10 populiariausių 2016 m. virusinių „YouTube“ vaizdo įrašų – laimingas „Android“.

Šiuo metu niekas negali paneigti, kad „YouTube“ yra visų vaizdo įrašų platformų internete motina: kiekvieną mėnesį daugiau nei 6 milijardai valandų vaizdo įrašo ir daugiau 1 milijardas unikalių vartotojų jie lankosi platformoje kiekvieną mėnesį. Dar daugiau, kol skaitai šias eilutes, jos pakyla daugiau nei 100 valandų vaizdo įrašo į „YouTube“ už kiekvieną minutę. Todėl nenuostabu, kad kai kurie vaizdo įrašai, kai jie išpopuliarėja, monopolizuoja milijonus peržiūrų. Ar norite sužinoti, kas buvo žiūrimiausių „YouTube“ vaizdo įrašų 2016 m? Eime!

Populiariausi 2016 m. YouTube vaizdo įrašai

Įspėjimas banglentininkams: šiame sąraše praleidome profesionalių studijų sukurtus muzikinius vaizdo klipus (kurie akivaizdžiai taip pat turi milijonus apsilankymų). Iki metų pabaigos sudarysime jiems konkretų top sąrašą.

# 1: Adele Carpool karaokė

Britų aktoriaus / komiko / dainininko Jameso Cordeno vaizdo įrašai yra „YouTube“ hitai. Savo vaizdo įrašų serijoje „karaoke automobilyje„Nutraukia į pasivažinėjimą automobiliais su garsiais dainininkais, kai jie dainuoja vienus didžiausių savo hitų. Ar kada nors matėte Britney Spears dainuojančią gyvai ir nuogas? Jie yra puikus susižavėjimo ir smalsumo derinys, ar kuris nors iš jų nepasiilgo gaidžio, ar tikrai sugeba interpretuoti savo dainas be jokių puošmenų. Karaokė automobilyje su Adele, neabejotinai jį palietė. Daugiau nei 138 milijonai apsilankymų duoti gera valia.

Dėmesingas, nes yra vaizdo įrašų, kuriuose pats Cordenas šviečia labiau nei budintis dainininkas, kuris yra antrasis pilotas.

2: rašiklis-ananasas-obuolys-rašinukas (iš PikoTaro)

Daugiau nei vaizdo klipas, kurio vaizdo įrašas Rašiklis-Ananasas-Obuolys-Rašiklis (Rašiklis-Ananasas-Obuolys-Rašiklis) beveik gali būti laikomas humoristiniu eskizu. Malonė yra japono PikoTaro choreografijoje ir įvaizdyje, su kuriuo apkeliavo pasaulį beveik 100 milijonų peržiūrų ir daugybė vaizdo įrašų, imituojančių šį savotiškumą spektaklis.

# 3: Kas yra barškučio barškučio viduje? (Kas yra barškučio varpo viduje?)

Kanalo vaizdo įrašuose Kas yra viduje, Šis tėvo ir sūnaus duetas yra skirtas atverti, išsklaidyti ir pamatyti, kas yra viduje. Kas yra Furby viduje? O kaip Nike sportbačiai? Kanalas turi beveik 4 milijonus prenumeratorių, o jo vaizdo įrašas „Kas yra barškučio barškučio viduje?"ETai trečias žiūrimiausias 2016 m. vaizdo įrašas, peržiūrėtas daugiau nei 61 mln.

# 4: Nike Football pristato: Switch ft. Cristiano Ronaldo

Šioje Nike reklamoje (58 mln. peržiūrų), kurią beveik būtų galima laikyti mažu trumpu filmu, matome, kaip tai padaryti Cristiano Ronaldo keičia mintis ir kūną su jaunu anglų futbolininku. Vaizdo įrašas yra labai gerai atliktas ir turi gana keistą humoro atspalvį. Verta pažiūrėti, net jei nemėgstate futbolo.

//www.youtube.com/watch?v=scWpXEYZEGk

Nr. 5: Grace VanderWaal: 12-metė ukulele žaidėja gavo auksinį garsą – „America’s Got Talent 2016“

Šioje „America's Got Talent“ atrankoje 12-metė mergina Grace VanderWaal sužavi žiuri ir žiūrovus neįtikėtinu ukulelės pasirodymu. Rezultatas? Visa sėkmė ir daugiau nei 47 milijonai peržiūrų „YouTube“. Būkite dėmesingi šiai merginai, nes tikrai greitai apie ją vėl išgirsime.

# 6: vandens butelio apverčiamas leidimas | Dude Tobulas

Ar žinai žygdarbį mesti butelį vandens ir priversti ją kristi ant kojų? Versija galutinis Šį iššūkį atliko vaikinai iš Dude Tobulas, o su atitinkamu vaizdo įrašu jie sulaukė daugiau nei 43 milijonų apsilankymų.

# 7: Channing Tatum & Beyonce "Run The World (Girls)" vs. Jenna Dewan-Tatum „Ponis“ | Lūpų sinchronizavimo mūšis

Šiame vaizdo įraše matome atkūrimo dvikovą tarp Channingo Tatumo ir jo žmonos Jennos Dewan. Nepamirštamas „Jupiter Ascending“ herojaus pasirodymas, interpretuojantis dainą „Valdyti pasaulį„Nuo Beyoncé, o vaizdo įrašo pabaigoje stebėkite netikėtumą. Daugiau nei 37 milijonai apsilankymų.

//www.youtube.com/watch?v=LdfMKnJ1y2o

Pastaba: šis vaizdo įrašas blokuojamas kai kuriose šalyse. Jei kyla problemų jį pamatyti, galite tai padaryti iš „DailyMotion“. be jokių problemų.

# 8: Donaldas Trumpas: praėjusią savaitę šįvakar su Johnu Oliveriu

Savaitinė Johno Oliverio laida per HBO yra humoro ir politinės satyros ekspertas, tačiau nieko panašaus į šį 21 minutės interviu su šiandienos JAV prezidentu Donaldu Trumpu. Prieš 4 mėnesius „YouTube“ naudotojas meldėsi šio vaizdo įrašo komentaruose „Prisiekiu, kad norėčiau nusiųsti šį vaizdo įrašą kiekvienam Trumpo pasekėjui, nors žinau, kad daugumos jų smegenys vos neveikia“. Beveik 31 milijonas apsilankymų.

9: 21 000 USD kainuojanti pirmosios klasės lėktuvo sėdynė

Garsusis YouTuber Casey neistat nusprendė keliauti kuo brangesniu būdu, pirkdamas lėktuvo bilietas Jungtiniuose Arabų Emyratuose už 21 000 dolerių kainą. Paties Casey žodžiais tariant, viena geriausių dienų jo gyvenime. Jei norite sužinoti, kaip jie elgiasi su jumis, kai mokate tokį turtą už skrydį, būtinai pažiūrėkite šį vaizdo įrašą (27 mln. peržiūrų).

# 10: broliai įtikina mažąją seserį zombių apokalipse

Šiame vaizdo įraše (22 mln. peržiūrų) pavadinimu „Broliai įtikina mažąją seserį zombių apokalipse“, Kai kurie broliai naudojasi tuo, kad jų seseriai ką tik buvo pašalintas išminties dantis ir kad ji vis dar yra šiek tiek raminama narkozės, kad patikėtų, jog kilo zombių pandemija. Kokie niekšai.

Ką manote apie 10 labiausiai žiūrimų „YouTube“ vaizdo įrašų 2016 m.? Ar žinote kitų, kurie turėjo patekti į sąrašą?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės