„Google Podcasts“ – viena geriausių programų, leidžiančių klausytis internetinių transliacijų

Esu nuolatinis podcast'ų klausytojas, iš esmės nuo tada, kai pradėjau klausytis Vėjų rožės Juan Antonio Cebrián (gerojo) laikais, kad pagyvinčiau ilgas keliones traukiniu į fakultetą daugiau nei prieš 15 metų. Iš pradžių programas atsisiųsdavau MP3 formatu, bet kai atradau „iVoox“ programą, skirtą „Android“, viskas pasikeitė ir pradėjau klausytis šios ir daugelio kitų podcast'ų tiesiogiai srautiniu būdu.

Visą šį laiką iVoox man puikiai veikė, tačiau maždaug metus pradėjau kentėti tam tikromis techninėmis problemomis, tokiomis kaip garso grojimas „sulėtintu judesiu“ arba nutrūkimas dėl netikėtos klaidos be aiškaus pagrindo. Ar taip nutinka ir tau? Be to, neseniai atradau gana įdomią alternatyvą, vadinamą Google podcast'ai, ir nors jame nėra tiek daug medžiagos ispanakalbei visuomenei – ten „iVoox“ turi aiškų pranašumą prieš jį – tiesa ta, kad ji taip pat turi savo žavesio.

Galbūt jus domina: geriausi IVOOX podcast'ai paslapčių mėgėjams

„Google“ tinklalaidės – viskas, ko jums reikia internetinių transliacijų programoje

Didelis „Google Podcast“ pranašumas, palyginti su kitomis panašiomis programomis, yra jo sąsaja. Visi elementai puikiai išdėstyti ir navigacija ir sąveika su platforma Tai daroma daug natūraliau ir mažiau perkraunant nei kitose panašiose programėlėse.

Programa suskirstyta į 3 labai gerai atskirtus blokus, kuriuos galime pasiekti iš apatinio meniu:

  • Mėgstamiausi: Iš čia matysime visas naujas podcast'as, publikuotas kanaluose, kuriuos prenumeruojame.
  • Ištyrinėti: Šiame skyriuje rasime visą platformoje prieinamą katalogą. Jis suskirstytas į kategorijas, kurias galime lengvai naršyti slinkdami pirštu į dešinę arba į kairę.
  • Pratimas: tai skyrius, kuriame įrašoma mūsų klausymo, atsisiuntimo, paleidimo eilės ir prenumeratos istorija.

Kalbant apie temas, randame labai įvairaus turinio, nuo komedija arba žinios, peržiūri tinklalaides iš kultūra, sportas, menas, verslas, mokslas, kinas ir televizija, studijos, sveikata ir kūno rengyba, istorija, technologijos, muzika, šeima ir Asmeninis tobulėjimas. Iš viso iki 15 skirtingų kategorijų.

Jei įsigilintume į patį turinį, pamatytume, kad yra visi klasikiniai podcast'ai, kurių galime tikėtis, pavyzdžiui, Onda Cero (daugiau nei viena, La Rosa de los Vientos) arba La SER (Modernus gyvenimas) radijo programos. ). , Ortegos naktys) ir daugybė internetinių transliacijų ispanų kalba, pvz., „Bear Hug“, „Coffee Break“ ar legendinės TED kalbos. Galbūt keistų podcast'ų nerasime šiek tiek mažumos ar alternatyvų – jų yra ir daug, bet apskritai pasiūla yra plati ir įvairi, kaip ir nedaugelio kitų.

Neseniai „Google“ atnaujino „Google Podcast“ programą su atnaujinta sąsaja ir kai kuriomis kitomis staigmenomis, tokiomis kaip tamsusis režimas (ko šiuo metu negalime rasti „iVoox“). Jame taip pat yra laikmačiai, „Chromecast“ palaikymas, greičio modifikatorius ir galimybė atsisiųsti garso įrašus, kad galėtume jų klausytis, kai esame be aprėpties arba netoliese nėra „Wi-Fi“.

Atsisiųskite QR kodą „Google Podcast“: geriausios internetinės transliacijos po ranka Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokamas

Trumpai tariant, susiduriame su viena intuityviausių ir geriausiai sukurtų podcast'ų programų, kurias galime rasti „Android“, su didžiuliu internetinių transliacijų katalogu ir jokių papildomų prenumeratų ar papildomų mokamų funkcijų. Programa, labai rekomenduojama visiems podcast'ų gerbėjams kaip pramogų ir informacijos šaltinis.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės