Thunderobot ST Plus, subalansuotas i7 žaidimų nešiojamasis kompiuteris su GTX 1050 Ti

Šiandienos apžvalgoje turime išanalizuoti ThundeRobot ST Plus. Jau seniai nekalbėjome apie jokį nešiojamąjį kompiuterį žaidėjams, tačiau neseniai jis debiutavo GearBest su tikrai sultinga kaina, tad pasinaudosime proga ir pamatysime, ką gali pasiūlyti naujasis Azijos gamintojo nešiojamasis kompiuteris.

„ThundeRobot ST Plus“ čia, Ispanijoje, pasirodė maždaug prieš 6 mėnesius, už maždaug 1300 eurų. Jo išleidimo kaina GearBest dabar yra 999,99 €, sumažinimas beveik 300 eurų. Ko galime tikėtis iš šio „nebrangaus“ žaidimų nešiojamojo kompiuterio?

Thunderobot ST Plus apžvalgoje, nešiojamas kompiuteris su i7 procesoriumi ir geras kainos ir kokybės santykis

Mažiausia, ko galime reikalauti iš tokio tipo nešiojamojo kompiuterio, yra gero našumo, bet pereikime prie dalių ir pažvelkime į likusius komponentus.

Dizainas ir ekranas

Dizaino lygiu randame kompiuterį, kuriame yra gerai pažymėtos formos ir briaunos, kurios aiškiai parodo jo vaizdo žaidimų pobūdį. Jis yra gana plonas, palyginti su tokio tipo prietaisais, tik 2,9 cm, o svoris yra palyginti mažas – 2,3 kg.

Kalbant apie ekraną, jis rodo skydelį 15,6 colio su Full HD 1920 × 1080 pikselių raiška. Ekranas, kuris labai gerai elgiasi bendrose linijose, bet šiek tiek nukenčia, kai žiūrime iš per daug išlenktų pusių. Ne tai, kad žaisime žaidimus žiūrėdami į kompiuterį iš kampo, bet tai bet kuriuo atveju reikėtų pabrėžti.

Galia ir našumas

Įžengę į žvėries širdį, atrandame daugiau nei tinkamos aparatinės įrangos produktyvumui ir žaidimų užduotims:

  • Procesorius Intel Core i7 (Kabylake i7-7700HQ), veikiantis nuo 2,8 GHz iki 3,8 GHz dažniu.
  • 8 GB RAM DDR4 (Galimi 2 lizdai).
  • 128GB SSD + 1TB standžiojo disko.
  • Operacinė sistema: Windows 10.

Už 1000 eurų kainuojantį žaidimų nešiojamąjį kompiuterį tiesa ta, kad jis visai neblogas, nors jei norime maksimaliai išnaudoti reikliausius žaidimus, patartina dar šiek tiek praplėsti įrenginio RAM.

Tai nereiškia, kad nešiojamasis kompiuteris neatitinka žaidimų patirties, toli gražu. Remiantis tuo, ką galėjome perskaityti atlikdami įvairius bandymus ir testus, „Thunderobot ST Plus“ puikiai veikia su tokiais žaidimais kaip „Overwatch“, „League of Legends“, „Counter Strike“ ar „DOTA 2“. Be to, dauguma žaidimų veikia 60 kadrų per sekundę greičiu, o tai yra ekrano atnaujinimo dažnis.

Vaizdo plokštė

„Thunderobot ST Plus“ grafika yra „NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti“ su 4 GB GDDR5 atmintimi. Ši grafika turi technologiją NVIDIA Gameworks ir NVIDIA Ansel, su kuria galime fotografuoti 360 laipsnių kampu ir matyti juos VR. Įdomi detalė, tačiau ji gali suteikti daug žaidimo pakartojimų ir žaidimo įrašymo atveju. Palaiko „DirectX 12“, VR ir kelis monitorius („Matrix Display“ su įgalinta 4K išvestimi 2 išoriniams monitoriams).

Prievadai, klaviatūra ir jungtys

ST Plus turi a apšviesta RGB klaviatūra su anglišku išdėstymu. Tai reiškia, kad jame nėra „ñ“ klavišo, nors tai galime lengvai išspręsti nustatydami „Windows“ klaviatūros konfigūraciją ispanų kalba. Kaip priedą visada galime traukti mechaninę klaviatūrą, bet jei esame įpratę taip spausdinti, tai vargu ar pastebėsime.

Kalbant apie uostus ir išvykimus, šis „Thunderobot“ apima 2 USB 3.1 prievadai, vienas USB 2.0 prievadas, 2 mini DP prievadai, C tipo USB, HDMI, RJ45 ir 3,5 mm ausinių lizdas.

Kaip galėtų būti kitaip, ji taip pat apima Bluetooth 4.2 ir WiFi AC.

Baterija

Kitas svarbus aspektas yra baterija. Šiuo atveju „Thunderobot“ nešioja 5600 mAh ličio bateriją, kuri suteikia autonomiją maždaug 4–5 valandas vidutinio naudojimo ir 3–4 valandas žaidimo prieš prijungiant jį prie įkroviklio.

Kaina ir prieinamumas

Kaip jau minėjau pradžioje Thunderobot ST Plus žaidimų nešiojamasis kompiuteris ką tik buvo pristatytas „GearBest“ už 999,99 EUR kainą, o keisti – apie 1218,39 USD. Be jokios abejonės, daugiau nei prieinama kaina, jei tai, ko mes ieškome, yra kažkas, kas nesiekia 2000 eurų ir panašiai, aukščiausios klasės nešiojamų kompiuterių rinkoje.

[P_PERŽIŪRA post_id = 11135 visual = 'pilnas']

Svarbu pažymėti, kad „GearBest“ siūlo šį nešiojamąjį kompiuterį už tą pačią kainą iš pagrindinės ir ispaniškos svetainės (su siuntimu iš Ispanijos + 2 metų garantija), tad jei būsime Ispanijos gyventojai galėsime pasinaudoti šiuo mažu dideliu privalumu.

GearBest | Pirkite „Thunderobot ST Plus“ iš „GearBest Spain“.

GearBest | Įsigykite „Thunderobot ST Plus“ svetainėje GearBest.com

Šis pasiūlymas galioja balandžio 16–22 dienomis, data, per kurią taip pat galime įsigyti gana įdomių priedų, tokių kaip originali Thunderobot kuprinė ar Thunderobot K70 mechaninė klaviatūra su ispanišku išdėstymu. Nepameskite to iš akių!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės