Kaip sužinoti, kas jums skambina iš paslėpto ar nežinomo numerio

Kai programėlė atsisiunčiama daugiau nei 250 mln., tai gali reikšti tik 2 dalykus: arba „socialinė“ programėlė, arba programa, siūlanti pagrindinę mūsų mobiliojo telefono funkciją. Truecaller Ji patenka į antrąją grupę, nes siūlo pagrindinę paslaugą bet kuriam mobiliojo telefono vartotojui. Nustatykite paslėptus, privačius ir nežinomus numerius.

Jei pavargome gauti skambučius iš įmonių, siūlančių mums paslaugas, kurių mes nenorime ir norime atsikratyti šiukšliųTiek skambučiams, tiek SMS žinutėms – tai įrankis, padedantis greitai išspręsti problemą.

„Truecaller“ – programa, skirta paslėptiems skambučiams ir šlamštui nustatyti „Android“ ir „iOS“.

„Truecaller“ yra nemokama programa, skirta „Android“, „iOS“ ir „Windows Phone“, o pagrindinė jos funkcija yra pateikite šiek tiek daugiau informacijos į visus tuos nepažįstamus skambučius. Programa yra įtraukta į visų „Truecaller“ vartotojų darbotvarkę, taip pat daug papildomos informacijos, surinktos internetu.

Tai jam pavyko išsiaiškinti daugiau nei 3 milijardų telefonų numerių duomenų bazė. Tokiu būdu, kai vartotojas pažymi numerį kaip šlamštą, sulaukę skambučio iš to telefono būsime įspėti dėl jo „abejotinos kilmės“.

Parsisiųsti QR kodą Truecaller: ID ir skambučių žurnalas, šlamštas Kūrėjas: True Software Scandinavia AB Kaina: Nemokamas

Kaip sužinoti, kas jums skambina iš paslėpto, privataus ar nežinomo numerio naudojant „Truecaller“.

Norėdami paleisti „Truecaller“, turime tik įdiegti programą savo terminale ir atidaryti programą – ji nemokama ir nereikalauja root teisių. Kai pirmą kartą paleidžiame, prašys prieigos prie mūsų dienotvarkės, skambučių ir SMS.

Pagrindiniame ekrane pamatysime savo telefono skambučių istoriją, pakeisiančią visus tuos nežinomus numerius pagal tikrąjį siuntėjo vardą. Ne visi skaičiai yra „Truecaller“ duomenų bazėje, tačiau tiesa ta, kad jis stebėtinai efektyvus.

Jei spustelėsime įrašą skambučių istorijoje arba kontaktą telefonų knygoje, galėsime sužinoti skambučio kilmė -kilmės šalis ar miestas- ir atlikti įvairius veiksmus, pvz blokuoti telefono numerį kad daugiau į mus nepatektų skambučių ar SMS arba nepridėtų identifikavimo etikečių.

Dėl šių etikečių, jei kitas vartotojas sulaukia skambučio iš to paties numerio – tarkime, tai yra telemarketingo įmonė – prie numerio bus pridėtos tam tikros etiketės, pvz., «Informacinės technologijos"Arba"Apsipirkimas»Tai padės mums sužinoti to skambučio pobūdį. Gana praktiška, tiesa?

Ar saugu naudoti Truecaller?

Truecaller yra Švedijos programa, kurią sukūrė True Software Scandinavia AB ir jos duomenų bazė yra sertifikuota Švedijos spaudos tarnyba. Niekas nemėgsta dalytis numeriais savo telefonų knygoje, tačiau tai yra esminis reikalavimas, kad programa veiktų. Be kolektyvinės paramos tokia programa būtų neįmanoma.

Beje, programa naudoja tik vartotojų numerius maitinti savo duomenų bazę. Jei su tuo sutiksime, neturėsime didelių problemų naudojant programą. Tai nėra kenkėjiška programa, joje nėra virusų ar panašių istorijų.

Kitos programos, skirtos atpažinti skambučius iš paslėptų, privačių arba šlamšto numerių sistemoje „Android“.

Be Truecaller, Android turi nemažai panašių programų, pvz Whoscall arba DU skambinantysis. Jie neturi tokios plačios duomenų bazės, tačiau abu bendruomenė vertina gana teigiamai.

Atsisiųsti QR kodo skambintojo ID ir blokuoti – DU skambintojo kūrėjas: DU APPS STUDIO – BATTERY & BOOSTER Kaina: Nemokamas Atsisiųsti QR kodą Whoscall – skambintojo ID ir blokuoti Kūrėjas: Gogolook Kaina: Nemokama

Ką manote apie tokio tipo programas? Ar kada nors bandėte juos? Norėdami pakalbėti šia tema, nedvejodami užsukite į komentarų sritį.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės