Ekskursija po keisčiausias interneto svetaines – „Happy Android“.

Mes visada girdime, kad internetas yra labai didelis, kad yra milijonai svetainių, o galiausiai visada patenkame į tuos pačius senus puslapius. O jei „YouTube“, „Facebook“, naujienų puslapis ir mūsų 4 ar 5 gyvenimo antraštės. Ir ne visi puslapiai vienodi, toli nuo žemiško triukšmo, kai kuriuose interneto kampeliuose slypi tikri brangakmeniai. Tiems, kurie moka juos vertinti...

Kava su Coca-Cola?

Puttingweirdthingsincoffee.com yra svetainė, kurioje žmonės demonstruoja savo sprogstamiausius kavos mišinius. Kava su Coca-Cola, kava su druska ir jogurtu, kava su kietai virtu kiaušiniu, kava su šoninės skiltele puodelyje, dėl Dievo meilės! Jei manėte, kad esate keistas vaikinas, nes jums patinka chorizo ​​sumuštiniai su „Nutella“, taip yra todėl, kad vis dar nematėte beprotiškų dalykų, kuriuos žmonės gauna šioje svetainėje.

Kava su šonine rytui pradėti teisingai

Deimantas yra amžinas…

Ir tavo velionio vyro palaikai taip pat. Arba bent jau taip jie galvoja lifegem.com, puslapį, kuriame jie paverčia jūsų mylimo partnerio ar šeimos nario pelenus nuostabiu deimantu. Kainos svyruoja nuo 3000 USD iki 20 000 USD, priklausomai nuo brangakmenio karatų.

Pristatau jums savo tetą Lurdą

Išmesk ritinį, ateik!

Šis puslapis yra keistas-keistas. Įeikite į papertoilet.com ir įsitikinkite patys. Jei esate iš tų, kurie visada drasko tualetinį popierių, dabar galite pasilepinti šia svetaine. Vienintelis dalykas, kurį čia rasite, yra popieriaus ritinys, kurį galima mėtyti ir mėtyti, kol būsite patenkinti. Ar tikrai jums reikia viso to popieriaus?

Begalinis ritinys

Nooooooo!!

Ar tavo mergina tave paliko? Ar paskutinį braškinį jogurtą išsaugojote ypatingai akimirkai ir kai prisiminėte, jo galiojimo laikas jau buvo pasibaigęs? Nesusilaikyk, žinai, kad reikia viską išmesti iš savęs. Įeikite į www.nooooooooooooooo.com ir atlaisvinkite save.

Pasaulis baigiasi

Išeik iš Mundi Tai svetainė, kurioje jie pateikia visas įmanomas pasaulio pabaigos situacijas. Kokia būtų galutinė apokalipsė? Ar mirsime dėl maisto trūkumo?Branduolinis karas? Ši svetainė yra tokia beprotiška ir tuo pat metu tokia įdomi, kad galite praleisti valandas naršydami po įvairias hipotezes ir klausimus.

Jūsų išnykimas, ačiū

Mėlyni rutuliai

Haneke.net Jis skirtas detaliems žmonėms, o tiksliau – žmonėms, kurie mėgsta atkreipti dėmesį į smulkmenas. Rimtai. Mėlynojo kamuoliuko mašina Jame yra tūkstančiai mechanizmų ir grandinių, ir jūs negalėsite nustoti į jį žiūrėti, kol nesuprasite, kad esate visiškai suglebę.

Kur dingsta tie kamuoliukai?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found