Medžiagų salos: užsklandos, kurios keičiasi pagal paros laiką

Medžiagų salos yra „Android“ programa, leidžianti nustatyti „gyvus“ fono paveikslėlius, kurie yra žinomi kaip gyvi tapetai. Šio tipo tapetams būdinga animacija arba kaitaliojimas pagal tam tikrus raštus. Paraiškoje, kuri mums šiandien rūpi, Medžiagų salos, turėsime gražių salų iliustracijų pasirinkimą, kurios keisis pagal paros laiką kuriame atsiduriame.

Material Islands yra 100% medžiagos dizainas

Medžiagos dizainas yra dizaino stilius, kurį konferencijoje pristatė Google Google I/O 2014. Sukurta Čilės Matias Duarte, šis naujas dizainas tapo tendencija tiek „Android“, tiek kitose platformose ir vis dažniau pastebima, kad jis integruotas į daugybę programų ir svetainių. Daugiau nei konkretus dizaino tipas, Material Designs yra pagrįstas filosofija ar koncepcija, kurioje tvarka, minimalizmas ir spalvos. Ir Material Islands jį apkabina, kol susilieja su juo. Ar norite pamatyti keletą pavyzdžių?

Programėlę sukūrė dizainerisJenny Hannel, ir turi įvairių tipų „kintančias“ salas, kurios bando užfiksuoti skirtingą natūralią aplinką: miškai, dykumos, ugnikalniai ir net miestas, sutalpintas nedidelėmis plaukiojančiomis dalimis.

Dėl minimalistinio ir aiškaus dizaino tapetų pasikeitimai yra nepaprastai malonūs ir suteikia mūsų įrenginiui elegancijos, kurios negalėtume lengvai pasiekti su kitais puošnesniais ir ryškesniais tapetais. Atminkite, kad pagrindinis dalykas yra medžiagų dizainas.

Material Islands yra nemokama programa, skirta Android, sveria 6,1 MB ir turi daugiau nei 200 000 atsisiuntimų. Turi balą 4.4 „Google Play“., ir tiesa ta, kad ji nenusipelnė mažiau. Jei norite tai išbandyti, tereikia spustelėti šią nuorodą:

Atsisiųskite QR kodo Material Islands™ – pusiau gyvus tapetus Kūrėjas: Jenny Hanell Kaina: Nemokamas

Kitos medžiagos dizaino pagrindu sukurtos tapetų programos

Jei jums patinka švarus ir aiškus „Material Design“ dizainas, nedvejodami išbandykite bet kurią iš šių programų:

Atsisiųskite QR kodo fonus: Užsklandos Kūrėjas: Fonai Kaina: Nemokamai Atsisiųskite QR kodo Wallrox fono paveikslėlius 🔥 Kūrėjas: Double A Studio Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodo medžiagos fono paveikslėlius Kūrėjas: ERC programinė įranga Kaina: Nemokama

Ką manote apie Material Islands? Ar bandėte? Paplūdimys ar kalnas? Šiai ir bet kuriai kitai susijusiai temai nedvejodami padėkite save komentarų laukelyje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės