10 įspūdingiausių miesto mobiliųjų telefonų mitų istorijoje

Šiandienos įraše apžvelgsime kai kuriuos iš miesto mitai arba klaidingi įsitikinimai susiję su mėgstamiausios šiuolaikinės visuomenės įtaiso naudojimu ir mėgavimusi, Mobilusis telefonas. Žinoma, daugelis dalykų, kuriuos skaitysite toliau, jums atrodys beprotiški, o kiti manys, kad tai tiesa kaip šventykla.

10 puikių miesto mitų apie mobiliuosius telefonus

Bet kuriuo atveju jauskitės patogiai, įdėkite aliuminio folijos skrybėlę atgal į vietą ir pasidarykite veidą Tai, ką tu man sakai, negali būti tiesa

Naudojant mobilųjį telefoną esant silpnam apšvietimui, gali pakenkti regėjimas

Tikrai prisimeni, kaip tėvai tau sakydavo, kai buvai mažas, žiūrėdamas televizorių naktį, pavargdavo tavo akys ir eini miegoti. Visa tai kyla iš idėjos, kad Skaitant ar žiūrint į šviesą skleidžiantį ekraną silpnai apšviestoje aplinkoje, akys įtemptos ir ilgainiui pablogėja.

Pasak daktaro Garry Treacy iš Airijos oftalmologijos koledžo, bet kokia įtampa ar nuovargis, kurį galime jausti akyse skaitydami mobiliuoju telefonu naktį, nekenkia mūsų regėjimui.

Dr. Treacy žodžiais:

„Kai mes senstame, skaityti naktimis mums visada kainuos brangiau. Taip yra dėl to, kaip mūsų akys mato kontrastą tarp juodos ir baltos spalvos. Jaunos akys geriau tai daro esant silpnam apšvietimui, bet augant mums reikia vis daugiau šviesos, kad aiškiai atskirtume juodą nuo baltos”.

Galite įkrauti iPhone per 20 sekundžių, įdėję jį į mikrobangų krosnelę

Tai gandas, prieš kurį laiką labai išpopuliarėjęs internete. Kas sveiko proto įdės „iPhone“ į mikrobangų krosnelę, kad įkrautų akumuliatorių pagal greitąjį planą? Atrodo, kad visa ši istorija kilo iš Japonijos naujienų forumo.2 kanalas“, Kur jie sakė, kad galite įkrauti „iPhone 5“ įdėdami jį į mikrobangų krosnelę 20 sekundžių ir 30 sekundžių, jei tai yra „iPhone 4S“.

Jei norite suteikti aukso atspalvį, apvalios ir apvalios, arba sukelti nedidelį sprogimą su savo brangiu iPhone, žinote, ką turite padaryti. Žinoma, pamirškite apie šį greito įkrovimo metodą, nes jūs patirsite gana didelį nusivylimą.

Kiaušinį galite virti radiacijos būdu, jei įdėsite jį tarp 2 telefonų

Šis klaidingas mitas teigia, kad kiaušinį galime išvirti padėję jį tarp 2 mobiliųjų telefonų. Telefonas A skambina telefonu B ir tik su bangomis, kurias jie skleidžia skambučio metu, kiaušinis stebuklingai iškeps.

Ši beprotybė pirmą kartą pasirodė Wymsey Village tinklalapyje, o vėliau Rusijos laikraštis „Pravda“ bandė ją pakartoti – neva – sėkmingai. Imk dabar! Žinoma, kas nuo to laiko bandė, visiškai nieko nepasiekė ...

Naudotis mobiliuoju telefonu vairuojant yra taip pat pavojinga, kaip vairuoti išgėrus

Leiskite suprasti, kad vairuoti naudojantis mobiliuoju telefonu yra mažų mažiausiai pavojinga ir neatsakinga. Tačiau to negalima lyginti su vairavimu išgėrus.

AMTA (Australijos mobiliųjų telekomunikacijų asociacijos) teigimu, šis klaidingas mitas duoda priešingą rezultatą iš tikrųjų pavyko sumažinti vairavimo išgėrus stigmą.

Automobilio dureles galite atidaryti perduodami rakto signalą iš savo mobiliojo telefono

Įsivaizduokite, kad pamiršote raktelius automobilyje, o jų kopiją turite namuose. Užuot grįžę namo norėdami gauti kito rakto, galite paskambinti namo, paprašyti, kad kas nors paimtų raktą ir paspaustų mygtuką, nukreiptą į mobilųjį telefoną. Signalas nukeliaus į jūsų mobilųjį telefoną ir automobilio durys atsidarys be problemų.

Būtent tai byloja šis keistas, bet klaidingas mitas, nes, deja, automobilio rakteliai ir mobilieji telefonai naudoja skirtingus signalus ir dažnius, todėl šiuo metodu neįmanoma atidaryti automobilio nuotoliniu būdu.

Skambinant numeriu 999 pailgėja išmaniojo telefono baterija

Pastaroji jau pagaminta iš fejerverkų. Anglijoje sklando miesto mitas, kad paskambinus pagalbos numeriu 999 telefonas iš tikrųjų įkraunamas. Taip lengva ir taip kvaila.

Na, o pačiai policijai teko išsisukti, kad tai paneigtų, kad žmonės nebeskambintų minėtu pagalbos telefono numeriu. “Skambinant 999 ne dėl skubios pagalbos ar policijos reikalų, švaistomi ištekliai, operatorius yra užimtas ir gaištamas laikas, kurį galima skirti padėti teisėtiems skambintojams galimo gyvybės ar mirties atveju. Vienintelis būdas įkrauti mobiliojo telefono bateriją yra naudoti įkroviklį.

Visada turite leisti mobiliojo telefono baterijai visiškai išsikrauti

Tai tema, kurią mes jau retkarčiais aptarėme internete. Daugelis žmonių vis dar mano, kad turite leisti mobiliojo telefono akumuliatoriui visiškai išsikrauti, kitaip jis eis daugiau ir greičiau.

Šis įsitikinimas kilo iš nešiojamųjų kompiuterių, mobiliųjų ir kt. jie buvo nikelio ir jie nukentėjo nuo savotiško „atminties efekto“, kurio nebėra su šiuolaikinėmis ličio baterijomis.

Naudotis mobiliuoju telefonu žaibo metu yra labai pavojinga

Manoma, kad elektroninių prietaisų, įskaitant mobilųjį telefoną, naudojimas per audrą yra mažų mažiausiai nesaugu.. Daugelis žmonių mano, kad spinduliai kažkaip gali sklisti radijo bangomisTodėl žaidimas su mobiliuoju telefonu gali būti labai pavojingas jo naudotojo sveikatai.

Kol telefonas nėra prijungtas prie jokio namo elektros lizdo problemų nebus, o mobilieji telefonai ypač žaibų traukia ne.

Pavojinga gali būti tai, kad būdami lauke į mus trenkia žaibas laikydami mobilųjį telefoną ar kokį kitą metalinį daiktą. Oda yra prastas elektros laidininkas, tačiau jei į mus trenks žaibas, ji geriau pralįs per metalą, labai padidindama jo poveikį ir palengvindama elektros patekimą į mūsų organizmą.

Mobilieji telefonai gali sukelti oro avarijas

Visada buvo sakoma, kad lėktuvuose naudotis mobiliuoju telefonu draudžiama, nes tai gali trikdyti orlaivių ryšius ir sukelti avariją.

Praėjo daugiau nei 10 metų nuo tada, kai Ofcom kompanija patvirtino, kad telefoną galima naudoti JK lėktuvuose, todėl jis neatrodo toks pavojingas, koks yra.

Bato universiteto profesoriaus ir knygos „Mobilieji telefonai, populiarios baimės ir atsargumo kultūra“ autoriaus Adamo Burgesso žodžiais: „Nėra įrodymų, kad išmanieji telefonai gali kelti pavojų šiuo atžvilgiu“. Tyrimas rodo, kad tik 4% ligoninių įrangos yra paveikta mobiliųjų telefonų naudojimo ir tik 0,1% smarkiai. Todėl galime manyti, kad lėktuvų atveju procentas būtų toks pat arba mažesnis, blogiausiu atveju.

Mobiliojo telefono naudojimas naftos stotyje gali sukelti sprogimą

Šio kito įsitikinimo atveju pats daktaras Burgessas sako:

Teigiama, kad naftos stotyse sprogimai sukėlė mobiliuosius telefonus. Tačiau tiesa ta, kad buvo nustatyta, kad tikroji priežastis kilo dėl kibirkščių, kurias sukelia statinė elektra iš darbuotojų drabužių. Kaltinimai neturi svarių įrodymų

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės