Geriausi „Android“ lenktynių žaidimai – „The Happy Android“.

Mėgstu lenktyninius žaidimus. Ypač automobilių. Daugeliui tai bus ironiška, ypač turint omenyje, kad neturiu vairuotojo pažymėjimo ir neketinu jo greitai gauti. Vis dėlto man patinka vairavimo žaidimai. Jie mane labai linksmina!

Jei likčiau prie poros, tai būtų Blur (PS3) ir Mario Kart 8 (Wii U). Nesu toks simuliatorių mėgėjas, bet pastatykite prieš mane „MotorStorm“ ir jūs mane linksminsite ilgai. Tai viskas gerai ir gerai, bet ką daryti Android?

10 geriausių nemokamų automobilių ir lenktynių žaidimų, skirtų „Android“ (2018 m.)

Mobiliuosiuose įrenginiuose lenktynių žaidimų pasiūla yra plati, nes kitaip ir būti negali. Yra daug paprastų žaidimų, kurie nekelia jokių iššūkių, ir jie praktiškai yra ketvirtadalis. Tačiau taip pat radome gerą saują arkadinio vairavimo, motociklų lenktynių, automobilių ir universalų titulų, kurie tikrai pasiteisina.

Tada štai 10 geriausių „Android“ skirtų automobilių žaidimųLaisvas galima įsigyti 2018 m. Kurį renkatės jūs?

Asphalt Xtreme

Asphalt Extreme yra ralio žaidimas, kurį sukūrė Gameloft. Taip, jie yra tokie patys kaip Asphalt 8 – lenktynių žaidimas mobiliesiems telefonams, kuris savo laikais jau sulaukė nemažai pripažinimo.

Su Xtreme jie patobulino viską: kelių žaidėjų lenktynės, daugiau nei 400 įvykių ir 50 automobilių tarp kurių galime rinktis iš monstrų sunkvežimių, bagių, pikapų ir net sunkvežimių.

Tai nemokamas žaidimas su daugiau nei 10 milijonų atsisiuntimų ir 4,5 žvaigždutės įvertinimu „Google Play“.

Atsisiųskite QR kodą Asphalt Xtreme: Rally Racing Kūrėjas: Gameloft SE Kaina: Nemokamas

Tikros lenktynės 3

Vienas iš mobiliųjų lenktynių simuliatorių visų laikų populiariausias. „Electronic Arts“ sukūrė daugiau nei 100 milijonų parsisiuntimų ir, nors jis buvo rinkoje nuo 2013 m., jis ir toliau yra vienas geriausių nemokamai žaisti žanro.

Jis siūlo daugybę žaidimo režimų: laiko bandymą, standartines lenktynes ​​ir net kelių žaidėjų žaidimą. Iki šios dienos jis ir toliau gauna atnaujinimus, prideda naujų automobilių ir renginių.

Parsisiųsti QR kodą Real Racing 3 Kūrėjas: ELECTRONIC ARTS Kaina: Nemokama

Paplūdimio bagių lenktynės

Tikriausiai artimiausias dalykas, kurį galime rasti Mario Kart mobiliuosiuose įrenginiuose. 6 žaidimo režimai ir 15 takelių, pilnų ginklų, patobulinimų ir patobulinimų mūsų kartingo derinimui. Įdomu tai, kad jame taip pat yra kelių žaidėjų režimas, leidžiantis iki 4 žmonių vienu metu žaisti padalintame ekrane.

Labai smagus pamišimas su 4,5 žvaigždučių įvertinimu „Google Play“ ir daugiau nei 50 mln. atsisiuntimų.

Atsisiųsti QR kodą Beach Buggy Racing Kūrėjas: Vector vieneto kaina: Nemokamas

CSR lenktynės 2

CSR Racing 2 yra tai, kas žinoma kaip a drag lenktynininkas. Žaidimas, kuriame savo automobilį turime tobulinti po truputį, jį personalizuodami ir nuolat keldami naujus tikslus. Jis turi kampanijos režimą ir internetinį režimą, o jo grafika yra geriausia, ką šiandien galime matyti mobiliuosiuose vairavimo žaidimuose.

Jame yra automobilių iš tokių markių kaip Ferrari, McLaren, Bugatti ar Lamborghini ir nuorodos į „Greiti ir įsiutę“ filmus (konkrečiau „Įsiutusių likimas“). Nemokamas žaidimas su daugiau nei 10 milijonų atsisiuntimų ir 4,7 žvaigždutėmis.

Parsisiųsti QR kodą CSR Racing 2 Kūrėjas: NaturalMotionGames Ltd Kaina: Nemokama

Need for Speed: jokių apribojimų

Tai ne vienintelis „Need for Speed“ žaidimas, skirtas „Android“, tačiau jis yra pats populiariausias. Nemokamas pavadinimas su žaidimo mokėjimais, kurių galime išvengti įveikę iššūkius ir kiekvieną dieną užbaigdami žaidimą. Gera grafika ir žaidimo eiga, kuri reikalauja geriausių mūsų judesių už vairo sudėtingiausiomis akimirkomis.

Atsisiųskite QR kodą Need for Speed: NL Las Carreras Kūrėjas: ELECTRONIC ARTS Kaina: Nemokamas

Asfaltas 8: Oro desantas

„Gameloft“ žaidimai yra „Android“ skirtų vairavimo žaidimų karaliai. „Asphalt 8“ yra daugiau nei 100 milijonų atsisiųstas bėgių laužiklis, kuris nuleidžia realizmą ir verčia tiesiog linksmintis.

Pateikiama labai patobulinta grafika su įvairiais žaidimo režimais, įskaitant internete. Tobulėdami galime atrakinti naujas trasas, automobilius ir gauti patobulinimų. Klasika.

Parsisiųsti QR kodą Asphalt 8: Airborne: Fast Online Races Kūrėjas: Gameloft SE Kaina: Nemokamas

Grand Prix istorija 2

Linksmas simuliatorius arba „vadybos RPG“ su animaciniu stiliumi, kurį sukūrė japonų Kairosoft. Šiame žaidime būsime lenktynių komandos vadovai, kur turėsime treniruoti savo vairuotojus, ieškoti rėmėjų ir įsigyti detalių savo automobiliams.

Daug lengvesnis titulas nei „MotorSport Manager“, bet toks pat ar linksmesnis šio tipo žaidimų gerbėjams.

Atsisiųskite QR kodo Grand Prix Story 2 Kūrėjas: Kairosoft Co., Ltd Kaina: Nemokama

„Horizon Chase“ – pasaulinis turas

Lenktynių žaidimas, įkvėptas 80-ųjų arkadų klasikosAplenkti arba Skubėti, bet su atnaujinta estetika. Turėsime kovoti, kad gautume pirmąją vietą kiekvienoje iš 73 trasų, kurias sudaro šis „Horizon Chase“. Visa tai, kol mes stengiamės gauti kiekvieną iš 16 automobilių, kuriuos siūlo šis įdomus pavadinimas.

Atsisiųskite QR kodą „Horizon Chase – World Tour Kūrėjas: Aquiris Game Studio S.A. Kaina: Nemokamas

Nykščio dreifas

Paprastas lenktynių žaidimas galime žaisti viena ranka. Su ne tokia tikroviška grafika nei daugumoje šio sąrašo pavadinimų, „Thumb Drift“ yra patraukli pramoga toms akimirkoms, kai viskas, ko mes ieškome, yra greitas žaidimas. Jame yra daugiau nei 100 transporto priemonių, kurias galime atrakinti mokėdami arba įveikę žaidimo iššūkius.

Atsisiųskite QR kodo „Thumb Drift – Furious Car Drifting & Racing Game“ Kūrėjas: SMG Studio Kaina: Nemokamas

Lenktynių karštinė

Lenktynių žaidimas, kuris nėra toks sunkus kaip kiti to paties kostiumo žaidimai, tačiau išlaiko labai gerą grafiką, kuri braižo. Jame yra įdomių detalių, tokių kaip galimybė suaktyvinkite „lėto judesio“ režimą, kad galėtumėte geriau užfiksuoti posūkius.

Jame yra 4 žaidimų aplinkos su 4 skirtingų tipų lenktynėmis, lyderių sąrašu, patobulinimais, internetiniu režimu ir dar daugiau. Pasažas, kurį verta išbandyti.

Parsisiųsti QR kodą Racing Fever Kūrėjas: Gameguru Kaina: Nemokama

Garbingi paminėjimai

Paprastai mokamų žaidimų neperžiūriu, tačiau tokiu atveju būtina padaryti išimtį. Kaip garbingą paminėjimą, čia yra keletas „Android“ skirtų lenktynių žaidimų, kurių taip pat negalime nepastebėti:

Atstumti

Rekomenduojamas pavadinimas pod racing gerbėjams, orlaivis ir žaidimai, panašūs į legendinę „Wipeout“ sagą „Playstation“. Futuristinė aplinka su dideliu sunkumų lygiu tam tikru metu ir 24 grandinėmis, kurios nepaiso gravitacijos.

Atsisiųsti QR kodą Repulze Kūrėjas: Pixelbite Kaina: 1,79 €

Riptide GP: Renegade

Nelegalios vandens motociklų lenktynės! Nuo pat pradžių prielaida yra gana šauni, tačiau žaidimas taip pat yra „skystas“, kaip ir nedaugelis kitų, o grandinės yra aiškiai sutvarkytos. Dinamiškos kliūtys, milžiniškos bangos, spartieji klavišai ir daug daugiau už mokamą titulą, kuris pastangomis užsitarnavo pelnytą reputaciją. Tiems, kurie domisi, žinokite, kad jis jau turi tęsinį „Android PlayStore“.

Atsisiųsti QR kodą Riptide GP: Renegade Kūrėjas: Vector Vieneto kaina: 2,69 €

Ką manote apie šiuos 10 lenktynių žaidimų, skirtų „Android“? Nedvejodami palikite savo pageidavimus ir rekomendacijas komentarų srityje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės