Kaip naudoti „Google“ diską kaip tinklo diską arba FTP serverį

Teigti, kad „Google“ diskas yra ne kas kita, kaip debesies saugyklos platforma, yra per menka. Be failų išsaugojimo, mes taip pat galime juos atidaryti ir leisti vaizdo įrašus, vaizdus ir garso įrašus internete be jokios kitos programos. Be to, Diską galime pasiekti iš bet kurio įrenginio – tiek mobiliojo, tiek planšetinio kompiuterio, tiek kompiuterio. Šiuo metu tai gali atrodyti labai normalu, bet tiesa ta, kad dar ne tiek metų kažkas panašaus būtų atrodžiusi tikra beprotybė.

Jei „Google“ diską naudojame iš „Windows“ ar „Mac“ kompiuterio, platforma taip pat galime pasidaryti svarbiausių failų atsargines kopijas, naudodami programą „Atsarginė kopija ir sinchronizavimas“ (pasiekiama ČIA). Tačiau operacija labai panaši į „Google“ nuotraukų operaciją, todėl, kai ištriname failą kompiuteryje, tai taip pat ištrinta iš Disko. Faktas, kuris neleidžia mums turėti atsarginio įrankio su visomis garantijomis.

Būtent dėl ​​šios priežasties įdomu naudotis „Google“ disku kaip FTP serveris arba tinklo diskas: tokiu būdu atsargines kopijas galime daryti kur kas labiau kontroliuojamu būdu (jos neištrinamos debesyje, kai ištriname originalų failą lokaliai).

Taip išvengiame kompiuteryje esančių aplankų sinchronizavimo ir netgi gana patogus būdas pasiekti Diską naršant tarp aplankų iš pačios Windows Explorer. Visa tai taip pat leis mums sutaupyti nemažai vietos debesyje, nes nesinchronizuosime visų aplankų bet tik mus dominančius failus ir dokumentus.

Kaip naudoti „Google“ diską kaip FTP serverį arba tinklo diską

Akivaizdu, kad norint pasiekti savo tikslą, mums reikės kelių trečiųjų šalių įrankių, vadinamų RaiDrive ir „Google“ disko FTP adapteris. Su pirmuoju iš jų galėsime pasiekti Diską taip, tarsi jis būtų tinklo diskas, o antrasis padės paversti savo vietą debesyje į FTP serverį.

atsisiuntimai

RaiDrive Tai lengvas įrankis – jis vos sveria 26 MB – leidžia pasiekti visus „Google“ disko failus ir aplankus taip, lyg tai būtų tinklo diskas. Jis taip pat veikia su kitomis debesies paslaugomis, tokiomis kaip „Google“ nuotraukos, „OneDrive“, „SharePoint“ ar „Dropbox“. „RaiDrive“ galime atsisiųsti iš oficialios svetainės ČIA.

„Google“ disko FTP adapteris, savo ruožtu, leidžia pasiekti „Google“ diską per FTP protokolus. Programa yra ne kas kita, kaip JAR formato failas, o norint ją paleisti, mūsų kompiuteryje reikės įdiegti Java Runtime Environment (JRE 8). Kai įdiegsime „Java“ (nepamirškite sukonfigūruoti ryšio kaip „Privataus“, kai jį įdiegiate), galime atsisiųsti „Google“ disko FTP adapterį iš jo saugyklos „GitHub“ ČIA (failo pavadinimas yra "google-drive-ftp-adapter-jar-with-dependencies.jar”).

Kaip sukonfigūruoti „RaiDrive“, kad būtų galima pasiekti Diską kaip tinklo diską

Įdiegę programą atidarome ją ir pagrindiniame ekrane spustelėkite „Papildyti" (Papildyti).

Mes pasirenkame "Google" disko parinktį (ji pažymėta pagal numatytuosius nustatymus) ir paspauskite "Gerai”.

Tada turėsime suteikti programai leidžiamus leidimus ir prisijungti naudodami „Google“ kredencialus. Kai tai bus padaryta, mes automatiškai pamatysime, kaip mūsų kompiuteryje pasirodys nauja tinklo vieta.

Pagal numatytuosius nustatymus tinklo diskas bus priskirtas raide Z, ir mes galėsime jį pasiekti iš tos pačios Windows failų naršyklės.

RaiDrive konfigūracijos meniu taip pat galime atlikti kai kuriuos pakeitimus, pavyzdžiui, galimybę prisijungti prisijungus, naudoti skirtingus kredencialus, naudoti tarpinį serverį arba konfigūruoti ryšį kaip privatų ar viešą ir pan.

Visa tai gerai yra tai, kad visi pakeitimai atliekami realiu laiku, o perdavimo greitis priklauso tik nuo mūsų interneto ryšio kokybės.

Kaip sukonfigūruoti „Google“ disko FTP adapterį

Dabar, kai sukonfigūravome „RaiDrive“, galime jį „dvigubinti“ naudodami „Google“ disko FTP adapterį. Šis procesas yra labai paprastas, nes turime tik paleisti JAR failą, kurį anksčiau atsisiuntėme, ir atlikti keletą veiksmų.

Įsitikinus, kad „Java“ yra tinkamai įdiegta savo kompiuteryje (tikėtina, kad turėsime iš naujo paleisti kompiuterį, jei ką tik jį įdiegėme), dukart spustelėjus minėtą .JAR failą, sistema mus nukreips į tinklalapį, kuriame turėsime prisijungti naudodami „Google“ disko paskyrą. Toliau mes suteiksime leidimą programai, o jei viskas gerai, ekrane pasirodys pranešimas, kad galime uždaryti naršyklės langą.

Galiausiai, norint užmegzti ryšį su „Google“ disku, mums reikės FTP kliento. Jei neturime, galime įdiegti nemokamą atvirojo kodo FTP klientą Filezilla, kurią galime atsisiųsti ČIA.

Atidarius „Filezilla“, tereikia pridėti šį serverį:

ftp: // vartotojas: vartotojas @ localhost: 1821 /

Taip pat galime sukonfigūruoti ryšį naudodami šiuos duomenis:

Serveris: Localhost

Vartotojo vardas: vartotojas

Slaptažodis: vartotojas

Uostas: 1821 m

Užmezgę ryšį matysime, kaip visas Google disko turinys įkeliamas į Filezilla, ir galėsime keistis failais bei kitais, kaip ir bet kuriame kitame FTP serveryje.

Grįžti į normalią

Nors susiduriame su tikrai praktiškais įrankiais, galbūt kada nors norėsime jų nebenaudoti. Tokiu atveju patartina nuo Google disko atjungti ir RaiDrive, ir Google Drive FTP Adapter ir pašalinti anksčiau suteiktus leidimus.

Norėdami tai padaryti, mes tiesiog turime įvesti "Google" diską iš naršyklės, spustelėkite mygtuką "Nustatymai"(krumpliaračio piktograma, esanti viršuje dešinėje) ir įveskite"Paraiškos administravimas“. Čia randame 2 komunalines paslaugas ir spustelėkite "Parinktys -> Atsijungti nuo Disko"Norėdami užblokuoti prieigą.

Trumpai tariant, jei esame nuolatiniai kompiuterių vartotojai, neabejotinai žinosime, kaip pasinaudoti RaiDrive ir FTP Adapter teikiamais privalumais: 2 labai rekomenduojamomis komunalinėmis programomis, kurios padės išplėsti saugyklos vietos debesyje galimybes.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found