10 geriausių „Android“ antivirusinių programų Apsaugokite savo terminalą!

Antivirusinė programa yra labai prieštaringas „Android“ programos tipas. Daugelis mano, kad jie nėra būtini, tačiau yra tam tikrų atvejų, kai būtina įdiegti gerą antivirusinę programą. Tai yra 10 geriausių „Android“ skirtų antivirusinių programų.

Ar tikrai turiu telefone ar planšetiniame kompiuteryje įdiegti antivirusinę programą?

Prieš pradedant, patogu paaiškinti šį klausimą. Jei įdiegsime programas tik iš oficialios „Google“ parduotuvės, skirtos „Android“, t. y. „Play“ parduotuvės, ir nepakeitėme savo terminalo, kad turėtų root teises, neturėsime didelių problemų, jei neįdiegsime antivirusinės programos. Taip ir yra. Atminkite, kad dabar net „Google Play“ turi savo integruotą antivirusinę programą.

Tačiau jei esame įpratę diegti programas iš mažiau saugios saugyklos -Pavyzdžiui, Aptoide-, APK failai arba mes turime root leidimai, tada viskas pasikeis. Gera antivirusinė programa neleis mums bjauriai išgąsdinti bet kokios kenkėjiškos programos ar infekcijos, kurios gali patekti į mūsų terminalą.

10 geriausių antivirusinių programų, skirtų „Android“.

Eime į pragarą. Jei ieškome papildomos apsaugos, kurią mums suteikia kompetentingos ir veiksmingos antivirusinės programos Android sistemoje, tai yra geriausios nemokamos ir mokamos alternatyvos, kurias šiandien galime rasti programų rinkoje.

Bitdefender Antivirus Free / Bitdefender Mobile Security & Antivirus

„Bitdefender Mobile Security“ šiandien yra tikriausiai geriausiai apmokama antivirusinė programa (apie 15 USD per metus su 14 dienų nemokama bandomoji versija). Jame yra labai išsamus įrankių paketas: kenkėjiškų programų analizė, paskyros privatumas, programų blokavimas, žiniatinklio sauga, apsauga nuo vagysčių ir išmaniesiems laikrodžiams skirtas WearON apsaugos modulis.

Atsisiųskite QR kodą Bitdefender Mobile Security & Antivirus Kūrėjas: Bitdefender Kaina: Nemokama

Visiškai nemokama alternatyva, Bitdefender antivirusinė nemokama Tai gera programėlė, tačiau ji siūlo tik apsaugą nuo kenkėjiškų programų – tai nėra blogai, jei ieškome tik tokio tipo apsaugos.

Atsisiųskite QR kodą Bitdefender Antivirus Nemokama Kūrėjas: Bitdefender Kaina: Nemokama

„Norton“ antivirusinė ir sauga

Norton antivirusinė programa siūlo puikią apsaugą nuo kenkėjiškų programų, o nemokama versija turi keletą funkcijų, pvz terminalo blokavimas SMS žinute, kuri kitose panašiose paslaugose yra mokama.

Jei ieškome didesnės apsaugos, jis taip pat siūlo aukščiausios kokybės planą su skambučių blokavimu, nuotoline vieta, App Advisor įrankiu, mūsų kontaktų atsargine kopija ir kt. „Symantec“ sugebėjo sukurti tikrai veiksmingą programą.

Atsisiųskite QR kodą Norton Mobile Security ir Antivirus Kūrėjas: NortonMobile Kaina: Nemokama

ESET Mobile Security & Antivirus

Puiki antivirusinė programa su nemokama apsauga realiuoju laiku nuo kenkėjiškų programų, kuri apima paprastą vedlį, kenkėjiško kodo analizę, prieš žvejybą, GPS vieta terminale siunčiant SMS ir galimybę priversti įrenginį skambėti, taip pat siunčiant SMS.

Mokama versija siūlo 5 įrenginių apsaugą ir saugos auditą, apsaugą nuo vagystės ir kt. Viena geriausiai vartotojų bendruomenės įvertintų antivirusinių programų – 4,7 žvaigždutės ir daugiau nei 10 milijonų atsisiuntimų.

Atsisiųskite QR kodą ESET Mobile Security & Antivirus Kūrėjas: ESET Kaina: Nemokamas

Kaspersky Internet Security

Šiame geriausių „Android“ skirtų antivirusinių programų sąraše negali būti tokio tikro veterano, kaip „Kaspersky“. Kaip ir ESET, jis turi labai gerą įvertinimą – 4,7 žvaigždutės ir daugiau nei 10 milijonų atsisiuntimų.

Jo nemokama versija siūlo nuskaitymus, kurie ieško kenkėjiškų programų, šnipinėjimo programų, virusų ir Trojos arklių, su išsamesne mokama versija, kuri apima programų blokavimą ir asmens duomenų apsaugą, be kitų papildomų funkcijų.

Atsisiųskite QR kodą Kaspersky Antivirus Android Nemokamai – Saugos kūrėjas: Kaspersky Lab Switzerland Kaina: Nemokamas

Malwarebytes, skirtas Android

Malwarebytes kompiuterio versija yra geriausia kovos su kenkėjiška programa, su kuria teko susidurti. Naudoju jau daugelį metų ir niekada manęs nenuvylė. Jo mobilioji versija, skirta „Android“, taip pat yra puikios sveikatos ir tokia pat veiksminga. Tai nesunaudoja daug išteklių, todėl tai ideali antivirusinė programa seniems telefonams arba su maža chicha. Nuskaitymas ir apsauga realiuoju laiku.

Atsisiųskite QR kodą „Malwarebytes Protection“: Antivirusinė ir anti-kenkėjiška programa Kūrėjas: „Malwarebytes“ Kaina: Nemokamas

Avira Antivirus Security

Kita klasikinė kompiuterio antivirusinė programa, kuri taip pat turi gerą „Android“ versiją. Nemokama versija turi keletą puikių funkcijų: virusų ir privatumo apsaugą, apsauga nuo išpirkos programų, skambučių blokavimas, įrenginių valdymas ir kt. Viena įdomiausių jo funkcijų yra ta, kad ji ieško mūsų kontaktuose ir tikrina, ar tie el. pašto adresai nebuvo įtraukti į duomenų nutekėjimą.

Atsisiųskite QR kodą „Avira Security 2020“ – antivirusinė ir VPN kūrėjas: AVIRA Kaina: Nemokamas

AVAST Mobile Security

AVAST Antivirus yra daug daugiau nei tik skaitytuvas. Anksčiau jis buvo mokamas, bet dabar jis yra visiškai nemokamas – Taip, su integruotais skelbimais, kuriuos galime pašalinti eidami į aukščiausios kokybės versiją. Ji turi daugiau nei 100 milijonų atsisiuntimų, 4,5 žvaigždučių įvertinimą ir tikrai platų funkcijų spektrą: antivirusinį variklį, skambučių blokavimą, apsaugą nuo vagysčių, programų blokavimą, ugniasienė (root), WiFi greičio testas ir dar daugiau.

Atsisiųskite QR kodo „Avast Antivirus 2020“ – „Android Security“ | Nemokamas kūrėjas: Avast programinė įranga Kaina: nemokama

AVG antivirusinė apsauga

Kita legendinė nemokama antivirusinė programa asmeniniam kompiuteriui, kuri taip pat turi itin populiarią „Android“ versiją su daugiau nei 100 mln. atsisiuntimų. Jis yra gana lengvas, palyginti su kitomis gildijos programėlėmis, turi malonią sąsają ir tarp savo galimybių apima apsaugą realiuoju laiku, duomenų bazė, kuri dažnai atnaujinama, apsauga nuo vagystės, nuotolinio įrenginio valymas, programos užraktas ir WiFi saugumo analizė, tarp kitų.

Atsisiųskite QR kodo AVG antivirusinę programą ir saugą, skirtą „Android Free 2020“, Kūrėjas: AVG Mobile Kaina: Nemokamas

„McAfee Mobile Security“.

Mes turime „McAfee“ – labai gerą reputaciją turinčią antivirusinę programą, kuri turi visiškai nemokamą „Android“ versiją su reklama, kurią galime pašalinti naudodami „premium“. Jei mūsų mobilusis telefonas pavogtas „McAfee“ gali nufotografuoti vagį, be įrenginio duomenų blokavimo ir ištrynimo. Taip, pone! Be kita ko, ji siūlo gerą antivirusinę paslaugą, apsaugą naršant ir telefonų numerių juoduosius sąrašus. Tai visai neblogai.

Atsisiųskite QR kodo mobilųjį saugumą: saugus belaidis internetas su VPN ir apsauga nuo vagystės Kūrėjas: McAfee LLC Kaina: Nemokamas Ar turite Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės