Daugiau nei 3500 „Kindle“ knygų, kurias galite atsisiųsti visiškai nemokamai

Ar jums patinka skaityti knygas skaitmeniniu formatu? Jei taip, gali būti, kad turite „Amazon Kindle“ arba bet kurią kitą elektroninę rašalo knygą, kad galėtumėte patogiai skaityti el. knygas ant sofos, lovoje ar keliaujant metro. Šiuo atveju šiandienos įrašas yra ypač skirtas jums, nes pateikiame sąrašą daugiau nei 3500 skaitmeninių knygų Kindle formatu, kurias galime atsisiųsti visiškai nemokamai.

Vienintelis reikalavimas, kad galėtume atsisiųsti visas šias knygas, yra tai, kad esame užsiregistravę „Amazon“ ir turime galiojančią paskyrą. Nebūtina registruotis „Kindle Unlimited“. (į „Netflix“ panaši „Amazon“ paslauga, skirta knygoms skaityti) arba atlikti papildomų išlaidų.

Taip pat reikėtų pažymėti, kad net ir neturint „Kindle“ įrenginio, tokio tipo knygas be problemų galime skaityti iš savo išmaniojo telefono, asmeninio kompiuterio ar „Mac“ su „Amazon“ programėle. Čia yra nuoroda į „Android“ skirtą „Kindle“ programą.

Atsisiųskite „Kindle“ QR kodo kūrėją: Amazon Mobile LLC Kaina: Nemokama

Kita vertus, jei jau turime gerą PDF skaitytuvą ir „kindle“ formatas yra problema, atsisiuntę el. knygą į savo įrenginį taip pat galime naudoti PDF arba EPUB keitiklį, kad skaitytume ją taip, kaip mums labiausiai tinka (MOBI, PDF , EPUB , FB2, CBZ). Yra internetinių keitiklių iš „Kindle“ į PDF, nors galime naudoti ir „Android“ skirtą keitiklį, pvz Elektroninių knygų keitiklis.

Atsisiųskite QR kodo elektroninių knygų keitiklį Kūrėjas: OnlineConverting Kaina: Nemokama

Daugiau nei 3500 nemokamų atsisiunčiamų įvairių žanrų ir epochų Kindle knygų

Be to, galite pasiekti sąrašą ir atsisiųsti bet kurią iš daugiau nei 3650 nemokamų knygų, kurias turi „Amazon“, naudodami šiuos LINK.

Paminėkite, kad „Amazon“ siūlo skirtingas knygų sąrašas, priklausomai nuo mūsų šalies. Nuoroda, kurią pridėjome šiek tiek aukščiau, atitinka Amazon Ispaniją, bet taip pat galite peržiūrėti Amazon Mexico katalogą ČIA, Amazon JAV ČIA, arba pakeisti „Amazon“ domeną, kuris rodomas visose šiose nuorodose, tuo, kuris atitinka „Amazon“ domeną arba URL jūsų šalyje.

Temos negali būti įvairesnės: nuo mokslinės fantastikos romanų iki romantikos, programavimo knygų, keistų komiksų (pavyzdžiui, The Walking Dead), Stepheno Kingo (Laurie) romanų, erotinių, istorinių (Arturo „Po dviem vėliavomis“). Pérez-Reverte) ir daug daugiau.

Šiame sąraše rasime daugiau nei 240 puslapių su nemokamomis el. knygomis, suskirstytomis pagal tinkamumą. Ir atkreipkite dėmesį, nes viešai turime ne tik klasikines knygas: didžioji dalis medžiagos yra naujausios publikacijos. Romanai ir dabartinės knygos, kurios buvo prekyboje trumpą laiką ir parduodamos tam tikrą laiką. Todėl, jei pamatysite tai, kas jus domina, nedvejodami atsisiųskite jį kuo greičiau!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės