Kaip pakeisti nešiojamojo kompiuterio standųjį diską (Vaizdo pamokos)

Daugelis žmonių, norėdami pakeisti nešiojamojo kompiuterio standųjį diską, linkę manyti, kad jie turi būti labai subtilūs, kai galvoja apie nešiojamuosius kompiuterius, pavyzdžiui, „juodąsias dėžes“, kurių negalima liesti. Nieko nėra toliau nuo realybės.Nešiojamojo kompiuterio standųjį diską pakeisti yra daug lengviau nei stalinio kompiuterio. Kodėl? Na, nes nešiojamuosiuose kompiuteriuose kietasis diskas dažniausiai būna tik jam skirtame skyriuje, o norint jį pasiekti dažniausiai užtenka atsukti atitinkamą dangtelį.

Iš čia tereikia jį šiek tiek patraukti ir atlaisvinti nuo jungčių, jungiančių jį su likusiu nešiojamuoju kompiuteriu. Jei vėliau norite įdėti naują standųjį diską, tereikia jį prijungti ir viskas! Žinoma, visada atminkite, kad nešiojamojo ar asmeninio kompiuterio standžiojo disko pakeitimas reiškia, kad operacinę sistemą reikia įdiegti dar kartą, kad sistema tinkamai atpažintų visą aparatinę įrangą.

Kaip pakeisti nešiojamojo kompiuterio standųjį diską: žingsnis po žingsnio

Tokiais atvejais geriausia tai matyti grafiškai. Šiose vaizdo įrašų pamokose galite pamatyti, kaip pakeisti kai kurių populiariausių prekių ženklų nešiojamojo kompiuterio standųjį diską: Toshiba, Dell ir HP. Jei jūsų modelis yra kitas, aš taip pat pridėjau bendrą mokymo programą, kurią galima naudoti norint pakeisti bet kurio nešiojamojo kompiuterio standųjį diską, kaip apskritai.

Pakeiskite Toshiba nešiojamojo kompiuterio standųjį diską

Pakeiskite „Dell“ nešiojamojo kompiuterio standųjį diską

Pakeiskite HP nešiojamojo kompiuterio standųjį diską

Pakeiskite Asus nešiojamojo kompiuterio kietąjį diską

//www.youtube.com/watch?v=M7bpSZJvgcM

Pakeiskite Acer nešiojamojo kompiuterio kietąjį diską

Pakeiskite bendrąjį nešiojamojo kompiuterio standųjį diską

Visi šie vaizdo įrašai yra paimti iš Johno Harvey, „The PaintballParadise“, „Tomahawk DIY“, „westerndigitalmea“, Angelo Andreso Duro ir Juano García „YouTube“ kanalų, todėl, jei jie jums patiko, pažiūrėkite į kitus jų vaizdo įrašus. Yra tikrai įdomių.

Kaip pakeisti nešiojamojo kompiuterio standųjį diską neprarandant duomenų

Tai labai geras klausimas. «Kaip pakeisti nešiojamojo kompiuterio standųjį diską neprarandant duomenų? Jei įdiegsime naują saugojimo diską, jis bus švarus ir turėsime perkelti visus savo duomenis į naują diską. Jei naujasis standusis diskas bus toks pat kaip ir jau turėtas ir neketiname atlikti jokių papildomų kompiuterio pakeitimų, prieš keisdami galime padaryti senojo disko kloną ir tada „išlyginti“ naująjį. kietasis diskas su ankstesnio standžiojo disko atvaizdu. Įjungta šią „ComputerHoy“ mokymo programą Jūs turite išsamiai paaiškinti visus veiksmus.

Jei nenorite dar labiau apsunkinti savo gyvenimo, patariu prieš keičiant nešiojamojo kompiuterio kietąjį diską pasidarykite visų failų atsarginę kopiją išoriniame atminties diske arba USB atmintinėje ir kai keičiate diską, iš naujo įdiekite operacinę sistemą ir nukopijuokite asmeninius failus. Asmeniniai failai visada saugomi tuose pačiuose aplankuose, kurie yra jūsų vartotojo profilio aplankai (jei naudojate „Windows“). Dažniausiai pasitaikantys aplankai yra «atsisiuntimai«, «Dokumentai«, «Rašomasis stalas«, «Mėgstamiausi(Jei naudojate Edge arba Internet Explorer)Vaizdai"ir"Muzika«.

Jei pakeisiu nešiojamojo kompiuterio standųjį diską, ar prarasiu garantiją?

Iš pradžių galite pakeisti nešiojamojo kompiuterio standųjį diską neprarasdami garantijos. Galima keisti ir kietąjį diską, ir RAM atmintį ir garantija būtų išlaikyta, TAČIAU patartina kietąjį diską išsaugoti be formatavimo, jei klientų aptarnavimo ar remonto servisas paprašys jį surinkti iš naujo ir jūs turite. Kitu atveju tiek Apple, tiek kitos įmonės, tokios kaip HP ir panašiai, leidžia pakeisti standųjį diską, nepažeidžiant garantijos.

Ką daryti su senu kietuoju disku?

Jei ką tik pakeistas kietasis diskas nėra labai įskilęs, vis tiek galite jį naudoti pakartotinai ir konvertuoti, pavyzdžiui, į išorinį standųjį diską, veikiantį per USB jungtį. Net jei diskas turi problemų ir nėra naudojamas jame operacinei sistemai paleisti, jis gali puikiai tarnauti kaip saugojimo įrenginys. Čia yra pamoka, kurioje galite pamatyti kaip konvertuoti standųjį diską į išorinį standųjį diską. Per lengva!

Jei šis įrašas jums pasirodė įdomus ir (arba) jis padėjo jums išspręsti jūsų problemą, būčiau labai dėkingas, jei padėtumėte man jį paskleisti savo socialiniuose tinkluose. Taigi dabar žinai, drauge: ačiū, pasimatysime kitą kartą ir... Pasidalink!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found