Kaip atpažinti visus įrenginius „WiFi“ tinkle – „Happy Android“.

Prieš kelis mėnesius paaiškinau žingsnius, kurių turime sekti jei įtariame, kad kaimynas vagia iš mūsų namo WiFi signalą. Klasikinis metodas iš esmės susideda iš prieigos prie maršrutizatoriaus iš naršyklės ir prijungtų įrenginių patikrinimo. Tai gana sudėtinga užduotis, nes norint išsiaiškinti, kuris MAC (arba IP) adresas atitinka kiekvieną, reikia apeiti atjungus visus įrenginius nuo tinklo ir prijungus juos po vieną.

Šįryt klajodamas po Google PlayStore aptikau programą, kuri labai supaprastina visą identifikavimo procesą: NetX (galite atsisiųsti spustelėję ČIA).

„NetX“ yra „Android“ skirta programa, kuri atlieka stebėjimo funkciją jūsų tinkle. Atsisiuntę ir paleidę Nustatykite tinklą, prie kurio esate prisijungę, ir ieškokite visų kompiuterių, mobiliųjų telefonų, maršrutizatorių ir kt. prijungtas prie jo. Atlikus paiešką, rodomas kiekvieno elemento IP, MAC ir gamintojas.

Šios programėlės pranašumas prieš klasikinį sekimo metodą yra tas, kad identifikavus vieną iš įrenginių galime duoti pavadinimą. Taigi mes visada žinosime, kas tai yra. Daugeliu atvejų taip pat neturėsime problemų sužinoti, kokia tai programėlė ar įrenginys, nes pamačius gamintojo pavadinimą galima iš karto atpažinti. Nebent tai būtų jūsų kaimyno nešiojamas kompiuteris ar mobilusis kompiuteris, tokiu atveju jau žinosite, ką daryti (pvz., neleisti jiems pasiekti jūsų tinklo per MAC filtravimą).

NetX taip pat turi keletą kitų paslaugų, pvz atsekti prie jūsų „WiFi“ tinklo prijungtų elementų prievadus arba ping juos, kad pamatytumėte jų atsako laiką ir ryšį.

Ji taip pat turi dar vieną labai įdomią funkciją, tai yra ta, kad ji skirta patikrinti jūsų „Android“ įrenginio ryšį (jums tereikia spustelėti „Ryšio informacija“). Tai rodo signalo kokybę ir duomenų įkėlimą bei atsisiuntimą. Trumpai tariant, net būdama paprasta programa mobiliesiems, „NetX“ turi pakankamai funkcijų, kad ją būtų galima reguliariai naudoti valdant ir administruojant mūsų namų tinklą.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found