Visos nemokamos TV programos, skirtos „Android“, Ispanijoje

Praėjusią savaitę aptarėme, kaip iš savo mobiliojo telefono galime matyti visus nacionalinius, regioninius ir vietinius televizijos kanalus. Tam naudojame KODI grotuvą, sukonfigūruojantį visus Ispanijos DTT televizijos kanalus per IPTV. Tai, kas pravers norint žiūrėti tiesioginę televiziją iš bet kurios vietos ir nebūti prie televizoriaus namuose.

Bet kas, jei norime žiūrėti jau transliuotus serialus ar programas? Šiuo atveju geriausias sprendimas yra ištraukti oficialias grandinių programas, nes dauguma jų turi TV paslauga pagal pareikalavimą.

Geriausios TV pagal pareikalavimą programos, skirtos „Android“: Ispanijos televizijos kanalai

Ispanijoje šiuo metu turime daugiau nei 300 televizijos kanalų, prie kurių pridedami visi televizoriai su nemokamu transliavimu. Toliau pateiktame sąraše surinkome tik tuos, kurie turi turinys pagal poreikį savo oficialioje programoje.

Jei norime žiūrėti televizorių iš kitų šalių už Ispanijos ribų:

  • IPTV paslaugos, skirtos žiūrėti tarptautinius internetinius televizijos kanalus.
  • Tiesioginiai Lotynų Amerikos televizijos kanalai (Meksika, Argentina, Kolumbija ir daugelis kitų).

Nacionaliniai televizijos kanalai

RTVE à la carte

Ispanijos televizijos programa yra viena iš dažniausiai atsisiunčiamų programų, taip pat viena iš geriausiai „Android“ naudotojų įvertintų programų. Tai ne tik leidžia klausytis Nacionalinio radijo ir Žiūrėkite TVE1, TVE2, Teledeporte ir Canal 24 valandas tiesiogiai, ji taip pat siūlo daug turinio pagal poreikį.

JEI norite pamatyti tokius serialus kaip „Cuéntame“, „Águila Roja“, „Los misterios de Laura“ ar „Isabelė“, mitinius konkursus, tokius kaip „Saber y Ganar“, daugybę dokumentinių filmų ar programų, pvz., „Master Chef“, tai yra jūsų programa. Jis veikia gerai, nestringa, o sąsaja yra labai intuityvi.

Atsisiųskite QR kodą RTVE alacarta Kūrėjas: RTVE Interactive Media Kaina: Nemokama

Mano televizorius

Kaip ir RTVE, Mitelėje galime rasti tiesioginę TV pagal pareikalavimą iš „Mediaset España“ kanalų. Geriausias būdas pamatyti Telecinco, Cuatro, FDF, Energy, Divinity ir Be Mad visiškai legaliai internetu.

Čia randame visas simbolines grandinės programas, tokias kaip „Cuarto Milenio“, „Pasapalabra“, „Sálvame“, „La que se avecina“, „Tėvynė“, „American Horror Story“ ir visi tie realybės šou, kurie dauginasi beveik kaip sporos.

Tarp neigiamų aspektų paminėtina, kad norint pamatyti serialus ir programas pagal užsakymą būtina užsiregistruoti. Be to, programa neatrodo per daug stabili.

Atsisiųskite QR kodą Mitele – TV pagal pareikalavimą Kūrėjas: Mediaset España Kaina: Nemokama

„Atresplayer“.

Programėlė, su kuria galime matyti visą turinį pagal poreikį ir tiesiogiai iš Antena 3, La Sexta, NEOX, Nova, MEGA ir kitų Atresmedia kanalų.

  • Geras: Tiesioginės transliacijos veikia puikiai. Geriausia pamatyti Simpsonus gyvai, Didžiojo sprogimo teoriją ar bet kurią kitą tiesiogiai transliuojamą programą / serialą. Visa tai be registracijos ir pakankamai sklandžiai.
  • Blogasis: TV pagal poreikį paslaugai reikalingas registruotas vartotojas. Be to, tam tikram užsakomam turiniui (daugiausia JAV laidoms ir laidoms) reikalinga papildoma mokama prenumerata.

fuboTV

FuboTV yra televizijos platforma, kuri veikia tik internete. Ji siūlo tiesioginę „Atresmedia“ programų transliaciją, taip pat kitus Ispanijos DTT kanalus. Be to, jis taip pat turi „Movistar“ serijos kanalą su tokiais serialais kaip „Sostų žaidimas“ ir daugiau nei 1600 serijų pagal užsakymą.

Gana įdomi skaitmeninės televizijos OTT platforma su HD vaizdu ir galimybe įrašyti programas tiesiai iš programėlės. Pirmosios 7 bandomosios dienos yra nemokamos, nuo tada jos kainuoja 2,99 € per mėnesį.

Atsisiųskite QR kodo fuboTV: serialus, filmus ir tiesioginę TV. Kūrėjas: fuboTV Kaina: Nemokamas

Vaikų televizijos kanalai

Boingas

Turbūt geriausias Ispanijos televizijos kanalas vaikams. Nebloga ir mobilioji aplikacija: tiesioginė transliacija internetu, ir iki 18 animacinių filmų serijų, kurias galime pamatyti pagal poreikį. Praktiškai jokių skelbimų, nemokama ir nereikia registracijos.

Jame taip pat yra dalis ikoniškų grandinės veikėjų. Vienintelis neigiamas dalykas – trūksta kai kurių kanalo žvaigždžių serialų, tokių kaip „Dragon Ball Super“, „Adventure Time“ ar įprastos istorijos.

Atsisiųskite QR kodo „Boing App“ – jūsų nemokami animacinių filmų serialai ir žaidimai Kūrėjas: Cartoon Network EMEA Kaina: Nemokamas

Klanas RTVE Android

„Clan“ programa veikia šiek tiek panašiai kaip „Boing“. Viena vertus, mes turime serialai ir animaciniai filmai pagal užsakymą tiek ispanų, tiek anglų kalbomis. „Pokémon“, „Pocoyo“, „Los Lunnis“, „Peppa Pig“ ir kitų Ispanijos televizijos klasikų, tokių kaip Davidas Gnomas, Dartacanas ar Willy Fogas, epizodai.

Kita vertus, tai taip pat siūlo šiek tiek papildomo. Šiuo atveju vietoj žaidimų randame piešinius, kuriuos reikia piešti ir spalvinti. Puiki programėlė mažiesiems namuose, kuri, beje, turi ir Android TV versiją.

Atsisiųskite QR kodo klaną RTVE Kūrėjas: RTVE Interactive Media Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodo klaną RTVE Android TV Kūrėjas: RTVE Medios Interactivos Kaina: Nemokama

Disnėjaus kanalas

„Disney Channel“ programėlė siūlo paprastą, bet efektyvią sąsają ir daugybę serialų („Žvaigždžių karai“, „Kim Possible“, „Penny in M.A.R.S.“). Žinoma, netrūksta ir griežtos tiesioginės transliacijos internetu, tačiau ji šiek tiek nusileidžia pagal užsakomąjį turinį.

Taip, jame galima žiūrėti daugybę skirtingų serialų, bet, deja, ji siūlo tik keletą kiekvienos serijos ar laidos epizodų. Kiekvieno srauto pradžioje transliuojamų vaikiškų reklamų kiekis gali būti kiek didelis, bet šiaip gana stabili ir sklandi programėlė.

Registracija QR kodas Disney Channel Kūrėjas: Disney Kaina: Bus paskelbta

HIRU3

Nepaisant ne itin ryškios sąsajos, HIRU3 (sukurta EITB) yra geriausiai įvertinta TV pagal pareikalavimą programėlė vaikams ant ispaniško grilio. Ji neturi tiesioginės transliacijos iš ETB3, tačiau ji siūlo didelis serijų ir piešinių pasirinkimas baskų kalba vaikams nuo 0 iki 7 metų. Taip pat yra ir kitų programų vyresniems vaikams, tačiau jos daugiausia skirtos jaunesnei auditorijai. Jame yra tokių serialų kaip Maya the Bee, Voltron, Martin Mistery, 3Txulo ir kt.

Atsisiųskite QR kodą HIRU3 Kūrėjas: Euskal Irrati Telebista Kaina: Nemokama

Regioniniai televizijos kanalai

TV3

Katalonijos televizijos programėlė siūlo tiesiogines visų savo kanalų (TV3, 324, Esport3, 33, Super3 ir TV3CAT) transliacijas, taip pat jau transliuojamų programų turinį pagal užsakymą. Jis suderinamas su „Chromecast“, turi subtitrų parinktį ir daugiau nei teigiamas vartotojų įvertinimas. Geriausia programa, skirta atidžiai sekti katalonų naujienas ir visas jų programas.

Atsisiųsti QR kodą TV3 Kūrėjas: Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA Kaina: Nemokamas

EITB

Neatsilieka ir Baskų krašto visuomeninė televizija, kuri taip pat turi oficialią programą su tiesioginiu turiniu ir TV pagal pareikalavimą. Dizainas yra šiek tiek mažiau efektingas nei kitos gildijos programos, nors jame netrūksta turinio, kuris galiausiai yra svarbiausias. Praktiškai yra skyriai ir ištisi sezonai viskas, kas kada nors buvo transliuojama per ETB. Tikras perdavimas.

Atsisiųsti QR kodą EITB Kūrėjas: Euskal Irrati Telebista Kaina: Nemokama

CanalSur

Andalūzijos televizijos programėlė yra viena geriausiai vertinamų sektoriuje (nors ir nėra daug atsisiuntimų). Tai patraukli sąsaja, o navigacijos požiūriu ji yra labai praktiška. Labai orientuotas į socialinius tinklus (su piktogramomis, kuriomis galima dalytis visur), siūlo tiesiogines daugelio „Canal Sur“ programų transliacijas – taip pat radiją ir televiziją pagal poreikį.

Atsisiųskite QR kodą Canal Sur TV Kūrėjas: CANAL SUR Kaina: Nemokamas

Galiausiai atminkite, kad daugelis šių programėlių turi regioninį blokavimą, o tai reiškia, kad jei atostogaujame ar kitoje šalyje, būtina naudoti VPN ryšį, kad galėtume žiūrėti TV turinį pagal poreikį.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės