Q8 Smart Wristband, IP67 vandeniui atspari išmanioji apyrankė

Jei naudosime a išmanioji apyrankė ar išmaniąją apyrankę bėgioti, galbūt kada nors apie tai pagalvojote. Ar jie gali būti sugadinti dėl prakaito? Tiesa ta, kad aš niekada neturėjau problemų su savuoju, bet tai privertė susimąstyti, ar Šiandieniniai išmanieji laikrodžiai ir apyrankės yra tikrai atsparūs vandeniui.

Apžiūrėjęs nemažai apyrankių kiek nustebau, nes daugelis jų – ypač pigiausios – neturi jokio IP sertifikavimo. Tai yra, jie nėra atsparūs vandeniui ar dulkėms.

Q8, išmanioji apyrankė, kuri yra atspari vandeniui

The Q8 Tai išmanioji apyrankė, kuri nėra tarp brangiausių ar pigiausių apyrankių, tačiau turi savybę, dėl kurios ji skiriasi nuo daugumos. Jo IP67 sertifikatas.

Tai reiškia, kad jis ne tik atsparus prakaitui ir neleidžia patekti dulkėms, bet ir skirtas naudoti baseine ir panardinti į vandenį, nebijant sugadinti.

Jis taip pat turi keletą kitų įdomių funkcijų, pvz judėjimo priminimai. Tai gali būti naudinga tiems iš mūsų, kurie valandų valandas praleidžia prie ekrano nepajudindami nė vieno kūno kaulo.

Įrenginio savybės

Tarp detalių apie Q8 išmanioji apyrankė randame šias charakteristikas:

  • IP67 atsparumas vandeniui ir dulkėms.
  • Elegantiškas dizainas ir malonus liesti.
  • Širdies ritmo matavimas.
  • Miego stebėjimas.
  • Judėjimo priminimas.
  • Sporto statistika.
  • Pranešimas apie skambutį.

Apyrankėje taip pat naudojama programėlė, suderinamas su „Android“ ir „iOS“, kad būtų galima susisiekti su išmaniuoju telefonu su Q8. Suderinamas su Android 4.4 ar naujesne versija ir iOS 7.1 ar naujesne versija.

Be to, įrenginys turi „Bluetooth 4.0“ ryšį ir 70 mAh bateriją, kurios veikimo trukmė budėjimo režimu yra 7–10 dienų.

Kaina ir prieinamumas

Šios įdomios IP67 sertifikuotos apyrankės kaina 25,02 euro, keisti apie 29,79 dolerio. Jei jus tai domina, taip pat galite pasinaudoti šiuo TomTop nuolaidų kuponu, kad ištrauktumėte žiupsnelį iš galutinės įrenginio kainos:

KUPONO KODAS: DSQ8

Kaina su kuponu: 20 €

Trumpai tariant, išmanioji apyrankė su visomis įprastomis funkcijomis ir įdomiu pliusu apsauga nuo vandens. Išmanioji bekelės apyrankė.

TomTop | Pirkite Q8 Smart Wristband

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės