Kaip blokuoti telefono skambučius „Android“ - „Happy Android“.

Atnaujinta: laikui bėgant šis įrašas paseno. Pažvelkite į šį įrašą apie «Kaip blokuoti skambučius mobiliajame telefone«.

„Android“ yra sistema, teikianti be galo daug funkcijų mūsų mobiliajam telefonui. Deja, yra tokių dalykų kaip blokuoti įeinančius skambučius, į kuriuos mūsų mylimas žalias androidas dar neatsižvelgė nė vienoje serijinėje versijoje. Laimei, blokuoti telefono numerius ir sukūrimas juodieji sąrašai Tai bendruomenė jau seniai svarstė. Nieko nėra taip paprasta, kaip įdiegti programą šiam tikslui. Šiandienos įraše pamatysime kaip blokuoti telefono skambučius „Android“. programėlės dėka"Skambučių blokatorius”.

Skambučių blokatorius: ideali programa norint išvengti nepageidaujamų skambučių

Skambučių blokatorius arba Skambučių blokatorius yra „Android“ skirta programa, leidžianti sudaryti juoduosius telefonų numerių sąrašus. Kitaip tariant, į sąrašą galime įtraukti telefono numerius ir, kai bet kuris iš sąrašo esantis numeris paskambins į mūsų terminalą, jis bus užblokuotas.

Be juodojo sąrašo funkcijos, ši programėlė taip pat siūlo galimybę blokuoti nežinomus numerius, leisti tik skambučius iš mūsų kontaktų ir keletą kitų dalykų. Pažiūrėkime:

Skambučių blokavimo funkcijos

  • Juodasis sąrašas: Tai leidžia jums sukurti juodąjį sąrašą ir blokuoti bet kurį skaičių, kuris rodomas tame sąraše. Numerius galime pridėti ranka arba pasirinkti iš savo kontaktų sąrašo arba skambučių žurnalo.
  • Baltasis sąrašas: Baltasis sąrašas veikia visiškai priešingai nei juodasis sąrašas. Įeinančius skambučius gausime tik iš tų numerių, kuriuos įtraukėme į baltąjį sąrašą. Likusi dalis bus užblokuota.
  • Blokuoti nežinomą numerį: Naudodami šią funkciją užblokuosime visus skambučius, kurių nėra mūsų kontaktų sąraše.
  • Blokuoti visus: Kaip rodo pavadinimas, visi įeinantys skambučiai bus užblokuoti.

Norėdami pasirinkti filtro tipą, kurį norime vykdyti, turėsime eiti į skyrių Nustatymai (pasiekiama iš viršutinio mygtuko) ir pasirinkite "Užrakinimo režimas”.

Nustatymų meniu taip pat galime blokuoti privačius numerius ir įjungti arba išjungti pranešimus.

Kaip blokuoti skambučius?

Programa nutraukia skambučius numeriais, kuriuos nusprendėme užblokuoti. Tai yra, kai kas nors nepageidaujamas skambina, pasigirsta tonas ir skambutis nutraukiamas, tarsi gavėjas būtų jį atmetęs. Vietoje to mūsų terminale skambutis neįvyks bet kuriuo metu.

Kitos programos, skirtos blokuoti skambučius

Skambučių blokavimo programa yra labai populiari ir gerai įvertinta „Google Play“ parduotuvėje, ir nors ji yra labai efektyvi ir lengva, sąsaja yra šiek tiek pasenusi. Be to, yra daug kitų programų, taip pat nemokamų, labai panašių, tokių kaip pvz, Nemokama skambučių blokavimo priemonė arba Juodasis sąrašas.

Jei norite jas išbandyti, čia rasite atitinkamas nuorodas į šias programas „Google Play“.

Atsisiųskite QR kodo skambučių blokavimo programą, kūrėją: AndroidRock Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodo skambučių blokatorių nemokamai – juodasis sąrašas Kūrėjas: cxzh.ltd Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodo skambučių ir SMS blokatorių – skambučių juodasis sąrašas Kūrėjas: Vlad Lee Kaina: Nemokama

Ką manote apie skambučių blokatorius? Ar kada nors juos naudojote?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės