Užrakintas vietinis vartotojas – laimingas „Android“.

Vietinis kompiuterio vartotojas buvo užrakintas, nes per daug kartų įvedė neteisingą slaptažodį.

Norėdami jį atblokuoti, prisijunkite prie paveikto kompiuterio su kitu vartotoju. Šis vartotojas turi turėti administratoriaus leidimas.

Prisijungę turite eiti į «Pagrindinis-> Komanda"Ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėdami pasirinkite"Tvarkyti«.

Komandos valdymas«. Eiti į "Kompiuterio valdymas (vietinis) -> Vietiniai vartotojai ir grupės-> Vartotojai«.

Dešiniuoju pelės mygtuku pasirinkite užblokuotą vartotoją ir pasirinkite «Nustatyti slaptažodį ...»

Pakeitus slaptažodį, vartotojas bus atrakintas ir jam bus priskirtas naujas slaptažodis.

Atrakinkite vietinį vartotoją nuotoliniu būdu

Tą pačią užduotį galite atlikti iš kito kompiuterio, jei taip yra tame pačiame tinkle ir jūs turite vartotoją administratorius paveiktos įrangos.

Pakanka atlikti tą patį procesą («Pagrindinis-> Komanda-> Tvarkyti ») bet šį kartą iš savo kompiuterio. Tokiu atveju, kai komandos vadovas bus atidarytas, tiesiog eikite į «Veiksmas-> Prisijunkite prie kito kompiuterio ...«.

Parašykite paveikto kompiuterio pavadinimą ir paspauskite «Sutikti«.

Šiuo metu sistema gali paprašyti jūsų administratoriaus vartotojo kredencialų (tuo atveju, jei vartotojas, su kuriuo prisijungėte prie kompiuterio, yra vartotojas be teisių), įveskite kredencialus ir pamatysite, kaip dabar galėsite valdyti paveiktas kompiuteris nuotoliniu būdu.

Eikite į atrakinimą («Kompiuterio administravimas (xxxx) -> Vietiniai vartotojai ir grupės -> Vartotojai"Ir pasirinkite"Nustatyti slaptažodį»Apie užblokuotą vartotoją).

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės