Kaip nemokamai ir legaliai atsisiųsti klasikinius siaubo filmus

Baigėme šį konkretų mini Helovino specialųjį (ir taip mini... jis turėjo tik 2 įrašus. Kitais metais daugiau ir geriau!) Dalinamės su visais mūsų skaitytojais vienas didžiausių klasikinio kino legalių šaltinių kuris egzistuoja pasaulyje.

Interneto archyvas tai bene didžiausia skaitmeninė biblioteka pasaulyje. Jei vis dar jos nepažįstate, pažiūrėkite į šį kitą įrašą. Įkurtas 1996 m. ir įsikūręs San Francisco Presidio, Interneto archyvas renka milijonus dokumentų ir audiovizualinių kūrinių iš viso pasaulio.

Be tokių neįkainojamų įrankių kaip „Wayback“ mašina, istorinis milijonų tinklalapių įrašas arba įspūdingas arkadinių žaidimų katalogas, kuriuos galime žaisti tiesiai iš naršyklės (yra Pac-Man, Street Fighter II ir kompanija), interneto archyve yra šimtai klasikinių šeštojo dešimtmečio filmų. , 60 ir 70.

Mažoji siaubo parduotuvė

Jame yra skyrius, skirtas mokslinei fantastikai ir siaubo filmams, su daugiau nei 400 filmų, kuriuos galime atsisiųsti tiesiogiai, dauguma jų yra viešai. Mes galime pamatyti ir atsisiųsti autentišką klasiką internete kaip 9 planas iš kosmoso, „Gyvųjų mirusiųjų naktis“, „Namas ant Haunted Hill“, ledi Frankenštein ir daug daugiau.

Nesvarbu, ar norime dar kartą aplankyti bet kurį iš šių nepastebimų juodai baltų brangakmenių, ar mums to reikia medžiaga be autorių teisių Mūsų asmeniniams projektams interneto archyvas yra aukso kasykla. Tiesa ta, kad man patinka karts nuo karto pasižvalgyti, visada randi tai, kas tave nustebina!

Naujausios žinutės