Išmanusis laikrodis skambinti su MTK6261 centriniu procesoriumi už mažiau nei 10 €

Laikrodžiai tampa vis labiau panašūs į mūsų mobiliuosius telefonus. Kalbame jau ne apie išmaniąsias apyrankes, o apie rankinius laikrodžius, kurie peraugo į „išmaniųjų laikrodžių“ formatą. Kai kuriuose netgi yra gražus lizdas SIM kortelei įdėti ir skambinti.

Štai toks išmanusis laikrodis, ką tik pasirodęs „Tomtop“ 11/11 vakarėlio proga, už tokią santūrią kainą (7,73 €, mažiau nei 10 USD), kad vien dėl to jau verta pasižvalgyti. ir pažiūrėkite, ką jis siūlo.

LCD jutiklinis ekranas su Android, nano SIM ir vieta SD kortelėms

Praktiniais tikslais laikrodis yra beveik mini Android telefono versija. Viena vertus, mes galime įdėkite nano SIM kortelę ir skambinkite –Palaiko 2G GSM tinklus-, turi vietos micro SD, 240*240p lietimui jautrų ekraną ir Mediatek MTK6261 procesorių bei Bluetooth ryšį.

Tarp jo funkcijų randame ir įprastas sportinėms apyrankėms: žingsniamatį, chronometrą, kalorijų skaitiklį, miego stebėjimą ir sėslaus gyvenimo būdo priminimus.

Apsaugos nuo praradimo funkcija, garso įrašymo įrenginys ir net maža kamera

Be to, šis smalsus išmanusis laikrodis taip pat turi daugybę papildomų funkcijų:

  • Apsaugos nuo praradimo funkcija.
  • Garso įrašymas.
  • Maža 0,3 MP kamera.
  • SMS siuntimas.
  • Muzika.
  • Interneto navigatorius.

Kai kurios savybės, kurios, nebūdamos niekuo iš kito pasaulio, siūlo tikrai pilna funkcijų lentelė ir įdomus rankiniam laikrodžiui. Jis turi USB įkrovimą ir 230 mAh bateriją, kurios budėjimo režimas trunka 6 dienas. Yra 2 versijos, juodos ir baltos.

Kaina ir prieinamumas

Pradinė šio išmaniojo laikrodžio kaina yra kiek daugiau nei 20 eurų, tačiau, kaip minėjome pradžioje, per artimiausias kelias dienas jį galime įsigyti už mažesnę kainą. 7,73 euro, arba kas tas pats, 8,99 USD pakeisti. Jei ieškome pilno ir nebrangaus išmaniojo laikrodžio, tai be jokios abejonės yra viena ryškiausių alternatyvų.

Tomtop | Pirkite išmanųjį laikrodį MTK6261 2G

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės