Kaip nemokamai gauti 3 mėnesius Amazon Music Unlimited

Šiuo metu „Amazon“ turi 2 srautinio perdavimo muzikos paslaugas. Vienas iš jų yra Amazon muzika, o tai yra puiku: nemokama paslauga su maždaug 2 milijonais dainų, prieinama visiems, turintiems „Amazon Prime“ paskyrą (nebent gyvenate JAV, JK ar Vokietijoje, tokiu atveju jums net nereikia užsiprenumeruoti „Prime“).

Kita paslauga yra Amazon Music Unlimited, kurios prenumeratos kaina yra 9,99 € per mėnesį ir kurioje yra daugiau nei 50 milijonų dainų (tai yra, tai kažkas panašaus į aukščiausios kokybės „Amazon Music“ versiją). Sutampa su šiuo įkalinimo laiku, kurį turime gyventi, „Amazon“ paskelbė, kad pasiūlys „Amazon Music Unlimited“ visiškai nemokamai 3 mėnesius.

Kaip gauti 3 mėnesių nemokamą „Amazon Music Unlimited“ bandomąją versiją

„Amazon“ paprastai siūlo tik 1 mėnesio nemokamą bandomąją versiją, todėl tai gana mielas pasiūlymas. Tam mums tereikia pasiekti reklamos puslapį ČIA ir užsiprenumeruokite mus.

Norint gauti šiuos 3 mėnesius be jokio mokesčio, būtina naudoti paskyrą, kuri anksčiau nenaudojome bet kokiems kitiems nemokamiems „Amazon Music Unlimited“ bandymams (kitaip turėtume sukurti naują „Amazon“ paskyrą).

Užsisakydami prenumeratą taip pat turime pasirinkti „Individualų planą“, nes šeimos planas į pasiūlymą neįeina. Kai prenumerata bus baigta, jei pasieksime „Amazon Music Unlimited“ nustatymus, pamatysime, kad turėsime nemokamą prieigą 3 mėnesius, kaip matote toliau esančioje ekrano kopijoje.

Kaip paprastai nutinka tokio tipo reklamoje, svarbu nepamiršti atšaukti automatinio atnaujinimo arba į savo kalendorių įtraukti priminimą atsisakyti prenumeratos nepasibaigus 3 mėnesių bandomajam laikotarpiui. Jei norime ir toliau naudotis tobula Amazon muzikos transliacijos paslauga, bet kitu atveju jie apmokestins mus 9,99 €, tad nepamirškite šios paskutinės puikios detalės!

„Amazon Music Unlimited“ pasiekiama keliose platformose: žiniatinklyje per naršyklę, „Windows“ naudojant darbalaukio programą ir „Android“ bei „iPhone“ mobiliesiems įrenginiams.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found