Kaip bet kur padidinti „Android“ ekrano mastelį!

The priartinti yra ta programa, kuri mums leidžia padidinti konkrečią mūsų ekrano sritį kad pamatytum jį didesnį. Tai ne tik padeda peržiūrėti išsamesnį vaizdą, bet ir yra nepaprastai naudinga priemonė žmonėms, turintiems regėjimo problemų.

Tai, ko daugelis žmonių nežino „Android“ taip pat siūlo galimybę priartinti bet kurią ekrano vietą, nesvarbu, kokią programą naudojame. Tai yra šiek tiek paslėpta parinktis, todėl pasinaudosime šios dienos įrašu, kad parodytume, kaip suaktyvinti šią nuostabią priemonę. Šios dienos mokymo programoje kaip padidinti bet kurią „Android“ ekrano sritį. Mes pradėjome!

Didinimo arba mastelio keitimo gestų suaktyvinimas sistemoje „Android“.

„Android“ mastelio keitimo funkcija žinoma kaip „mastelio keitimo gestai“, Ir tai yra naudinga priemonė pagal numatytuosius nustatymus jis yra išjungtas visuose įrenginiuose. Norėdami suaktyvinti šiuos išplėtimo gestus, pirmas dalykas, kurį turime padaryti, yra pasiekti bendrieji konfigūracijos parametrai sistema (klasikinė dantyto rato piktograma). Patekę į vidų, pereisime prie „nustatymų“Prieinamumas"Ir spustelėkite parinktį"Išsiplėtimo gestas”.

Kai aktyvuota, minėtą priartinimą galime atlikti bet kurioje darbalaukio srityje, programoje ar bet kuriame žaidimetiesiog vadovaudamiesi šiomis gairėmis:

  • 3 greiti palietimai srityje, kad padidintumėte mastelį.
  • Norėdami judėti padidintame ekrane, turime vilkti abu pirštus.
  • Sujungę ir atskirdami 2 pirštus galime padidinti arba sumažinti mastelį.

Be to, „Android“ taip pat siūlo galimybę laikinai padidinti mastelį, darydami 3 greitus prisilietimus, bet paspaudę pirštą trečią kartą. Tokiu būdu priartinimas bus aktyvuotas nurodytoje srityje, jei tik nepaleisime piršto nuo ekrano.

Paskutinę detalę paaiškinkite, kad sistema neleidžia priartinti klaviatūros ar naršymo juostos. Turėkite tai omenyje!

Ar mastelio keitimas neturėtų būti įjungtas pagal numatytuosius nustatymus?

Tiesa ta priartinimo funkcija yra labai sultinga priemonė ir aš nesuprantu, kaip jie nenusprendė palikti jo įjungtą kaip standartinį per visus šiuos metus. Suprantu, kad kai kuriais atvejais tai gali sukelti naudojimo problemų, bet tikimybė jį suaktyvinti per klaidą yra beveik minimali. Jei tiesa, kad kai kuriuose žaidimuose tai gali būti problema, bet tikrai ją būtų galima išspręsti be didelių komplikacijų. Bet kokiu atveju, tai yra dalykas, kuris buvo išstudijuotas ir į kurį atsižvelgė „Android“ kūrėjai, todėl pasitikėsime jų žiniomis.

Taigi dabar žinote, kad jei norite suaktyvinti mastelio keitimą ir išsamiau matyti viską, kas vyksta jūsų ekrane, tereikia aktyvuoti šį mažą skirtuką savo terminalo pritaikymo neįgaliesiems parinktyse. Tikrai ne vienas tai vertina.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės