Kaip išspręsti sudėtingus matematinius skaičiavimus su savo mobiliuoju telefonu

Neseniai tai atradau Android turi keletą gana galingų programų išspręsti sudėtingus matematikos uždavinius. Norėčiau, kad būčiau žinojęs kurią nors iš šių programų prieš kelerius metus, kai sunkiai išlaikiau skaičiavimą ir statistiką koledže. Kiek galvos skausmų būtų išgelbėjęs!

Paraiškos, apie kurias kalbu, yra vadinamos Trupmenų skaičiuotuvas ir Myscript skaičiuoklė, dvi nemokamos „Android“ programėlės, kurios žada palikti klasikinius mokslinius skaičiuotuvus visam gyvenimui.

Trupmenų skaičiuoklė, sprendžianti trupmenas dar niekada nebuvo taip paprasta

Trupmenų skaičiuoklė yra programa, kurią sukūrė Mathlab, ir labai malonu jus matyti išspręsti trupmenas Ir netgi realaus laiko algebros uždaviniai. Programėlė ne tik nurodo X arba Y reikšmę lygtyje, bet ir žingsnis po žingsnio kuria sprendimą, tapdama aukščiausios klasės mokymo priemone.

Programa priima aritmetines operacijas (+, -, *, /, ÷), trupmenų supaprastinimą, tiesines lygtis ir lygčių sistemas, polinomus, racionaliąsias nelygybes ir kt. Gana gelbstintis perlas, kai įstringame su matematikos namų darbais.

Atsisiųskite QR kodo trupmenų skaičiuotuvą + Math Kūrėjas: Mathlab Apps, LLC Kaina: Nemokamas

Myscript skaičiuoklė, sprendžianti matematikos uždavinius laisva ranka

Myscript Calculator yra dar viena nuostabi programa, galinti išspręsti net sudėtingiausias problemas. Kosinusai, liestinės, logaritmai ir eksponentai nėra atsparūs. Didelis privalumas yra tai, kad problemą galime užrašyti tiesiai ekrane, tarsi rašytume laisva ranka arba piešti paveikslėlį.

Naudodami Myscript galime išspręsti trigonometrijos (cos, sin, tan), atvirkštinės trigonometrijos (aso, asin, atan), logaritmų (ln, log), konstantų (π, e), skliaustų, kvadratinių šaknų, eksponentinių ir absoliučių reikšmių uždavinius, tarp kiti. Paprasta, kaip ir kai kurie kiti, ir turintis didžiulį potencialą.

Atsisiųskite QR kodo „MyScript“ skaičiuotuvą Kūrėjas: „MyScript“ Kaina: Nemokamas

Visiškai rekomenduojamos 2 nuostabios programos, ypač įvairių matematikos ir inžinerijos dalykų mokiniams. Jei mums reikia šiek tiek padėti atlikti tuos skaičiavimus, kurie mums taip priešinasi, tiek trupmenų skaičiuoklė, tiek Myscript Calculator yra 2 įrankiai, kurie neabejotinai taps nepakeičiami mūsų Android terminale.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės