Priverstinai atnaujinti į „Windows 10“ – laimingas „Android“.

„Microsoft“ jau leidžia atnaujinti sistemą į „Windows 10“, tačiau, kad neprisotintų savo serverių, šiuos atnaujinimus įjungia segmentuotai ir po truputį. Jei vis tiek neturite galimybės atnaujinti į „Windows 10“, galite priverstinai jį atnaujinti tokiu būdu:

Ištrinkite aplanko turinį C: \ Windows \ SoftwareDistribution \ Download.

Tada paleiskite ms-dos (Pradėti -> Visos programos -> Priedai -> Komandų eilutė (paleiskite kaip administratorius dešiniuoju mygtuku) ir paleiskite komandą wuauclt.exe / updatenow.

Pabandykite atnaujinti sistemą į „Windows 10“ iš Valdymo skydas -> Windows naujinimas ir spustelėkite „Ieškoti atnaujinimų“. „Windows“ turėtų pradėti atsisiųsti naujinimo paketą.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, atminkite, kad jūsų kompiuteris turi atitikti šiuos minimalius reikalavimus, kad galėtumėte įdiegti „Windows 10“.

  • Ne mažiau kaip 1 GHz procesorius.
  • 1 GB RAM, jei įdiegiate 32 bitų versiją arba 2 GB 64 bitų Windows 10 versiją.
  • Vaizdo plokštė su „DirectX 9“ arba naujesne versija.
  • Minimali ekrano skiriamoji geba 1024x600.

Jei vis tiek negalite priverstinai įdiegti „Windows 10“ kompiuteryje, „Microsoft“ paskelbė automatinę diegimo programą, kuri atlieka visą procesą, kad būtų lengviau atnaujinti naujausią „Windows“ versiją. Jį galite įkelti paspaudę ČIA.

Jei išbandę visa tai vis tiek turite problemų, nedvejodami palikite komentarą ir mes pasistengsime jums padėti, kad ir kokia būtų jūsų problema. Sėkmė!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės