„Vernee Mix 2“: „Mi Mix 2“ klonas su dviguba galine kamera ir 4200 mAh

„Xiaomi Mi Mix 2“ sukelia sensaciją ir dėl geros priežasties. Tai tikriausiai yra vienas iš 4 ar 5 populiariausių telefonų šiandien, ir nėra daug, kurie galėtų jį atlaikyti. „Vernee Mix 2“ yra tai, ką galime vadinti „Xiaomi Mi Mix 2“ „klonu“., ir tiesa ta, kad visai neblogai, jei tai, ko mes ieškome, yra panašaus dizaino, padoriomis funkcijomis ir daug prieinamesne kaina išmanusis telefonas.

„Vernee Mix 2“ analizė: geriausias „Xiaomi Mi Mix 2“ klonas?

Šiandienos apžvalgoje apžvelgiame Vernee Mix 2, vidutinės klasės telefonas su aukščiausios kokybės dizainu, puikia baterija ir nedidelė staigmena dvigubos galinės kameros pavidalu – Vienintelis dalykas, kurio būtų pritrūkęs „Xiaomi“ modeliui, kad šiais metais dar labiau pažemintų likusius konkurentus.

Dizainas ir ekranas

Įspūdingiausia „Vernee Mix 2“ dizaino dalis neabejotinai yra begalybės ekranas. Ekrano santykis yra 93,07%, dovanos Full HD+ raiška (2160 x 1080p, 18:9) ir 6 colių dydžio.

Praktiniais tikslais, nors tai yra vidutinio dydžio išmanusis telefonas, jis labiau panašus į klasikinį 5,5 colio telefoną, nes praktinis rėmelių nebuvimas leidžia turėti daugiau ekrano toje pačioje fizinėje erdvėje.

Kalbant apie likusį dizainą, mes randame apdailą su metaliniai kraštai ir poliruoto stiklo korpusas kurie suteikia terminalui tikrai elegantiško prisilietimo. Pirštų atspaudų detektorius, kaip galėtų būti kitaip, yra „Mix 2“ gale.

Trumpai tariant, „Xiaomi Mi Mix 2“ klonas gana sėkmingas estetinėje dalyje.

Galia ir našumas

Kalbant apie „Vernee Mix 2“ aparatinę įrangą, terminalas pateikia procesorių MTK6757CD (Helio P25) aštuonių branduolių 2,5 GHz dažnis, Mali T880 GPU, 4 GB RAM ir 64 GB vidinės atminties (išplečiama kortele iki 128GB). Jame yra „Android 7.0“.

Našumo lygmeniu galėtume sakyti, kad esame viršutinėje-vidurinėje lentelės srityje su įrenginiu, galinčiu stabiliai valdyti sunkias programas ir žaidimus, o naudotojo patirtis turėtų būti viena iš geriausių. vidutinio diapazono. Mes nekalbame apie titaną, bet tai tikrai yra techninės įrangos dalis, kurią reikia apsvarstyti.

Kamera ir baterija

Meninėje dalyje randame Pirmoji SONY IMX 258 13MP dviguba galinė kamera, įtraukta į Vernee terminalą. Puiki kamera su 2 13 megapikselių objektyvais, F2.0 diafragma, plačiakampiu ir optiniu stabilizatoriumi (OIS). Kita vertus, priekyje turėsime 8MP asmenukių kamerą su režimu grožis.

Kitas „karštasis“ šio „Vernee Mix 2“ taškas yra jo baterija. Terminalas turi 4200 mAh galios rezervą su greitu įkrovimu. Figūra, kuri, nors ir aukšta, geriau atlaiko tokio didelio ekrano, kaip šis Mix 2, suvartojimą.

Paprastai gnybtuose su begaliniu ekranu paprastai nėra tokios galingos baterijos, todėl šia prasme tai yra palankus taškas.

Kitos funkcijos

Šis išmanusis telefonas turi 2G ryšį: GSM 850/900/1800 / 1900MHz, 3G: WCDMA 900 / 2100MHz ir 4G: FDD-LTE 800/900/1800/2100 / 2600MHz.

Be to, jis turi dvigubą SIM kortelę (nano + nano), mikro USB prievadą, Bluetooth 4.0 ryšį, GPS, aplinkos šviesos jutiklį, E-kompasą, gravitacijos jutiklį, giroskopą ir artumo jutiklį. Jo svoris yra 205 g. Ir išmatavimai 15,78 x 5,77 x 0,82 cm.

Kaina ir prieinamumas

The Vernee Mix 2 jau yra išankstinio pardavimo etape, ir spalio 9 ir 15 dienomis gali būti pasiektas 169,99 USD, keisti apie 144 eurus, GearBest. Nuo tos datos oficiali jo kaina bus 219,99 USD (apie 187 EUR).

Tiesa ta, kad iš visų iki šiol pasirodžiusių „berėmių“ išmaniųjų telefonų jis yra vienas labiausiai subalansuotų tiek kainos, tiek kokybės atžvilgiu. Tai neatsižvelgiant į dizainą, kuris imituoja puikų „Xiaomi Mi Mix 2“, o tai daugeliui vartotojų tikrai yra svarbus pliusas.

GearBest | Pirkite Vernee Mix 2

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės