Kaip įkelti nuotraukas į „Instagram“ iš kompiuterio / „Mac“ / „Linux“ - „Happy Android“.

Pirmą kartą pabandžiau Instagramas tai naudojo mano Android telefoną. Tačiau daug dirbu su staliniu kompiuteriu ir po kelių dienų man kilo mintis įkelti nuotrauką iš kompiuterio. Deja, „Instagram“ neturi versijos asmeniniam kompiuteriui ar „Mac“ arba naršyklei, ar ką nors panašaus. Ar tada galite įkelti nuotraukas į Instagram iš stalinio kompiuterio? Žinoma, bet turėsime būti šiek tiek išradingesni ir kaštonų susirasti patiems. Eime ten!

Kaip įkelti nuotraukas į Instagram iš stalinio kompiuterio

Jeigu norime nuotrauką redaguoti profesionaliu įrankiu prieš įkeldami ją į Instagram arba dėl paprasčiausio patogumo, galimybė tai padaryti iš kompiuterio yra patogiausia.

Norėdami įkelti vaizdus į Instagram, naudosime emuliatorių, skirtą Android kurie padės mums įveikti šią kliūtį. Geras pasirinkimas gali būti programa Bluestacks, tačiau tiesa ta, kad galime naudoti bet kurį kitą „Android“ emuliatorių, skirtą kompiuteriui.

Štai sąrašas su geriausiais Android emuliatoriai asmeniniam kompiuteriui.

Nuotraukų paskelbimas „Instagram“ „Bluestacks“ metodu

Norėdami įkelti nuotrauką į Instagram iš kompiuterio su Bluestacks, turime atlikti šiuos veiksmus:

  • Kompiuteryje įdiegiame ir atidarome Bluestacks programą asmeniniam kompiuteriui (atsisiųskite ČIA).
  • Einame į „Bluestacks“ programų centrą ir įdiegiame „Instagram“.

  • Atsidarome Instagram ir prisijungiame su savo paskyra.

  • Spustelėkite vaizdo pridėjimo piktograma. Gausime pranešimą, kad „neįmanoma prijungti prie fotoaparato“. Spustelėkite "Sutikti”.

  • Dabar viršutiniame išskleidžiamajame meniu pakeičiame "Galerija"pagal"Kita”.
  • Lange "Atidaryti nuo"Mes pasirenkame"Pasirinkite iš „Windows“."Ir mes pasirenkame nuotrauką, kurią norime įkelti.

  • Iškirpame vaizdą, redaguojame, pridedame filtrų ir spustelėkite "Kitas“. Pridedame etiketes ir atitinkamą aprašymą ir spustelėkite "Dalintis”.

Tai taip paprasta ir taip paprasta. Android emuliatoriai naudojami kur kas daugiau nei tiesiog žaisti paprastus žaidimus ir kurį laiką smagiai praleisti laiką. Taip pat galime be jokių komplikacijų įkelti nuotraukas į Instagram iš kompiuterio!

Pastaba: „Instagram“ turi savo programą, skirtą „Windows“, tačiau, deja, ji leidžia įkelti tik su žiniatinklio kamera padarytus vaizdus. Jei norime įkelti vaizdą, kurį redagavome ar retušavome, praktiškiausia yra naudoti tokią aplikaciją kaip minėta Bluestacks ar bet koks kitas asmeniniam kompiuteriui skirtas Android emuliatorius.

Kaip įkelti nuotraukas į Instagram iš Mac ir Linux

Jei turime „Mac“, galime naudoti ir „Mac“ versiją Bluestacksarba išbandykite kitą emuliatorių, skirtą „Android“, pvz Genymotion arba Andyroidas. Beje, „Andyroid“ taip pat galima naudoti kompiuteriams, kuriuose veikia „Linux“ platinimas.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found