Kaip valdyti ir sumažinti duomenų suvartojimą „Android“.

O berniuk Duomenų suvartojimas mobiliajame telefone pastaruoju metu labai išaugo. Programos ir nuolatiniai jų atnaujinimai užima vis daugiau vietos ir tai nesigilinant į srautinių programėlių problemos vertinimą. Jei norime žiūrėti „Netflix“, „YouTube“ ar panašiai atokiau nuo „WiFi“ tinklo, suvalgome 1 gigabaitą ar 2 to net nesuvokdami.

„Spotify“ taip pat sunaudoja didelę duomenų dalį, o skelbimai, kuriuos matome visose šiose programose ir žaidimuose, taip pat atlieka savo vaidmenį. Megabaitai skraido kaip balandis vėjyje, ir kiekvieną kartą turime žongliruoti, kad sudurtume galą ir išlaikytume tipą.

Šiandien mes pažiūrėsime kaip galime stebėti duomenų sunaudojimą „Android“ įrenginyje. Tai, kas mums padės ne tik geriau kontroliuoti, bet ir efektyviai sumažinti suvartojimą. Mes pradėjome!

Kaip patikrinti, kiek duomenų sunaudojome pagal mėnesinį tarifą

Visų pirma, pirmas dalykas, kurį turime padaryti, yra žinoti koks yra mūsų faktinis duomenų suvartojimas. Tai yra informacijos dalis, kurią paprastai galime patikrinti įėję į savo interneto tiekėjo svetainę, tačiau tiesa ta, kad „Android“ siūlo išsamesnę sistemą (ir, svarbiausia, greitesnę), kad gautų šią informaciją.

Mano mėnesinis mobiliųjų duomenų suvartojimas „Euskaltel“ skydelyje: nepraktiškas ir taip pat pateikia labai mažai informacijos.

Viskas, ką turime padaryti, tai įvesti "Nustatymai -> Tinklas ir internetas -> Duomenų naudojimas“. Iš čia galime iš pirmo žvilgsnio matyti grafiką su mėnesio duomenų suvartojimu, taip pat duomenų suskirstymą pagal programas.

Svarbu, kad šiuo metu atliktume keletą pakeitimų:

  • Viena vertus, įspėjimas pakeisti duomenis kad jis sutaptų su mūsų sutartų GB per mėnesį skaičiumi.
  • Koreguokite atsiskaitymo ciklą (pagal numatytuosius nustatymus jis pradedamas skaičiuoti nuo pirmos mėnesio dienos).

Pastaba: šiuos duomenis galima nustatyti iš "Nustatymai -> Tinklas ir internetas -> Duomenų naudojimas -> Atsiskaitymo ciklas".

„Android“ taip pat leidžia „atsukti čiaupą“, kad tam tikru momentu daugiau duomenų sunaudoti negalima. Šią parinktį galime suaktyvinti iš "Duomenų naudojimas -> Atsiskaitymo ciklas -> Nustatyti duomenų limitą“. Puikiai tinka, kad mūsų operatorius neimtų mums premijos, viršijus nustatytą mėnesio limitą.

Dabar, kai visi nustatymai tinkamai sukonfigūruoti, galime žinoti kiek megabaitų sunaudojome realiuoju laiku. Būkite atsargūs, čia neatsižvelgiama į „WiFi“ duomenų naudojimą, tik mobiliuosius duomenis (tai matome iš „Nustatymai -> Tinklas ir internetas -> Duomenų naudojimas -> Duomenų naudojimas naudojant WiFi”).

Kaip sumažinti mobiliųjų duomenų suvartojimą ir sumažinti

Pirmas dalykas, kurį galėtume padaryti dabar, yra pažvelgti į duomenų naudojimo suskirstymą pagal programas. Yra tam tikrų programų, kurios išleidžia daug duomenų, pvz., „Twitter“, „Facebook“ ar „YouTube“. Geros naujienos yra tai, kad daugelį šių programų galima sukonfigūruoti taip, kad jų suvartojimas būtų mažesnis.

Prieš kelis mėnesius rašiau TAI kitas įrašas, su duomenų išsaugojimo konfigūracijos raginimai kai kurioms iš šių slogių programų. Išsamiai peržiūrėkite individualizuotus nustatymus, kuriuos reikia atlikti kiekvienu atveju.

Suaktyvinkite duomenų išsaugojimą

Iki šiol jūs tikrai matysite "Duomenų taupymas"Nustatymų meniu, esančioje"Tinklas ir internetas -> Duomenų naudojimas“. Suaktyvinę šią parinktį gausime įdiegtas programas nenaudoti duomenų fone.

Tai koregavimas, kuris gali turėti įtakos, nes tokie procesai per kelias sekundes apima tokius dalykus kaip automatiniai programų atnaujinimai, naujų el. laiškų tikrinimas, Facebook naujiniai ir kita veikla, dėl kurios galiausiai gali sunaudoti daug megabaitų. mėnuo.

Gerai tai, kad sistema mums leidžia diskriminuoti tam tikras programas, kad jos nebūtų taikomos šis duomenų apribojimas. Norėdami tai padaryti, meniu "Duomenų taupymas", Mes tiesiog turime suaktyvinti skirtuką, spustelėkite"Neribojami duomenys"Ir pasirinkite programas, kurių nenorime blokuoti.

Pastaba: jei norime žinoti kiek konkreti programa sunaudoja foneNorėdami pamatyti išsamią informaciją, turime tik įvesti duomenų naudojimo skyrių pagal programą. Taip galime žinoti, ar mums patogu apriboti duomenų naudojimą minėtos programėlės fone.

Naudokite duomenų taupymo programą, pvz., „Datally“.

Jei mums to nepakanka, taip pat galime išbandyti „Datally“ – „Google“ sukurtą programą, leidžiančią geriau valdyti mobiliajame telefone išleidžiamus duomenis.

Šiame paveikslėlyje „Chrome“ naršyklė ir „Google“ žemėlapiai turi apribotą prieigą prie interneto (uždara spyna)

Be to, leidžia mums pamatyti išsamesnis mūsų įdiegtų programų naudojimas, „Datally“ turi funkciją, kuri padeda rasti netoliese esančius ir nemokamus „WiFi“ prieigos taškus.

Tačiau stiprioji programos pusė yra „Data Saving“ režimas, kuriuo mes kuriame VPN, kuriame jie gali tik siųsti ir gauti duomenis mūsų nurodytas programas.

Tai sistema, panaši į tą, kurią jau galime rasti „Android 7.0“ ir naujesnėse versijose, tačiau su patogesne sąsaja, o geriausia, kad ji taip pat yra suderinamas su telefonais su Android 5.0.

Kartu su šiais patarimais galime atlikti ir kitas užduotis, kurios padės sumažinti duomenų suvartojimą, pvz., išjungti automatinius naujinimus, pirkti mokamas tų programų ir žaidimų versijas, kuriose yra daug skelbimų, arba naudoti neprisijungus veikiančių programų, pvz. „Netflix“ ir panašiai, norėdami atsisiųsti turinį tik tada, kai esame prisijungę prie „WiFi“ tinklo.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found