Mindfulness: 5 Android programos, skirtos medituoti ir atsipalaiduoti

Sąmoningas dėmesys arba sąmoningas dėmesys yra praktika, kurios metu mes suvokiame skirtingus mūsų dabarties patirties aspektus. Tai kažkas panašaus į meditaciją, tačiau dėmesys sutelkiamas tik į praktiškesnę kasdieninio gyvenimo pusę.

Geriausios „Android“ programos, skirtos dėmesingumui ir meditacijai praktikuoti

Šiandien apžvelgiame 5 Mindfulness programos, skirtos „Android“, kurios padės mums kovoti su nerimu, geriau miegoti, sutelkti savo smegenis ir, trumpai tariant, matyti gyvenimą perspektyviau, pozityviau ir atsipalaidavę. Visos programos yra nemokamos (kai kurios su papildomais planais, kad gautumėte daugiau papildomo turinio), jas galima atsisiųsti tiesiai iš „Google Play“, o keliose programose siūlomas turinys tobula ispanų kalba.

1 # Įžvalgos laikmatis – meditacija

„Insight Timer“ yra viena iš populiariausių „Android“ valdomų meditacijos programų, su daugiau nei milijonu atsisiuntimų ir aukštu 4,6 žvaigždutės įvertinimu. Ši mobilioji programa turi daugiau nei 4000 vadovaujamų meditacijų ir daugiau nei 1000 mokytojų, tokiomis temomis kaip savęs gailėjimasis, gamta ar stresas.

Mėgstantiems tylesnę meditaciją, programėlė taip pat leidžia medituoti tiesiog su laikmačiu, mirksinčiais varpeliais ar atpalaiduojančiu aplinkos garsu. Programa yra anglų kalba, tačiau ji tikrai intuityvi ir paprasta naudoti.

Atsisiųsti QR kodo įžvalgos laikmatį – meditacija, miego kūrėjas: Insight Network Inc Kaina: Nemokamas

2 # Aura: sąmoningumas ir laimė

Auros prielaida išties paprasta: kiekvieną dieną jūs gaunate asmeninę 3 minučių meditaciją. Ta pati meditacija niekada nekartojama, o pirmą kartą naudojantis programėle sistema užduoda tam tikrus klausimus apie mūsų amžių, streso lygį, optimizmą ir kt.

Nuo šiol Aura kiekvieną dieną pateiks mums skirtingą meditaciją, priklausomai nuo nuotaikos, su kuria pabundame. Tai taip pat leidžia klausytis atpalaiduojančių garsų ir atlikti kvėpavimo ciklus gryniausiu stiliumi PranaBreath.

Rekomenduojama programėlė, jei žengiame į pasaulį arba neturime daug laiko medituoti. „Trumpa meditacija per dieną“ gali būti kaip tik tai, ko mums reikia.

Atsisiųsti QR kodą Aura: sąmoningumas, miegas, meditacija Kūrėjas: Aura Health – sąmoningumas, miegas, meditacijos Kaina: Nemokamas

3 # Headspace: vadovaujama meditacija ir gryna sąmonė

Dažniausiai naudojama nemokama Mindfulness programa „Android“.. Jame yra daug meditacijos paketų (nors ne visi jie nemokami), vadovaujamos meditacijos jie ispaniškai ir apskritai ji turi labai tvarkingą ir spalvingą sąsają.

Pradėję naudotis programėle turėsime atsakyti į nedidelę klausimyną, kurios pagrindu programėlė bus organizuojama ir pasiūlyta mūsų poreikius atitinkančias meditacijas.

Atsisiųskite QR kodą „Headspace: Meditation and Sleep Developer: Headspace for Meditation, Mindfulness and Sleep“ Kaina: Nemokamas

4 # Sustokite, kvėpuokite ir pagalvokite: meditacija ir sąmoningumas

Programėlės pavadinimas verčiamas kaip „Sustok, kvėpuok ir pagalvok“. Jį sudaro daugybė seansų, daugelis iš jų ispaniškai (iki 21). Yra visokių temų: kūno skenavimas, dėkingumas, pasikeitimas, liūto protas ir kt.

Jame taip pat yra jogos vaizdo įrašų vaikams ir puslapis, kuriame galime matyti mūsų pažangą per visas dienas. Tarp jo vidurio seansų ir vadovaujamų meditacijų taip pat yra vietos trumpoms vienos minutės meditacijoms, seansams gerai išsimiegoti, susikaupti ir pan. Programa, paliečianti beveik visas psichinės sveikatos ir atsipalaidavimo lazdas.

Atsisiųskite QR kodą „MyLife Meditation“ iš „Stop“. Kvėpuoti. „Think Developer“: „Stop, Breathe & Think“ Kaina: Nemokama

5 # Ramus

„Calm“ yra dar viena tikrai sėkminga meditacijos programa, turinti daugiau nei 5 milijonus vartotojų. Jo nemokama versija yra trumpesnė nei kitų panašių programų: 16 meditacijų, kurių kiekviena trunka nuo 3 iki 30 minučių.

Čia siūlomos visų rūšių vadovaujamos meditacijos: raminantis nerimą, gilus miegas, vaikščiojimo meditacija ir kt. Norėdami pabrėžti „Miego istorijos“,mažos lovos istorijos suaugusiems įvairiausiomis temomis (įskaitant mokslinę fantastiką) užmigti Morfėjaus glėbyje.

Vienintelis trūkumas yra tai, kad jis yra anglų kalba, tačiau, pasak kūrėjų, jie jau stengiasi įtraukti naujas kalbas į būsimus atnaujinimus.

Atsisiųskite QR kodą Calm: Meditation and Sleep Kūrėjas: Calm.com, Inc. Kaina: Nemokamas

Tiesa ta, kad iki šiol laimę bandžiau tik su Pranabreath – programėle, kurią labai pamėgau prieš kurį laiką. Ir tiesa ta, kad tai, ką ką tik paminėjau šiandien, žengia dar vieną žingsnį ir yra išsamesni. Labai rekomenduojama praktikuoti Mindfulness bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės