Analizuojant Blackview A20, mobilusis telefonas su Android Go už mažiau nei 50 €

Blackview ką tik pristatė Blackview A20, itin ekonomiškas mobilusis, kurio kaina neviršija 50 eurų. Tai vienas iš nedaugelio išmaniųjų telefonų, kuriuose šiuo metu įdiegta nauja Android Go, lengviausia „Android Oreo“ versija, specialiai sukurta užtikrinti gerą našumą telefonuose su ribotais ištekliais.

Šiandienos apžvalgoje kalbame apie Blackview A20, pradinio lygio išmanusis telefonas, kuris neatsisako 18:9 formato savo ekranui ir kuris taip pat drįsta su dviguba kamera terminalo gale.

„Blackview A20“ apžvalgoje – išmanusis telefonas tiems, kurie visų pirma siekia funkcionalumo

Tegul niekas neapgauna. A20 nėra paprastas „Android“ naudotojo telefonas. Kalbame apie mažai išteklių naudojantį terminalą, kuris ypač skirtas tiems, kuriems reikia telefono, bet nenori, negali ar tiesiog nereikia didelio našumo išmaniojo telefono.

Ar galime paskambinti telefonu? Taip. Ar galime pasikalbėti per WhatsApp? Taip pat. Ar galime naršyti internete? Žinoma. Ar norime išleisti 100 eurų ar daugiau, kad galėtume naudotis šiomis pagrindinėmis funkcijomis? Ne. Tokiu atveju Blackview A20 gali būti kaip tik tai, ko mes ieškome.

Dizainas ir ekranas

„Blackview A20“ turi ekraną 5,5 colio su 960x480p raiška, 195ppi, o kraštinių santykis 18:9. Jo matmenys yra 14,60 x 7,07 x 0,96 cm, svoris 170 gramų ir yra juodos, auksinės ir Mėlyna lagūna.

Dizaino lygmeniu tai gana blaivus telefonas. Jame nėra pirštų atspaudų skaitytuvo: gaila, taip. Bet bent jau vizualiai jis turi gana elegantišką apdailą. Į ką reikia atsiminti telefoną su tokia itin pigia kaina.

Įdomi detalė: ir ausinių lizdas, ir mikro USB prievadas yra telefono viršuje, šalia fotoaparato.

Galia ir našumas

Šis „Blackview A20“ surenka tinkamus komponentus, reikalingus veikti: procesorių MTK6580 keturių branduolių 1,3 GHz, 1 GB RAM ir 8 GB atmintiesvidinis plečiamas per SD. Geros naujienos yra tai, kad ji turi Android 8.1 Oreo Go Edition.

Tai reiškia, kad sistema yra visiškai optimizuota, kad kuo geriau išnaudotų esamą aparatinę įrangą. Praktiniais tikslais tai reiškia operacinę sistemą, kuri užima mažiau vietos vidinėje atmintyje, programas, kurios yra lengvesnės nei įprastai, daugiau taupo mobiliojo ryšio duomenis ir tokių programų kaip Files Go ar Google Assistant ekosistemą, skirtą palengvinti ir optimizuoti naudotoją. patirtį ir duomenų valdymą.

Galingo įrenginio neturėsime, bet bent jau jis veiks sklandžiai ir maksimaliai išnaudosime tą GB RAM ir tuos 8 vidinius gigabaitus. Jo pasirodymas Antutu – 20 198 taškai.

Kamera ir baterija

Meninėje dalyje Blackview pristatė nedidelį masalą. Fotoaparatas kiek prastas, bet bent jau mus įdeda 5,0 MP + 0,3 MP dvigubas objektyvas su blykste ir automatiniu fokusavimu gale. Priekyje randame maža 2,0 MP kamera.

Kalbant apie autonomiškumą, šis „Blackview A20“ turi 3000 mAh bateriją su mikro USB įkrovimu. Tinkama baterija, kuri turėtų veikti šiek tiek ilgiau nei paskyra dėl Android Go ir mažai naudojamų įrenginio išteklių.

Ryšys

Šis išmanusis telefonas turi Bluetooth 4.1, 2 nano SIM lizdus ir palaiko 2G (GSM 850/900/1800 / 1900MHz) ir 3G (WCDMA 900 / 2100MHz) tinklus.

Ką specializuota žiniasklaida mano apie Blackview A20?

Kaip visada ir norėdami pažvelgti globaliau, pažvelkime į specializuotos žiniasklaidos išsakytas nuomones apie šį mobilųjį telefoną:

  • Pro Android: «… Perkeliant tokį švarų ir optimizuotą sluoksnį, aparatinė įranga neturės jokių problemų kasdien.
  • IT grupė: "Blackview A20 yra pigiausias gamintojo įrenginys, bet vis dar veikiantis paprastiems vartotojams."
  • Kompiuteris šiandien: „Šios funkcijos, kurių iš pradžių gali atrodyti, kad įprastam Android išmaniajam telefonui šiek tiek trūksta, yra daugiau nei pakankamai, kad būtų pasiektas geras našumas“

Apskritai, visi yra atsakingi už tai, kad pabrėžtumėte tą patį: kad tai yra labai pigus mobilusis, pradinio lygio, tačiau turintis didelį pranašumą – Android Go, kad būtų pasiektas geresnis našumas.

Šiame vaizdo įraše iš pirmų lūpų galite pamatyti, kaip atrodo ir pojūtis, kurį sukelia Azijos gamintojo A20.

Kaina ir prieinamumas

Blackview A20 turi kaina 54,99 USD, keisti apie 46 eurus, GearBest. Bet kokiu atveju, visiems, norintiems įsigyti šį telefoną, pirmieji 80 vienetų kiekvieną dieną nuo gegužės 14 iki 21 dienos bus prieinami už 39,99 USD.

Trumpai tariant, telefonas ypač tinka jauniems žmonėms, kurie pradeda nuo pirmojo išmaniojo telefono, arba suaugusiems, kurie pereina nuo technologijų, bet reikia mobiliojo, su kuriuo galėtų bendrauti ir atlikti pagrindines kasdienes užduotis.

GearBest | Pirkite Blackview A20

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės