Jūsų telefonas: „Microsoft“ programa, skirta skambinti iš kompiuterio

„Microsoft“ programa „Jūsų telefonas“, skirta „Android“, leidžia peržiūrėti mobiliojo telefono nuotraukas, pranešimus ir pranešimus tiesiai iš „Windows“ kompiuterio. Funkcijų rinkinys, kuris visai neblogas, tačiau buvo nepaprastai sustiprintas įtraukus naują funkciją, kuri dabar leidžia mums tiek skambinti, tiek priimti skambučius tiesiai iš kompiuterio. Visa tai nereikia liesti mobiliojo telefono.

Norėdami pasinaudoti šia priemone, turime atitikti tik 2 reikalavimus. Viena vertus, mums reikia kompiuterio su „Windows 10“, kuriame yra 2019 m. gegužės mėn. naujinimas (arba naujesnis), ir, kita vertus, „Android 7.0“ ar naujesnės versijos išmaniojo telefono.

1 veiksmas: įdiekite programą „Jūsų telefonas“ mobiliajame telefone ir kompiuteryje

Norint sujungti kompiuterį ar nešiojamąjį kompiuterį ir išmanųjį telefoną, reikia atsisiųsti programėlę „Jūsų telefonas“ (Mano telefonas, anglų kalba) tiek „Android“, tiek jos versijoje, skirtoje „Windows“ (kai kuriose sistemose ji jau yra iš anksto įdiegta kaip standartinė).

  • Android: Atsisiųskite „Jūsų telefonas“ iš Google Play parduotuvė.
  • Windows: Atsisiųskite programą „Jūsų telefonas“, skirtą „Windows 10“, iš „Microsoft Store“..

Kad sinchronizavimas būtų sėkmingas, būtina prisijungti prie kompiuterio su Microsoft paskyra. Jei nesame tikri, galime patikrinti, kuri paskyra aktyvi iš "Pagrindinis -> Nustatymai (krumpliaračio piktograma) -> Paskyros”.

Taip pat, kai įdiegsime programą „Android“, taip pat turėsime įsitikinti, kad esame prisijungę su ta pačia „Microsoft“ paskyra, ir kad suteiktume programai visus prašomus leidimus (kontaktus, skambučius, multimediją, veikimą fone ir pan.).

2 veiksmas: sinchronizuokite telefoną su kompiuteriu

Dabar, kai esame prisijungę, abu įrenginiai yra pasirengę kalbėtis vienas su kitu. Kai įsitikinsime, kad tiek kompiuteris, tiek mobilusis yra prisijungę prie to paties wifi tinklo „Windows“ sistemoje atidarome programą „Jūsų telefonas“.

Šiuo metu programa bandys išsiųsti pranešimą į išmanųjį telefoną ir pamatysime pranešimą "Leisti prisijungti„Tai turėsime leisti. Jei viskas vyko teisingai, pamatysime „Viskas paruošta" ekrane.

Šiuo metu turėtume turėti prieigą prie telefono nuotraukų, pranešimų ir SMS žinučių iš kompiuterio. Taip pat pamatysime rinkiklio piktogramą, iš kurios galėsime skambinti.

3 veiksmas: suaktyvinkite „Bluetooth“ ryšį

Ar manai, kad baigėme? Vis dar trūksta paskutinio pagrindinio taško: „Bluetooth“. Kad kompiuteris galėtų siųsti ir priimti skambučius, mobilųjį telefoną reikia prijungti per Bluetooth taip, kad:

  • Sistemoje Windows eikite į nustatymus ir eikite į nustatymusBluetooth ir kitų įrenginių nustatymai“. Spustelėkite "Pridėti Bluetooth ar kitą įrenginį -> BluetoothNorėdami pradėti ieškoti Android įrenginio.
  • Iš mobiliojo telefono suaktyvinkite „Bluetooth“ signalą, eikite į „Bluetooth“ nustatymus ir pasirinkite „Susieti naują įrenginį”.
  • Tiek mobilusis, tiek kompiuteris turėtų rodyti PIN kodą, kurį turėsime priimti abiejuose ekranuose, kad tinkamai užmegztume ryšį.

  • Galiausiai, mobilusis telefonas paprašys mūsų suteikti prieigą prie skambučių žurnalo. Jei viskas klostėsi gerai, pamatysime, kaip „Windows“ programėlėje pradės pasirodyti naujausi istorijos įrašai.

Iš čia tereikia įsitikinti, kad turime ausines su mikrofonu ir galime skambinti bei priimti skambučius tiesiai iš jūsų telefono programos, skirtos „Windows“. Norėdami tai padaryti, eisime į parinktį „Skambučiai“, spustelėkite „Pradėti“ ir ekrane pasirodžiusiame iššokančiajame lange suteiksime leidimą programai. Pasiruošę!

Įrankis, kuris gali būti pats naudingiausias, norint nepraleisti nė vieno skambučio, kai dirbame su kompiuteriu.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės