„Xiaomi Mi 8“ analizė, žiaurus aukščiausios klasės su 6 GB RAM ir „Snapdragon 845“

Sėkmingiausias pastarųjų metų Azijos gamintojas grįžta su nauju aukščiausios klasės modeliu Xiaomi Mi 8. Bet dabar „Mi 7“ negrojo? „Xiaomi“ teigimu, jie peršoko tiesiai iš „Mi 6“ į „Mi 8“, kad sutaptų su aštuntuoju prekės ženklo jubiliejumi. Tačiau, atmetus šiuos įvykius, ką mums siūlo šis naujas Samsung, iPhone ir Huawei priešininkas?

Šiandienos apžvalgoje analizuojame „Xiaomi Mi 8“., aukščiausios klasės terminalas, kuris parduodamas už tikrai konkurencingą kainą, atsižvelgiant į komponentus, kuriuos nešioja šis mažas žvėris. Ei, taip pat turi įpjova! tai "chorprecha"!

„Xiaomi Mi 8“ analizė – aukščiausios kokybės patirtis pusei „iPhone X“.

„Xiaomi Mi 8“ visais atžvilgiais yra žvėris. Tiesiog pažiūrėkite į jo 271 164 taškų našumą Antutu, kad žinotumėte, jog šis telefonas yra labai rimtas dalykas. Jo dizainas mums gali patikti daugiau ar mažiau, o ausinių lizdo nebuvimas gali mus labiau ar mažiau supykdyti, tačiau žinant, kad vis tiek galite įsigyti aukščiausios kokybės mobiliųjų telefonų daug pigiau, nei kainuoja ką tik iš orkaitės ištrauktas Samsung Galaxy S9. mus ar paskutinis budintis iPhone, yra bent palengvėjimas daugumai mirtingųjų.

Dizainas ir ekranas

Mi 8 turi 6,21 colio AMOLED ekranas su Full HD+ raiška (2248 x 1080p), o pikselių tankis 402 ppi. Begalybės ekranas su 18:7:9 formato santykiu, kuriame naudojamas garsusis įpjova arba įpjova, kad užimtų kuo daugiau vietos priekyje.

Kalbant apie dizainą, randame logišką Mi 6 evoliuciją, vizualiai artėjantis prie „iPhone X“ dėl neišvengiamo įdubimo, kurio negalime nepastebėti kiekvienoje tariamai šaunioje rinkoje pasirodančioje naujoje serijos viršūnėje.

Dėl ko neabejotina, kad apdaila yra blaivi ir kokybiška: kristalizuotas korpusas, vertikalios kameros su nedideliu išsikišimu, pirštų atspaudų skaitytuvas nugarėlėje ir lenkti aliuminio kraštai su matiniu paviršiumi. Gerai.

Šio Mi 8 matmenys yra 15,49 x 7,48 x 0,76 cm, sveria 175 gramus ir yra juodos, mėlynos, baltos ir auksinės spalvos.

Galia ir našumas

Įžengę į šio „Xiaomi Mi 8“ vidų, atrandame daugiau nei pageidaujamą techninę įrangą. Viena vertus, mes turime SoC „Qualcomm Snapdragon 845“. Aštuonių branduolių, veikiančių 2,8 GHz dažniu, o kita 6 GB LPDDR4x RAM šalia 128 GB vidinės vietos - Neišplečiamas, taip. Operacinėje sistemoje turime a Android 8.0 Oreo su Xiaomi MIUI 9.5 sluoksniu.

Gražu yra šiek tiek laiko, taip.

Su šiomis vytelėmis našumo lygiu nėra daug kas atsispiria naujajam „Xiaomi“ flagmanui – atminkite, kad „Antutu“ jis turi daugiau nei 270 000 taškų. Jis traukia su viskuo, nėra atsilikimų, sulėtėjimų ar sustojimų ir apskritai jis sugeba sklandžiai valdyti viską, kas yra priešais jį.

Pastebėsime, kad jis šiek tiek įkaista, kai kurį laiką žaidžiame sunkius žaidimus. Kita vertus, kažkas neišvengiamo turint omenyje terminalo plonumą.

Kitas akcentas, šį kartą programinės įrangos lygiu, yra tai, kad ji suteikia galimybę naršyti gestais, taip paslepiant naršymo juostą, kad būtų daugiau ekrano. Kai kurie gestai labai panašūs į „iPhone X“ ir veikia tikrai gerai: vilkite iš apačios, kad uždarytumėte, ir a braukite trumpai nuo dešiniojo krašto grįžti atgal.

Kamera ir baterija

„Xiaomi Mi 8“ kamera nedaug atsilieka nuo likusių komponentų. Galinėje dalyje sumontuotas dvigubas objektyvas (Sony IMX363 Exmor RS). 12MP + 12MP su diafragma f / 1.8 ir teleobjektyvas ant antrojo jutiklio. O priekyje – galinga asmenukių kamera su 20MP skiriamoji geba ir diafragma f / 2.0. Kas visai nėra blogai.

Įpjova skirta ne tik apdailai: kažkur reikėjo sudėti visus šiuos komponentus ...

Kalbant apie autonomiją, šis „Mi 8“ yra aprūpintas 3400 mAh baterija su greitu įkrovimu per USB Type-Cir Qi belaidis įkrovimas. Maksimaliai išspaustas akumuliatorius, leidžiantis ramiai praleisti dieną, pilnai įkraunant kiek daugiau nei pusantros valandos.

Ryšys

Galiausiai, kalbant apie terminalo ryšį, jis turi Bluetooth 5.0, Dual nano SIM, LTE, WiFi 4 × 4 MIMO ir NFC ryšį.

Kaina ir prieinamumas

„Xiaomi Mi 8“ dabar galima įsigyti adresu kaina 599,99 USD, apie 516 EUR, GearBest. Taip pat galime jį gauti iš kitų patikimų svetainių, tokių kaip „AliExpress“. nuo 397,11 euro. Tikrai patrauklus kainos ir kokybės santykis, dėl kurio šis Mi 8 atsiduria išrankiausių vartotojų akiratyje.

Jis tikrai turi savo neigiamų taškų, tokių kaip ne per galingas garsiakalbis arba lizdo nebuvimas (nors ir USB C prievado dėžutėje yra adapteris). Visais kitais aspektais puikus telefonas visiems, ieškantiems elegantiško ir galingo išmaniojo telefono, kainuojančio apie 500 eurų.

GearBest | Pirkite Xiaomi Mi 8

AliExpress | Pirkite Xiaomi Mi 8

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės