UMIDIGI S2 Pro analizė, mobilusis su 6 GB RAM, 128 GB ir 5100 mAh

UMIDIGI, anksčiau žinomas tiesiog kaip UMI, yra prekės ženklas, kuris visada labai lengvai perėjo prie aukščiausios kokybės vidutinės klasės. Neatmetant kai kurių prieinamesnių pasiūlymų, tiesa ta, kad tai yra gamintojas, kuris, kaip ir nedaugelis kitų, dominuoja „duoti daugiau už mažiau“. The UMIDIGI S2 Pro tai naujausias bendrovės išradimas, skirtas pateikti nuoseklų terminalą su daug raumenų.

„UMIDIGI S2 Pro“, „kietosios“ UMIDIGI S2 versijos, analizė

UMIDIGI S2 Pro yra UMIDIGI S2 hipervitaminų versija, padidėjus RAM, procesoriaus ir atminties vietos galiai. Netgi fotoaparatas buvo optimizuotas, kad būtų sukurtas įrenginys, galintis susidurti su kitais išskirtiniais dabartinio vidutinio aukšto diapazono terminalais, tokiais kaip naujasis Oukitel Mix 2 arba Vernee Mars Pro.

Dizainas ir ekranas

Kalbant apie ekraną, UMIDIGI S2 Pro versija siūlo esminį kokybės patobulinimą. Išlaikant 6 colių dydį, skiriamoji geba padidinama iki 2160 x 1080p (Full HD+).

Apsaugotas a Corning Gorilla Glass 4, ekranas, pagamintas SHARP, siūlo 18:9 kraštinių santykį. Tai leidžia mums turėti 6 colių ekraną toje vietoje, kurią užimtų įprastas 5,5 colio išmanusis telefonas. Arba kas buvo tas pats, santykis ekranas su korpusu 90 % (ekrano procentas terminalo korpuso atžvilgiu).

//youtu.be/OenZA3k5TBw

Kitas akcentas, kalbant apie terminalo gamybą, yra jo apsaugos technologija su nano danga, kuri apsaugo įrenginį nuo purslų, vandens ir dulkių.

Galia ir našumas

Įžengę į S2 Pro korpusą, randame daugiau nei patenkinamų vytelių. Viena vertus, mes turime procesorių „Helio P25 Octa Core“, veikiantis 2,6 GHz dažniu, 6 GB RAM ir128 GB vidinės atminties plečiamas! Pataisykite mane, jei ne, bet manau, kad tai pirmasis išmanusis telefonas, turintis tiek vidinės erdvės, kokį galime rasti vidutinės klasės kainų diapazone. Labai maža konkurencija šiuo atžvilgiu.

Kita vertus, sistema veikia pagal Android 7.0, o apibendrintai galima teigti, kad tai mobilusis su daug raumenų. Vienas geriausių „Mediatek SoC“ kartu su žvėriška RAM, užtikrinančia vieną geriausių sklandumo ir vykdymo patirčių vartotojams, kurie mėgsta tokio tipo Azijos kilmės terminalus.

Kamera ir baterija

„UMIDIGI S2 Pro“ fotoaparatas turi trigubą objektyvą. Viena 13,0 MP + 5,0 MP dviguba galinė kamera su blykste ir automatiniu fokusavimu, ir galingas 16,0 MP priekinė kamera kuri visada vertinama asmenukių mėgėjams.

Kalbant apie bateriją, randame įspūdingą 5100 mAh. Labai sunku prilygti autonomijai ir šviesmečiais lenkia visus savo asortimento konkurentus. Paprastai blogas dalykas įdėjus tokias dideles baterijas yra tai, kad terminalo svoris gerokai padidėja, tačiau tai yra šalutinis poveikis, kurio nepastebime S2 Pro. Naujasis UMIDIGI telefonas išlieka stebinantis 188 g. Kaip jiems tai pavyko?

Kitos funkcijos

„UMIDIGI S2 Pro“ turi C tipo USB prievadą, Bluetooth 4.0, mikro SD kortelės lizdas ir dviguba SIM kortelė (Nano + Nano). Be to, jis palaiko FDD-LTE, GSM, WCDMA (2G / 3G / 4G) ir WiFi 802.11a / b / g / n tinklus.

Kaina ir prieinamumas

Naujasis UMIDIGI S2 Pro jau yra išankstinio pardavimo etape ir Jo kaina yra 299,99 USD, pakeisti – apie 255 eurus, GearBest. Terminalas, skirtas šiuo metu aukščiausios klasės vidutinės klasės mėgėjams.

Reikėtų prisiminti, kad UMIDIGI S2 turi ir ekonomiškesnį modelį, su 4 GB RAM ir 64 GB atminties ir 1440 x 720p ekranu, kurį galima įsigyti už 185,99 USD, keisti reikia apie 158 eurus.

Bet kuriuo atveju reikia atsižvelgti į visą terminalą ir saugus statymas UMIDIGI, su kuriuo 2018 m. pasitiksite įdomesnius nei bet kada. Savo ruožtu, be jokios abejonės, man liko ta neįtikėtinai laisva baterija ir sumažintas svoris, kurį gamintojas sugebėjo sutalpinti – nepamirštant 6 GB RAM ir 128 GB vidinės vietos, kurios yra tikras malonumas.

GearBest | Pirkite UMIDIGI S2 Pro

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found