ALLDOCUBE X1 (T801): Deca Core planšetinis kompiuteris su 2,5K ekranu ir dviem SIM kortelėmis

CUBE arba, kaip dabar žinoma, ALLDOCUBE, yra vienas iš svarbiausių Kinijos prekių ženklų planšetinių kompiuterių ir planšetinių kompiuterių pasaulyje. Šiandienos apžvalgoje pasinaudojame galimybe pakalbėti apie jo naują įrenginį, skirtą Android, planšetinį kompiuterį. ALLDOCUBE X1 (T801). Mes pradėjome!

ALLDOCUBE X1 yra „Android“ pagrįstas planšetinis kompiuteris su daugiau nei įdomiomis specifikacijomis ieškantiems kažko daugiau nei paprasto planšetinio kompiuterio.

Apžvelgiamas ALLDOCUBE X1 (T801) – galingas planšetinis kompiuteris su dideliu ekranu, su kuriuo taip pat galite skambinti

Namuose turiu vieną iš CUBE planšetinių kompiuterių, konkrečiai CUBE iWork 1X, ir tiesa ta, kad jis buvo fenomenalus nuo tada, kai jį nusipirkau maždaug prieš metus. Jų įrenginiai turi gerą apdailą ir ekranus, kurie paprastai yra gana geri, o tai pakartojama šiame ALLDOCUBE X1. Bet kaip visada sakome, eikime dalimis...

Dizainas ir ekranas

X1 planšetinis kompiuteris, turintis būdvardį "T801„Žinote, kodėl – tai kompaktiška, vidutiniškai mažo dydžio planšetė. Dovanoja 8,4 colio OGS ekranas su 2,5K raiška 2560 x 1600 pikselių. 10 taškų talpinis ekranas su aukštesne nei vidutine vaizdo kokybe. Be jokios abejonės, geras įrenginys, jei norime žiūrėti filmus ir vaizdo įrašus didelės raiškos.

Kalbant apie dizainą, dėklas yra matinės juodos spalvos, priekyje ir gale yra kamera, ausinių lizdas, pirštų atspaudų skaitytuvas, C tipo USB ir SIM bei micro SD kortelės lizdas iki 128GB.

Galia ir našumas

ALLDOCUBE norėjo pabrėžti planšetinio kompiuterio galią, todėl jame buvo procesorius „Helio X20“ su 10 branduolių, pasiekiančių iki 2,3 GHz dažnius ir Mali-T880 GPU. Tai yra tipiškas SoC, kurį dažniausiai matome aukščiausios klasės „Mediatek“ išmaniuosiuose telefonuose, ir šiuo atveju tai padeda mums suteikti daugiau postūmio tokio tipo įrenginiams, pavyzdžiui, šiems kiniškiems planšetiniams kompiuteriams, kurie dažniausiai yra šiek tiek silpnesni savo našumu.

Kartu pateikiamas „Helio X20“. 4 GB RAM ir 64 GB vidinės atminties kurią galime padidinti įtraukę SD. Naudojama operacinė sistema yra Android 7.1.

Ryšys

Tai vienas iš šio tipo duo tablečių privalumų. Be naršymo, žaidimų ir programų naudojimo, ALLDOCUBE X1 Tai taip pat padeda mums paskambinti. Ir ne tik tai, kad turėdami SIM kortelę galime naudoti įprastai planšetinių kompiuterių pasaulyje uždraustas programas, tokias kaip WhatsApp, kad galėtume pateikti labai akivaizdų pavyzdį.

Kitas dalykas yra tai, ką mūsų draugai gali mums pasakyti, jei mato, kad pridedame planšetinį kompiuterį prie ausies, kad galėtume paskambinti. Bet tai jau kiekvieno reikalas ir natūralumas, su kuriuo jie sugeba pozuoti budėdami telefonu.

Be 2 nano SIM lizdo, planšetinis kompiuteris palaiko daugybę tinklų:

  • GSM: 850/900/1800 / 1900MHz
  • WCDMA: 2100 MHz
  • TDS: juostos 34/39
  • EVDO: BC0
  • FDD: 1/3 juostos
  • TDD: juostos 38/39/40/41

Jis taip pat siūlo ryšį Bluetooth 4.0 ir WiFi AC.

Kamera ir baterija

Kalbant apie fotoaparatą, X1 važiuoja 13 MP galinis objektyvas su blykste ir automatiniu fokusavimu ir 8 MP asmenukių kamera. Nebūdamas tikras stebuklas, bent jau jis yra arti to, ką galėtume rasti vidutinės klasės Kinijos terminale.

Akumuliatoriui sistema apima 4500 mAh baterija kad galėtume įkrauti per minėtą C tipo USB prievadą.

Kaina ir prieinamumas

Ką tik buvo pristatytas planšetinis kompiuteris ALLDOCUBE X1 (T801), kurį dabar galima įsigyti su nuolaida 214 eurų, keisti apie 259,99 USD, GearBest.

Nuomonė ir galutinis planšetinio kompiuterio ALLDOCUBE X1 įvertinimas

[P_PERŽIŪRA post_id = 11097 visual = 'pilnas']

Tiesa ta, kad X1 pristatomas kaip planšetinis kompiuteris, kurio našumas viršija vidutinį, o svarbiausia – ekranas, galintis džiuginti daugelį. Galimybė įdėti SIM yra ganėtinai šūdas, bet net ir nenaudojant, vis tiek idealus planšetinis kompiuteris nešiotis kuprinėje ar mėgautis ramiai gulint ant sofos.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės