Visos spalio mėnesio HBO Ispanijos premjeros

Šią vasarą pirmą kartą susisiekiau su HBO dėl Paypal pasiūlymo, su kuriuo galėjau gauti 2 mėnesių nemokamą HBO Spain bandomąją versiją. Ir galiu patikinti, kad man patiko kaip nykštukui. Man visada buvo visiškai aišku, kad HBO idėja buvo teikti pirmenybę kokybei, o ne kiekybei, tačiau tiesa ta, kad yra daug turinio, kuris yra vertas daugiau nei 3 ar 4 tipinės serijos, kurias mes visi jau žinome (Sostų žaidimas). , Los Soprano ir kitos modernios klasikos).

Vienas iš mano mėgstamiausių yra Silicio slėnis, kurio šeštojo sezono premjera ateinantį spalį ir kuriame, tikiuosi, bus baigtas tos didžiosios odisėjos, kuri buvo istorija, įkarštyje. Fleitininkas. Tačiau šį mėnesį turime daug daugiau premjerų, ir tai yra tai, ką suskirstysime šiame mažame įraše.

Tai serialas, kurio HBO Spain premjera pasirodys šį spalį

HBO Spain ir toliau siūlo nemokamą bandomąjį mėnesį, kad būtų galima įtraukti lazdelę į savo katalogą be jokių įsipareigojimų. Taip pat atminkite, kad visada galime atšaukti prenumeratą ir turėti prieigą iki mėnesio pabaigos.

Budėtojai (spalio 21 d.)

HBO pastaraisiais mėnesiais apšildo Alano Moore'o sūnus palaidūnus, atvykusius į platformą per keletą smaližių priekabų. Žinoma, mes kalbame apie Sargybiniai, originalus serialas, kuriame mums pasakojama visiškai nauja istorija. Nuo pat pradžių matome, kad sąskaita yra tiesiog puiki.

Trumpas (spalio 7 d.)

Trečiasis šios juodosios komedijos, kurioje vaidina Chrisas O'Dowdas ir Ray Romano, sezonas jau čia. Iš dalies paremtas Elmore'o Leonardo romanu apie Nevados smogikų, kuris bando tapti Holivudo filmų prodiuseriu, kad užkirstų kelią savo nusikalstamam gyvenimui.

Supergirl (spalio 7 d.)

Kitą pirmadienį per HBO Ispaniją taip pat sulauksime penktojo „Supergirl“ sezono premjeros. Serialas, kuris yra dalis Arrowverse, kartu su „Blykste“, „Žalia rodykle“ ir „Rytojaus legendomis“ ir kur galėjome pamatyti Supermeną, Marso medžiotoją ir kitus klasikinius DC personažus. Kokių naujų nuotykių Kara Zor-El turės šį naują sezoną?

Visos Amerikos (spalio 8 d.)

Serialo „All American“ antrojo sezono premjera, pasakojanti apie futbolininką, kuris gauna pasiūlymą žaisti „Beverly Hills High“. Įkvėptas profesionalaus futbolininko Spencero Paysingerio gyvenimo.

Umbre (spalio 9 d.)

Relu yra šeimos žmogus. Jis turi žmoną, du vaikus ir gyvena dvigubą gyvenimą. Savo šeimai Relu Oncescu yra įprastas taksi vairuotojas. Niekas neįtaria, kad jis dirba kolekcionieriumi pas Căpitanu, vietinį mafiozą. Nė vienas iš dviejų pasaulių, kuriuose jis gyvena, nieko nežino apie kitą.

Palikimai (spalio 11 d.)

Ikoniniai „Vampyro dienoraščių“ ir „The Originals“ herojai ir piktadariai paliko meilės ir šeimos palikimą, kuris tęsiasi seriale „Legacies“, pasakojančiame apie naujos kartos antgamtines būtybes Salvatorės jaunųjų ir gabių mokykloje. Antrojo sezono premjera.

Charmed (spalio 12 d.)

Mel ir Maggie sunkiai juda po tragiškos motinos mirties. Sužinojusi, kad turi vyresnę seserį, vardu Macy, mergaitės susiduria su dar viena netikėta žinia. Tarp daugybės emocijų jaunos moterys supranta, kad turi nuostabių galių. 2 sezono premjera.

Gomora (spalio 24 d.)

Gomora pasakoja apie Camorra, smurtaujančią Neapolio mafiją, Ciro požiūriu. Jaunuolis yra dešinioji klano lyderio Pietro Savastano ranka ir geriau nei bet kas žino, ką reiškia lojalumas. Pirmojo sezono premjera.

Silicio slėnis (spalio 28 d.)

Silicio slėnis yra įsitvirtinęs šiuolaikinėje aukštųjų technologijų aukso karštligėje, kurios branduolys yra Silicio slėnyje, kur žmonės, kuriems sekasi geriausiai, mažiausiai sugeba jį valdyti. Šeštojo sezono premjera.

Wataha (spalio 30 d.)

Istorija prasideda bombos išpuoliu, per kurį žuvo Bieszczady kalnuose dislokuoto pasienio apsaugos padalinio pareigūnai. Tik vienas iš jų išgyvena. Kapitonas Rebrow (Leszek Lichota) per puolimą netenka draugų ir mylimosios Evos. Trečiojo sezono premjera.

* „Happy Android“ bendradarbiauja pagal priklausomybę. Tai neturi įtakos redakciniam turiniui, nors padeda mums finansuoti internetą, gaudami komisinius už produktų pardavimą per filialų nuorodas.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės