„Android“ temos: „Venom“ – tinkinkite savo mobilųjį telefoną! - Laimingas Android

Pagaliau filmas apie Nuodai ir iš to, kaip atrodo, kritikas verčia ją nukristi nuo asilo. Aš asmeniškai lauksiu, kol pamatysiu ją ir turėsiu nuomonę apie tai (nors sakoma, kad ji žaidžia toje pačioje lygoje kaip Green Lantern, Daredevil ir 4F... blogos vibracijos).

Galiu pasakyti, kad Venomas yra vienas iš mano mėgstamiausių žmogaus-voro personažų, todėl mes skiriame šį elegantišką tema skirta Android. Primenu, kad visi naudojami piktogramų paketai ir valdikliai yra nemokami ir, žinoma, nebūtina turėti įsišaknijusio mobiliojo telefono ar keistų dalykų, kad telefoną pritaikytume tokiu būdu.

Tinkinkite savo „Android“ naudodami „Venom“ temą

Šis mažas GIF, kurį matome aukščiau, atitinka minėtą „Venom“ temą. Tai tamsi tema su skaidriomis stiklą primenančiomis piktogramomis ir keletu valdiklių, suteikiančių jai tam tikrą «niujorkietis«.

Paleidimo priemonė

Naudojama paleidimo priemonė yra „Nova Launcher“., vienas iš mano mėgstamiausių tokių nustatymų. „Nova“ sukonfigūruotas su begaliniu kubo formos slinkimu, tamsia išvaizda ir programų stalčiumi, kuris atsidaro braukiant aukštyn iš doko.

Atsisiųskite QR kodo Nova Launcher Kūrėjas: TeslaCoil programinė įranga Kaina: Nemokama

Piktogramos

Naudojamas piktogramų paketas yra «Stiklo paketas nemokamai«. Taip pat yra mokama to paties paketo versija, tačiau su nemokama versija turime daugiau nei pakankamai.

Valdikliai

Šiai temai įtraukėme 2 valdiklius:

  • Google paieškos sistema: Šis valdiklis yra katalogeVandenynas KWGTir jo vardas yra „Kustom 36”.
  • Diena, valanda, laikas ir baterija: Šis kitas valdiklis taip pat patenka į „Ocea“ repertuarą ir vadinamas „Kustom 37”.

Norint pritaikyti „Ocea for KWGT“ valdiklius, būtina įdiegti valdiklių rengyklęKWGT Kustom valdiklių kūrėjas.

Tapetai

„Venom“ tapetą galite rasti Zedge, labai populiari programa, kurioje yra daug tapetų ir kitų tinkinimo elementų ir kuri yra visiškai nemokama.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found