Nemokamų ir legalių internetinių televizijos kanalų Lotynų Amerikoje sąrašas

Praėjusią savaitę paskelbėme įrašą su geriausiomis IPTV paslaugomis, kad galėtumėte nemokamai žiūrėti TV internetu iš savo mobiliojo telefono. Keletas skaitytojų manęs paklausė, ar nebūtų ko nors panašaus žiūrėti Lotynų Amerikos televiziją internete. Po kelių dienų tyrinėdami šią temą radome gana įdomių dalykų. Šiandien pateikiame jums įdomų sąrašą su daugybe nemokami ir legalūs internetiniai televizijos kanalai Lotynų Amerikai.

Šios transliacijos vykdomos tiesiogiai per oficialias pačių televizijos tinklų svetaines. Todėl norint peržiūrėti jo turinį tereikia interneto naršyklės. Taip lengva. Galioja tiek kompiuteriams, tiek mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.

Nemokami ir teisėti internetiniai televizijos kanalai Lotynų Amerikai

Toliau atliekame nedidelę tokių šalių televizijos tinklų apžvalgą kaip Meksika, Argentina, Kolumbija, Peru ar Čilė, kurie transliuoja tiesioginį signalą internetu. Paminėkite, kad kai kurios iš šių transliacijų yra geografinės vietos. Nors dauguma transliuojamų tarptautiniu mastu ir atvirai, jei prieisime iš kitos šalies su geografiniu apribojimu, mums reikės VPN ryšio. Kita vertus, jei norime žiūrėti ir Ispanijos televiziją, nepamirškite šio kito įrašo apie tai, kaip žiūrėti Ispanijos DTT kanalus per IPTV iš Android.

Meksika

Meksikoje TV Azteca grupė turi keletą kanalų, kurie laisvai ir visiškai nemokamai transliuoja savo programas internetu. Mes kalbame apie tokius kanalus kaip TV Azteca, Azteca Uno, Azteca 7, Adn40 ir a + 7.2.

Čia rasime tokias laidas kaip „La Voz“, „Ventaneando“, programas vaikams, serialus, filmus, naujienas ir sportą.

Įveskite TV Azteca | Azteca Uno | Actekas 7 | Adn40 | a + 7,2

Be to, mes taip pat turime „Azteca Deportes“ programėlę, kurioje randame tiesiogines Azteca nacionalinės komandos, „Liga MX“ ir „Copa MX“ rungtynių transliacijas.

Atsisiųskite QR kodą Azteca Deportes Kūrėjas: TV AZTECA Kaina: Nemokama

Argentina

Argentinos vartotojai savo ruožtu tiesiogiai transliuoja TPA (Argentinos viešoji televizija). Tarp tinklo siūlomų programų yra Jie randa „Pampero TV“, „TPA Noticias“, „Pakapaka“, Argentinos virėjus, „Mūsų kronikas“. ir Klasikinis kinas.

Kad galėtume pamatyti TPA, tereikia spustelėti mygtuką „GYVAI“, esantį viršutinėje dešinėje ekrano paraštėje.

Įveskite TPA (Argentinos viešoji televizija)

Kolumbija

Kolumbija turi keletą kanalų, kurie tiesiogiai transliuoja tiesioginę televiziją internetu. Internete galime rasti visiškai legalias Caracol TV, Canal RCN, NTN24 DTT transliacijas su atitinkamu televizijos grafiku.

Įveskite Caracol TV | RCN kanalas | NTN24

Kolumbijos ANTV (Nacionalinės televizijos tarnybos) svetainėje taip pat rekomenduojami daugelis kitų kanalų (Telecaribe, Telepacífico, Canal Tropical ir kiti), kurie transliuoja internetu iš atitinkamų tinklalapių.

Įveskite Telecaribe | Telepacific | Kanalo sostinė | Trylika | Telecafé | Teleislas

Peru

Peru atveju yra 2 kanalai, transliuojami HD formatu ir kuriuos galime žiūrėti tiek iš savo išmaniojo telefono, tiek iš nešiojamojo ar asmeninio kompiuterio. Prieiga pasiekiama iš pagrindinio TV Peru puslapio, iš kurio galime įkelti tiesioginę TV Peru ir TV Noticias 7.3 transliaciją

Įeikite į TV Peru

čili

Čilės televizijos vartotojams ir gerbėjams turime keletą galimybių žiūrėti televizorių iš Čilės visiškai nemokamai iš mobiliųjų telefonų ir kompiuterių. Viena vertus, randame 13 kanalą, kuriame galime pamatyti tokias programas kaip Masterchef arba Eikime toliau. Be serialų ir muilo operų, ​​tokių kaip Kraujo paktas arba Franklino karalienė.

Įeikite į 13 kanalą

Be to, mes taip pat turime Čilės nacionalinę televiziją, kurios tiesiogines transliacijas transliuoja iki 5 nacionalinių televizijos kanalų, tokių kaip TVN.CL, TVN Music, TVN Kids, TVN de Culto ir TVN Chile.

Įeikite į Čilės nacionalinę televiziją

Baigiame paminėdami visą parą veikiantį kanalą, kurio naujienos iš Čilės ir pasaulio nuolatos transliuojamos per 24Play žiniatinklio grotuvą, pasiekiamą tik naudotojams šalies teritorijoje arba naudojant VPN ryšį.

Įeikite į Canal 24 Horas

Venesuela

„Venezolana Televisión“ kanalas tiesiogiai transliuoja visame pasaulyje, o jo kasdienines programas tiesiogiai transliuoja internete. Taip pat yra kitų televizijos kanalų, tokių kaip „MirafloresTV“ arba „teleSUR“, kurie taip pat siūlo savo signalą visiems, norintiems stebėti serialų, filmų, laidų ir tiesioginių naujienų programas.

Įeikite į Venesuelos televiziją (mobilioji versija | kompiuterio versija)

Įveskite MirafloresTV | TeleSUR

Žinau, kad palikau nemažai šalių ir internetinių televizijos kanalų, kuriuos aptarsime būsimuose įrašuose. Tuo tarpu, jei turite kokių nors pasiūlymų ar rekomendacijų, nedvejodami apsilankykite komentarų srityje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės