Walli, programa su išskirtiniais tapetais, sukurtais menininkų - Happy Android

The ekrano užsklandos programos jie visada mane sugrąžino. Jums tereikia užmesti akį, kad pamatytumėte, jog didžioji dauguma yra ne kas kita, kaip automobilių, gėlių, kačių ir tūkstantį kartų matytų tipinių vaizdų nuotraukos ir vaizdai.

Todėl, kai rekomenduoju naudoti bet kokius tapetus ar tiesioginius tapetus, visada dedu įsivaizduojamą raudoną liniją, esminį minimalų reikalavimą, ir tai yra kurie yra kūrybingi ir siūlo kažką kitokio.

Walli, HD tapetai, sukurti menininkų bendruomenės

Skirtumas tarp Walli ir kitų tų programų, kurių tiek daug, yra tas, kad programą sukūrė Šanga pabandykite eiti šiek tiek toliau ir atkreipkite ypatingą dėmesį į vaizdų pasirinkimą.

Nors tapetų katalogas nėra toks platus, visi tapetai pasižymi puikia kokybe, vaizduote ir sprendimu, o dauguma jų yra nedideli meno kūriniai pagal savo žanrą. Vaizdai hipsteriams, retro vaizdai, vintažas, žinomų žmonių iliustracijos su humoru ir visada patraukliu vizualiniu aspektu.

Kitas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra tai, kad nors tai nemokama programėlė, menininkai, kurie dalyvauja prisidėdami prie savo darbų, taip pat gauna dalį pelno, kurį generuoja Walli (joje yra įterptų skelbimų, tačiau jie nėra įkyrūs, vartotojo laimei ).

Paprasta sąsaja, gerai organizuota ir lengvai atsisiunčiama

Programa yra labai gerai sukurta ir atrodo labiau kaip socialinis menininkų ir iliustratorių tinklas, pvz., „DeviantArt“. Pagrindinė sąsaja suskirstyta pagal kategorijas, naujausias, populiarias ir populiarias.

Radę ekrano užsklandą, kurią norime pritaikyti savo „Android“, tereikia spustelėti paveikslėlį. Tiesiogiai pasiekiame naują ekraną, kur galime Atsisiųsti arba nustatyti paveikslėlį kaip foną, be trumpos informacijos apie menininką ir daugiau jo darbų.

Atsisiųsti QR kodą Walli – HD tapetai ir ekrano užsklandos Kūrėjas: Shanga Kaina: Nemokamas

Jei ieškote kokybiškų tapetų, kurie būtų kitokie ir papildytų jūsų terminalo vizualinę estetiką, Walli neabejotinai pateiks jums labai malonią staigmeną.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės