„Vernee Apollo Lite“ apžvalgoje, nežabota galia už neprilygstamą kainą – „The Happy Android“.

Tie, kurie reguliariai skaito „Android“, žinos, kad aš turiu tam tikrą polinkį į kiniškus mobiliuosius telefonus. Kylančios įmonės, kurios nori atiduoti viską už kainas, kurių kitų prekių ženklų atveju būtų neįmanoma. Nėra taip, kad tokie įrenginiai kaip „Samsung“, „Sony“ ar „Google“ manęs nežavi (priešingai!), bet tarkime, kad yra daug gyvybės už tipiškų 4 prekių ženklų. Prekiniai ženklai kaip UMI, Xiaomi arba labai Vernee , apie kuriuos noriu su jumis pakalbėti šiandien, jie yra tikri saugūs statymai, kai kalbama apie terminalo atnaujinimą.

Vernee, galia kaip skiriamasis ženklas

Šiuo metu Vernee name rinkoje yra 3 terminalai: Vernee Apollo Lite, Vernee Mars ir Vernas Toras, ir visose jose ji pasirinko pasiūlyti galią, viršijančią vidutinę. Net jūsų pigiausias išmanusis telefonas Vernee Thor, turi 3 GB RAM, tai kas vos peržengia 100 USD barjerą .

„Vernee Apollo Lite“ apžvalga

Vernee Apollo Lite yra aukščiausios klasės iš Vernee namų, ir ne mažiau. Įspūdingomis funkcijomis pasižymintis terminalas už labai priimtiną kainą. Tokių terminalų vargu ar pamatysime prie stalo $200. Tai pasakę, susiduriame su vienas geriausių 2016 m. išmaniųjų telefonų.

Dizainas ir apdaila

Šis naujas „Vernee“ išmanusis telefonas pasižymi elegantišku vientisu dizainu metalo apdaila su užapvalintais kraštais. Jame yra ekranas 5,5 colio, briaunos 2.5D ir vienas 1920 x 1080 Full HD raiška. Labai atsargus terminalas, kurio kiekvienoje taisyklėje yra aukščiausios kokybės apdaila.

Galia ir našumas

Aparatūra yra stiprioji pusė Apollo Lite. Jis turi vieną geriausių procesorių rinkoje 10 branduolių Helio X20, kurio taktinis dažnis yra 2,3 GHz, 4 GB RAM ir 32 GB vidinės atminties (išplečiama iki 128 GB). Su šiomis funkcijomis jis gali be jokių problemų perkelti sunkią grafiką ir leidžia žaisti pačius reikliausius žaidimus be jokios netvarkos. Tikrai kompetentingas terminalas Antutu etalone jis pranoksta tokius terminalus kaip iPhone 6 arba Galaxy Note 5.

Kamera ir baterija

Prietaisas turi a „Samsung“ pagaminta 16,0 MP galinė kamera, leidžianti pasiūlyti šiek tiek aukštesnę nei vidutinę fotografijos kokybę. Kita vertus, priekinė kamera lieka keliose vietose 5,0 MP. Rekomendacija: jei pakeisime fotoaparato programinę įrangą kuriai nors kitai „Google Play“ programai (pvz., Zoom FX pavyzdžiui), galime žymiai padidinti jo našumą.

Skyrius, susijęs su baterija, yra dar vienas iš šio terminalo privalumų. Jis turi galingą rezervą 3180 mAh, todėl galima patogiai įkrauti 2 dienas. Jei naudosime jį intensyviai, dienos pabaigą taip pat galime pasiekti be didesnių komplikacijų. Be to, jis turi pranašumą, nes turi a C tipo USB įkroviklis, o tai reiškia, kad terminalą galime įkelti per kiek daugiau nei valandą. Tai malonu!

Kitos funkcijos

Kadangi Vernee yra aukščiausio lygio, jis negalėjo likti nuošalyje. pirštų atspaudų detektorius, kuris yra tiesiai po galine kamera. Taip pat turi 4G ryšys, dvi SIM kortelės ir visa tai apima „Android 6.0“..

Kaina ir prieinamumas

Šiuo metu „Vernee“ reklamuoja prekės ženklą, o tiek „Apollo Lite“, tiek „Mars“ ir „Thor“ modelius galime rasti su didelėmis nuolaidomis:

  • Vernee Apollo Lite : $199.99, keisti apie 179 eurus.
  • Vernee marsas : $199.99, keisti apie 179 eurus.
  • Vernee Thor:$109.99, keisti apie 98 eurus.

„GearBest“ pasiūlymai | Speciali „Vernee“ akcija

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės