Pigios retro konsolės: „Clone Mini NES“ su 621 žaidimu ir HDMI

Kiekvienas, kuris atkakliai skaito tinklaraštį, žinos, kad aš jį labai mėgstu retrožaidimas. Aš užaugau 80-aisiais ir 90-aisiais, todėl man patiko viskas, kas susiję su to meto Sega ir Nintendo pasauliu.

Kaip ir dauguma tuometinių vaikų, mano pirmasis kontaktas su japoniškais 8 bitų vaizdo žaidimais buvo vienas iš tų imitacinių pultų, kuriuos jie parduodavo elektronikos parduotuvėse. Jie buvo nuostabūs ne tik dėl to, kad buvo pigesni, bet ir dėl to, kad juose buvo „300 žaidimų viename“ tipo kasetės, leidžiančios mėgautis katalogu su žaidimo valandomis. Ir tai 10-mečiui buvo palaiminta šlovė.

Per retrožaidimų bumą, kuriuo gyvename šiandien, galima sakyti, kad šią spragą dengia visos tos Kinijos konsolės, gimusios auštant sėkmingam mini NES, kurį Nintendo pristatė 2016 m. Jose yra daug žaidimų, jų dizainas yra labai geras. panašus į originalą ir paprastai jie yra daug pigesni.

Kinijos retrožaidimai: NES tipo 8 bitų mini konsolė su 2 valdikliais ir 621 žaidimu

Mano idėja šiam skyriui – sukurti straipsnių seriją, kad būtų sukurtas Kinijos retrožaidimų „žemėlapis“, analizuojant kai kurias ryškiausias šiuo metu klonų pultus.

Turėkite omenyje, kad jie niekada nepasieks originalo kokybės lygio, tai aišku. Ir nors kai kurie yra juokingi, tiesa, kad yra ir kitų, turinčių tam tikrų savybių, dėl kurių jie yra gana įdomūs, pavyzdžiui, Clone Mini NES kurį analizuojame šiandieniniame įraše. Eime ten!

Jūs ir aš anksčiau buvome susitikę kažkur kitur...

Dizainas ir apdaila

Didžiausias šios sistemos akcentas yra tai, kad skirtingai nuo kitų pigių retro ar imitacinių NES konsolių, ši apima HDMI išvestis, skirta prijungti prie televizoriaus. Įprastas dalykas yra rasti konsolių su AV išvestimi, todėl tik dėl šio faktoriaus mes jau susiduriame su įrenginiu, kuris išsiskiria iš kitų.

Dizaino lygmeniu jis labai panašus į „Nintendo Classic Mini“, su labai nedideliais pakeitimais, pavyzdžiui, apversta priekinės juostos vieta ir valdiklių jungčių prievadai. Maitinimas tiekiamas naudojant įkroviklį, prijungtą prie mikro USB įvesties ir turi maitinimo bei atstatymo mygtuką. Šia prasme tai yra patikimiausia, ką galime rasti originaliam produktui.

Originalas prieš kopiją: Tiesa ta, kad apdaila yra viena stipriausių šios konsolės taškų.

Valdikliai ir laidai

Vienas iš ryškiausių šios konsolės pranašumų yra tas atsineškite 2 valdiklius (to, ko nematėme originaliame mini NES). Čia visada kyla ginčų, nes komandos pabaiga yra viena iš sekcijų, kuri labiausiai kenčia tokio tipo žemos kainos įrenginiuose. Laimei, ši sistema turi keletą labai ryžtingų valdiklių: patogu suimti, su 2 papildomais mygtukais turbo režimu ir kai kuriais tikrai patenkinamais klavišų paspaudimais net po kelių minučių žaidimo.

Reikėtų pažymėti, kad jie taip pat sprendžia vieną didžiausių originalios konsolės problemų, ir tai yra valdymo kabelis čia yra daug ilgesnis, paliekant daugiau vietos tarp televizoriaus ekrano ir grotuvo.

Valdiklis yra beveik dvigubai ilgesnis.

Žaidimai

Dabar pereikime prie konsolės „chicha“. O žaidimai? Ar tikrai yra 621 žaidimas, ar jie kartojasi? Ar jie visi originalūs?

Na, tiesa ta, kad čia yra šviesų ir šešėlių. 621 žaidimas, kuris yra iš anksto įdiegtas vidinėje konsolės atmintyje jie visi yra unikalūs ir nesikartoja. Taip pat yra visi klasikiniai 8 bitų eros pavadinimai, manau, kad trūksta kai kurių žaidimų, bet apskritai pasirinkimas yra gana sėkmingas ir apima keletą įdomių staigmenų, tokių kaip 1993 m. „Galinga paskutinė kova“.

Bet kaip galėtų būti kitaip, žaidimuose taip pat yra keistumo, kurio negalime ignoruoti. Kai kurie žaidimai yra gerai žinomų pavadinimų modifikacijos, pvz., „Mario 14“, kuris yra savotiškas Mario Bros su pakeistais priešų spritais: Kirbys ir Pikachus vietoj goombas ir mėsėdžių augalų. Tokie dalykai, kurie galų gale vis dar yra anekdotiniai ir net juokingi vienu metu.

Žaidimų patirtis

Apskritai žaidimų patirtis yra teigiama. Turime 2 valdiklius – tai reiškia, kad galime žaisti dvejetus – leidžia HDMI išvestis Žiūrėti žaidimus 16:9 formatu (tai, kas neprieštarauja, turint omenyje, kad jie iš pradžių buvo sukurti santykiu 4: 3), o žaidimų katalogas yra platus ir gana geras.

Vienintelis neišvengiamas originalios konsolės trūkumas yra tas, kad joje nėra žaidimų išsaugojimo sistemos. Jei iš naujo nustatysime žaidimą, grįšime į pagrindinį ekraną, kaip ir klasikiniuose devintojo dešimtmečio įrenginiuose.

Kitas dalykas, padedantis pagerinti žaidimų patirtį, atsižvelgiant į didelį jo tvarkomą katalogą, yra tai pavadinimai klasifikuojami pagal žanrą. Nors vėliau daugelis jų įtraukė juos tiesiai į kategoriją „Dėlionė“ (kažkodėl iki šiol nežinau).

Kalbant apie žaidimus kaip tokius, visi mano bandyti veikė tinkamai, nors kai kurie kažkada sugedo, dauguma jų veikia sklandžiai ir be problemų ir galime praleisti kelias valandas ramiai linksmindamiesi patogiausiu būdu.

Kaina ir prieinamumas

Šiuo metu ši įdomi 8 bitų HD konsolė Jo kaina yra 23,28 euro, pakeisti – apie 26,49 USD, TomTop. Kainos ir kokybės santykis, kuris prideda svarbų pliusą ieškantiems dovanos už gerą kainą arba numalšinantiems retro nostalgijos troškulį vienu iš šių aparatų.

Trumpai tariant, daugiau nei priimtina žaidimų patirtis įrenginiui, kuris bando pamėgdžioti savo „vyresniosios sesers“ sėkmę, su daugybe sėkmių, tokių kaip HDMI išvestis, valdiklių ilgis ir katalogo garsumas su daugybe. žaidimo valandų.

TomTop | Pirkite „Classic Retro Console HD“ (621 žaidimas)

Kiti įdomūs TomTop produktai ČIA.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found