, pasiekiantis iki 985 MB / s.
Šaltinis: SDCard.org

10 geriausių pigių ir geros kokybės „micro SD“ kortelių

Šiame rekomendacijų sąraše apžvelgsime keletą 16, 32, 64, 128 ir 256 GB „micro SD“ atminties. Apžvelgsime kiekvieną gebėjimų lygį geriausios kokybės micro SD iš žinomiausių prekės ženklų (Samsung, SanDisk, Kingston), taip pat kitų pasiūlymų ieškantiems visų pirma kažkas pigesnio.

Pastaba: Akivaizdu, kad pastarųjų kokybė ir ilgaamžiškumas paprastai būna žemesni, nors mums visada gali pasisekti ir būti maloniai nustebinti.

Kingston SDC10G2 (16 GB)

10 klasės UHS-I microSD (Secure Digital) kortelė, kurios vidutinis perdavimo greitis 45 MB / s (skaityti) ir 10 MB / s (rašyti). Jis yra atsparus vandeniui (IPX7 sertifikatas) ir atlaiko temperatūrą nuo -25 °C iki 85 °C.

Orientacinė kaina *: 8,00 € (žr Amazon)

MIXZA (16 GB)

Nors MIXZA nėra gerai žinomas likusioje pasaulio dalyje, dėl beveik juokingų kainų ir stebėtinai teigiamo vartotojų įvertinimo tai yra vienas iš labiausiai Azijos rinką šluojančių prekių ženklų.

Tai yra „Micro SDHC“ su a 20MB/s skaitymo greitis ir 10MB/s rašymo greitis.

Orientacinė kaina *: 4,35 € (žr GearBest)

„Kingston MBLY10G2“ (32 GB)

Kingston yra vienas iš kokybiškų prekių ženklų, turinčių geriausią kainos ir kokybės santykį. Į šį paketą, be „microSD“, yra SD adapteris ir praktiškas USB skaitytuvas.

Tai 10 klasės SDHC kortelė su 10 MB/s perdavimo greitis.

Orientacinė kaina *: 13,23 € (žr Amazon)

„Alfawise“ (32 GB)

„Alfawise“, be „Android TV Box“ gamybos, neseniai nusprendė išleisti „microSD“ atmintines už labai gerą kainą. Šis 32 GB yra 10 klasės UHS-I SDHC su a ne mažiau kaip 10 MB / s įrašymo ir 60 MB / s skaitymo greitis. Vienas pigiausių „microSD“ kortelių šiandien.

Orientacinė kaina *: 3,55 € (žr GearBest)

„SanDisk Ultra“ (64 GB)

Tai yra # 1 perkamiausia „micro SD“ kortelė „Amazon“, ir nieko keisto. Gera kaina, geras perdavimo greitis ir didelė talpa. 10 klasės UHS-I (U1) micro SDXC atminties kortelė su a 100 MB/s skaitymo greitis. Tai taip pat apima naują A1 katalogavimą (geresnį programos našumą).

Orientacinė kaina *: 14,15 € (žr Amazon)

„Samsung EVO Plus“ (64 GB)

Kortelė savo kokybe ir darbu labai panaši į SanDisk Ultra. Tai 10 klasės „microSDXC“, UHS-I (U3), su a 100 MB / s skaitymo greitis ir 60 MB / s rašymo greitis.

Jis atsparus temperatūrai nuo -25º iki 85º, atsparus vandeniui, atsparus rentgeno spinduliams ir magnetizmui. Kaip ir dauguma atminties, jame yra SD adapteris.

Orientacinė kaina *: 14,06 € (žr Amazon)

MIXZA TOHAOLL (64 GB)

10 klasės UHS-I (U1) microSDXC atmintis su a skaitymo greitis apie 60 MB / s ir rašymo greitis 15-20 MB / s. Atsparus vandeniui, ekstremalioms temperatūroms, magnetizmui ir rentgeno spinduliams, pigesnis nei SanDisk ir Samsung modeliai, tačiau yra ir šiek tiek lėtesnis.

Orientacinė kaina *: 10,65 € (žr GearBest)

„Samsung EVO Plus“ (128 GB)

Jei norime šiek tiek padidinti savo biudžetą, galime pažvelgti į šį Samsung micro SDXC, kurio talpa yra 128 GB. Puikiai tinka 4K ir FullHD įrašams fotoaparatuose ir dronuose. Tai turi 100 MB / s skaitymo greitis ir 90 MB / s rašymo greitis.

Orientacinė kaina *: 27,42 € (žr Amazon)

„SanDisk Ultra“ (128 GB)

Kaip ir 64GB modelis, 128GB SanDisk Ultra išlaiko puikų balansą tarp aukštos gaminio kokybės ir jo pardavimo kainos. 10 klasės, A1, UHS-I (U1) micro SDXC atmintis su a skaitymo greitis iki 100 MB/s.

Orientacinė kaina *: 26,26 (žr Amazon)

Kingston SDCS (256 GB)

256 GB diapazone, be įprastų „Samsung“ ir „SanDisk“ „microSD“, turime „Kingston SDCS“. 10 klasės UHS-I microSDXC, su skaitymo greitis iki 80 MB/s. Atsparus vandeniui, aukštai temperatūrai ir kitiems nepalankiems orams.

Orientacinė kaina *: 53,80 € (žr Amazon)

Pastaba: apytikslė kaina yra kaina, galima rašant šį įrašą atitinkamose internetinėse parduotuvėse, tokiose kaip „Amazon“ ar „GearBest“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės