Kaip bendrinti failus naudojant „Nearby Sharing“, „Android AirDrop“.

Bendrinkite failus tarp dviejų „Android“ įrenginių ji niekada netapo gana praktiška. „Google“ jau prieš daugelį metų davė mums „Android Beam“, kad galėtume bendrinti failus per NFC, tačiau negalime sakyti, kad tai yra kažkas universalaus, kurį galima naudoti su bet kokiu mobiliuoju telefonu. Visada galime bendrinti vaizdo įrašus, vaizdus, ​​dokumentus ar garso įrašus su tokiomis programomis kaip Failai eiti arba didysis AirDroid, tačiau tai nereiškia, kad pačioje sistemoje dar nėra savosios funkcijos, kuri rūpintųsi tokia pagrindine užduotimi.

Kita vertus, „Apple“ jie daugelį metų išmoko pamoką. Išleista „iOS“, amžina „Android“ konkurentė „AirDrop“. dar 2013 m., todėl galite paprastai bendrinti bet kokio tipo failus tarp iPhone, planšetinių kompiuterių ir nešiojamųjų kompiuterių, nieko neįdiegę kompiuteryje. „Google“ tikrai lėtai sureagavo, bet atrodo, kad ji jau turi savo vidinį failų dalijimosi įrankį, vadinamąjį „Bendrinimas netoliese”.

Naudodami netoliese esantį bendrinimą galime siųsti failus ir kitų tipų turinį, pvz., URL, tarp dviejų „Android“ įrenginių. Kažkas, ką ateityje būtų galima išplėsti suderinant su kitomis platformomis, tokiomis kaip „Windows“ ir „Linux“.

Kaip siųsti failus į kitą „Android“ įrenginį naudojant bendrinimą netoliese

Nuo pat pradžių ši funkcija skamba labai mielai, ir jūs tikrai norėsite ją išbandyti, kad pamatytumėte, kaip tai veikia. Turime blogų naujienų: funkcija dar nėra visiškai paruošta. Jis vis dar yra beta versijoje. Šiaip ar taip, „Google“ jau testuoja programą, todėl galime prisijungti prie beta programos, jei tikrai norime gerai ją apžiūrėti ir išbandyti anksčiau nei kas nors kitas.

Ir tikrai „Prieš ką nors“ yra gana pažodinis, nes, nors ir prisijungiame prie beta programos, „Google“ teikia tik tam tikrus pasirinktus vartotojus, todėl gali būti, kad ši beta versija mūsų net nepasiekia. Tai šiek tiek daugiau nei loterija.

Bet kuriuo atveju, jei norime išbandyti savo laimę, reikia atlikti šiuos veiksmus:

  • Užsiregistruokite į bandymų programą „Google Play“ paslaugos.

  • Atidarykite „Google Play“ parduotuvę ir patikrinkite, ar nėra laukiančių naujinimų (šoninėje juostoje, skiltyje „Mano programos ir žaidimai“. Sužinokite, ar nėra naujo „Google Play“ paslaugų programos naujinio arba Google Play paslaugos. Jei taip, atnaujinkite programą.

  • Pastaba: jei nematote laukiančio „Google Play“ paslaugų naujinio, galite priverstinai jį atnaujinti pašalindami programą ir įdiegdami ją iš naujo.

Jei viskas klostėsi gerai ir sėkmė mūsų pusėje, „Nearby Sharing“ dėka dabar galime dalytis failais su kitais terminalais. Norėdami tai padaryti, pasirinkite nuotrauką ar vaizdo įrašus, kuriuos norite siųsti, ir spustelėkite bendrinimo piktogramą. Dabar pamatysime naują parinktį pavadinimu „Bendrinimas netoliese“ arba panašiai (ispanų kalba, pavyzdžiui, „Bendrinti su netoliese esančiais įrenginiais“).

Bendrinimas netoliese dabar pasiekiamas naudojant „Google Play“ paslaugas (beta) mano moto E4 plus. @ MKBHD @xdadevelopers @ 9to5A pic.twitter.com/Du7tEqkui4

– Omkar Tamboskar (@OmkarTamboskark) 2020 m. liepos 3 d.

Kadangi tai yra „Google Play“ paslaugų funkcija jo suderinamumas yra universalus, nebūtina turėti „Android 10“ ar „Android 11“, kad galėtumėte juo naudotis.

4 funkcijos „Nearby Sharing“ mygtukai

Jei norime šiek tiek nuodugniau sužinoti, kaip veikia šis bendrinimas netoliese, pateikiame kelis klavišus, kurie padės geriau suprasti, ką tiksliai ši nauja funkcija, kurią „Google“ ką tik po 7 metų netikėtai ištraukė iš rankovės. ir asmeninio džiaugsmo.

  • Bluetooth ryšys naudojamas ryšiui tarp 2 įrenginių užmegzti.
  • Jis veikia be interneto ryšio.
  • Abu įrenginiai turi būti arti vienas kito, tačiau jų nereikia klijuoti.
  • Didelis perdavimo greitis, jei esame prisijungę per „Wifi“.

XDA-Developers vaizdo įraše, kurį matome tiesiai aukščiau, galime pamatyti praktinį naudingumo naudojimą. Vis dar nėra nustatytos datos, kada jis pasirodys rinkoje, nors, kaip matote vaizdo įraše, įrankis atrodo gana baigtas, todėl nenuostabu, jei jis po truputį pradėtų matytis skirtinguose terminaluose. būdas. Ką manote apie „Google“ bendrinimą netoliese?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found