Chuwi Hi8 Air, pigiausias planšetinis kompiuteris su dviguba įkrova (Windows + Android)

Kai kalbame apie planšetinius kompiuterius ir planšetinius kompiuterius, juos visada skirstome į 2 tipus. Viena vertus, turime planšetinius kompiuterius, kurie veikia su „Android“, kita vertus, naujausius, kurie veikia „Windows 10“. Chuwi Hi8 Air, tačiau patenka į trečią grupę: tabletės su dviguba įkrova.

Šiandienos apžvalgoje kalbėjome apie vieną iš naujausių Chuwi leidimų – Chuwi Hi8 Air. 8 colių planšetė su Intel procesoriumi ir dviguba įkrova (Windows 10 ir Android 5.1) už itin konkurencingą kainą: mažiau nei 100 eurų.

Chuwi Hi8 Air apžvalgoje – nebrangus ir universalus kišeninis planšetinis kompiuteris

Chuwi Hi8 Air yra vidutinės klasės planšetinis kompiuteris, su aparatine įranga, kuri nėra ypač akinanti, bet puikiai moka žaisti savo kortomis, todėl prietaisas yra labai įdomus ir atsargus. Visų pirma, jei tai, ko mes ieškome, yra mažas planšetinis kompiuteris už prieinamą kainą.

Dizainas ir ekranas

HI8 Air yra planšetinis kompiuteris su 8 colių LCD ekranas su Full HD raiška (1920 x 1080p), OGS laminatas ir 16:10 formato santykis. Tai yra, šiek tiek platesnis nei įprastas ekranas su tikrai gera vaizdo kokybe.

Jis yra visiškai metalinio dizaino, tik 8 mm storio ir 312 g svorio. Jo gale yra kamera, mikro USB prievadas, mikro SD kortelės lizdas, mikro HDMI ir 3,5 mm ausinių lizdas. Nuosekli apdaila, atitinkanti kitus Chuwi įrenginius.

Galia ir našumas

„Chuwi Hi8 Air“ turi labai patrauklią techninę įrangą. Viena vertus, mes turime procesorių „Intel Cherry Trail x5-Z8350“ keturių branduolių veikia 1,44 GHz, Intel HD Graphic (Gen8) procesorius, 2 GB RAM ir 32 GB vidinė atmintis išplečiamas. Visa tai su puikia paskata, kuri yra jos dviguba sistema Windows 10 ir Android 5.1. Jis turi „WiFi“ ir „Bluetooth“ ryšį ir palaiko USB OTG.

Tarkime, jie nėra daugelio pasigyrimų komponentas. Tai nėra įrenginys, skirtas intensyviam redagavimui ar ypač galingiems žaidimams žaisti. Tačiau jis siūlo didelį universalumą, leidžiantį pasinaudoti dviejų pagrindinių planšetinių kompiuterių ekosistemos operacinių sistemų pranašumais. Galime įdiegti klasikines „Windows“ biuro programas ir dažniausiai naudojamas „Android“ programas bei žaidimus tame pačiame įrenginyje. Daug kas yra grynas auksas.

Neabejotinai viskas būtų daug gražiau su 3 ar 4 GB RAM, tačiau atminkite, kad susiduriame su 8 colių įstrižainės su Intel procesoriumi, kuris vos siekia 100 eurų. O toje srityje tai planšetė, galinti pridaryti daug žalos savo konkurentams.

Kamera ir baterija

Kalbant apie fotoaparatą, šis „Hi8 Air“ iš Chuwi eina tuo pačiu keliu, kaip ir dauguma planšetinių kompiuterių. Įprastas objektyvas, skirtas retkarčiais naudoti su 2MP raiška, tiek gale, tiek priekyje.

Akumuliatorius savo ruožtu turi 4000 mAh talpa. Subalansuota figūra kompaktiškam įrenginiui.

Kaina ir prieinamumas

„Chuwi Hi8 Air“ ką tik buvo pristatytas visuomenei ir jau parduodamas už mažesnę kainą 119,99 USD, keisti apie 99 eurus, GearBest. Ši akcija bus aktyvi nuo vasario 5 iki 12 d., o pirmiesiems 200 vnt.

Be to, planšetinis kompiuteris turės „flash“ išpardavimą, kurio kaina bus 129,99 USD, maždaug 105 eurai. Nuo tos datos, oficiali jo kaina bus 139,99 USD, apie 113 pakeisti.

Trumpai tariant, mūsų laukia kišeninis planšetinis kompiuteris su ekranu ir kokybiška apdaila, kurios didžiausia privalumas yra galimybė visada pagal savo poreikius pasirinkti tarp Android ir Windows. Be to, jis veikia nuo įprastų Mediatek procesorių ir siūlo OTG ir HDMI išvestį. Nėra daug įrenginių, galinčių tai pasiūlyti už tokią kainą. Tabletė, kurią reikia apsvarstyti.

GearBest | Pirkite Chuwi Hi8 Air

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės