10 geriausių „Android“ programų, skirtų jūsų išmaniesiems televizoriams – „The Happy Android“.

Kai pereinate nuo „kvailio“ televizoriaus prie išmaniojo televizoriaus, žiūrėjimo parinktys padaugėja eksponentiškai. Mes pereiname nuo įprastų keturių kanalų, kuriuos matome atviroje erdvėje, prie viso galimybių pasaulio. Kurie yra geriausios „Android TV“ programos? Kokias paslaugas turėtume įdiegti išmaniajame televizoriuje, kad iš jo gautume kuo daugiau naudos?

Štai keletas su išmaniaisiais televizoriais suderinamų programų, kurias galime įdiegti, kad televizorių paverstume suasmenintu pramogų centru, idėjų. Eime ten!

10 geriausių programų, leidžiančių visiškai išnaudoti savo išmanųjį televizorių

Kad šis sąrašas būtų šiek tiek įdomesnis, atidėsime visas tas programas, kurias visi jau pakankamai gerai žinome, pvz., „Netflix“ ar „Spotify“, kad sutelktume dėmesį į dalykus, kurie yra šiek tiek mažiau akivaizdūs ir šiek tiek įdomesni.

KODI

Daugelis žmonių naudoja „Kodi“ savo išmaniajame televizoriuje arba „Android TV Box“ kaip vietinį ir srautinės medijos grotuvą. Tačiau susiduriame su labai galinga programa, kuri dėl jos priedų leidžia daryti beveik viską. Tokiu būdu galime įdiegti „Retroplayer“ – „Kodi“ funkciją, su kuria galime įdiegti įvairius klasikinius konsolių emuliatorius (NES, Mega Drive, Super Nintendo, MAME, Dreamcast ir kt.). Iš čia tereikia pridėti atitinkamus ROM iš nešiojamojo disko, prijungti žaidimų pultą prie televizoriaus per „Bluetooth“ ir pradėti jį sukti. Visą diegimo pamoką galite pamatyti adresu ŠIS ĮRAŠAS.

Atsisiųskite QR kodą Kodi Kūrėjas: XBMC Foundation Kaina: Nemokama

Be to, su Kodi taip pat galime nuotoliniu būdu leisti vaizdo įrašus, kuriuos talpinome kompiuteryje, konfigūruoti IPTV sąrašus, subtitrų paslaugą ir dar daugiau.

ART TV

Daugelis vis dar nežino, kad egzistuoja gyvenimas už tradicinių srautinio perdavimo platformų, tokių kaip HBO, Prime Video ir kt. ARTE TV yra paslauga užsakomasis turinys, orientuotas į įvairias meno disciplinas kur galime rasti muzikos koncertų, dokumentinių filmų, tokių kaip „Graffiti istorija“, popkultūra ir panašiai, taip pat vaizdo įrašų apie mokslą, politiką ir istoriją. Visa tai nemokamai, be registracijos ir kokybe, gerokai aukštesne už įprastą vidurkį.

Atsisiųskite QR kodą ARTE TV Kūrėjas: ARTE Kaina: Nemokamas

Laikyti

Jei svetainėje turite vietos batams ištiesti, galbūt norėsite pažvelgti į „Keep“. Mes prieš Programėlė, skirta mankštintis namuose Kas yra praktiškiausia, nes būdami suderinami su Android TV, galime jį rodyti televizoriuje ir apsisaugoti nuo nuolatinio mobiliojo telefono tikrinimo (tai būdinga daugeliui mobiliųjų mokymo programų). Jame yra begalė programų ir procedūrų, skirtų įvairioms kūno dalims dirbti, ji yra nemokama ir puikiai vertinama bendruomenės.

Atsisiųskite QR kodą Keep – Home Fitness Trainer Kūrėjas: Keep Inc. Kaina: Nemokama

TuneIn radijas

TuneIn radijas yra kaip radijo stočių „Spotify“.. Tai puiki platforma klausytis muzikos srautiniu būdu, bet ne tik tai, nes turinys suskirstytas į kelias temas, kuriose galime rasti podcast'us, naujienų kanalus, sporto stotis ir vietinius radijas. Taip pat puiku atrasti naujas radijo programas iš tendencijų skilties ar klausytis stočių iš kitų pasaulio šalių.

Atsisiųskite QR kodo „TuneIn Radio“: sportas, naujienos, muzika, tinklalaidės Kūrėjas: TuneIn Inc Kaina: Nemokamas

FITE

Su išmaniaisiais televizoriais suderinama vaizdo transliacijos paslauga, skirta mėgėjams boksas, MMA ir profesionalios imtynės. Platforma transliuoja turinį tiesiogiai ir pagal pareikalavimą, kai kurie mokami įvykiai ir nemažai kovų bei vaizdo įrašų yra visiškai nemokami. Tai gali būti geras pasirinkimas kaip pusiau nemokama alternatyva kitoms aukščiausios kokybės DAZN tipo platformoms su labai įdomiais pasirodymais ir kovomis.

Atsisiųskite QR kodą FITE – MMA, imtynės, boksas, nuogas Knuckle ir kt. Kūrėjas: Flipps Media Inc. Kaina: Nemokamas

Steam nuoroda

Jei esate profesionalus žaidėjas ir turite gerą interneto ryšį, tai dar viena programa, kurios negalima praleisti mūsų išmaniajame televizoriuje. Naudodami „Steam Link“ galime susieti „Android TV“ su kompiuteriu ir žaisti mūsų Steam žaidimus tiesiai iš televizoriaus. Paslauga veikia puikiai, bet taip, turime įsitikinti, kad turime stabilų ir raumeningą „Wi-Fi“ signalą.

Atsisiųskite QR kodą Steam Link Kūrėjas: Valve Corporation Kaina: Nemokama

TED

Kas iki šiol nežino garsiųjų TED pokalbių? Mes nesakysime, kad jums reikia būti mokslininku, kad galėtumėte dalyvauti vienoje iš šių konferencijų, bet tai tikrai yra susitikimo vieta, kur galite klausytis ir mokytis iš kai kurių įdomiausių planetos protų. Programoje yra daugiau nei 3000 „įkvepiančių“ pokalbių, apima subtitrus (praktiškai visas turinys yra anglų kalba) ir klasifikaciją pagal temas nuo sveikatos ar verslo iki švietimo, mokslo, technologijų, psichologijos ar asmeninio augimo ir kt.

Atsisiųsti QR kodą TED Kūrėjas: TED Conferences LLC Kaina: Nemokama

Šoninės apkrovos paleidimo priemonė

Išmaniojo televizoriaus trūkumas yra tas, kad ne visos „Android“ programos yra suderinamos su įrenginiu. Naudodami „Sideload Launcher“ šį apribojimą praleidžiame, nes naudodami šį įrankį galime įdiegti bet kurią programą ar APK iš „Google Play“ parduotuvės, nors iš esmės ji skirta veikti tik mobiliuosiuose telefonuose.

Atsisiųskite QR kodo šoninio įkėlimo paleidimo priemonę – „Android TV“ kūrėjas: „Chainfire“ kaina: nemokama

Koncertų arena

„Concerts Arena“ yra „Android TV“ programa, kurioje galime pamatyti gyvą muziką ir istorinius tokių grupių kaip „Rage Against the Machine“, „Smashing Pumpkins“, „The Clash“, „Dire Straits“, „Blondie“ ir tokių atlikėjų kaip Lou Reedas, Jamiroquai ar Bobas Marley koncertus. Platforma veikia kaip „YouTube“ turinio kuratorė, nes visi vaizdo įrašai yra talpinami „YouTube“. Labai rekomenduojama programa visą gyvenimą trunkantiems muzikos mylėtojams.

Atsisiųskite QR kodo koncertų areną – žiūrėkite muzikos koncertus nemokamai Kūrėjas: Cast Tools Kaina: Nemokamas

„Red Bull“ televizija

Kita nemokama srautinio perdavimo platforma su daugybe turinio daugiausia dėmesio skirta tokioms sporto šakoms kaip banglenčių sportas, laipiojimas, BMX, ralio varžybos, esportas, motokrosas ir kitos nuotykių sporto šakos. Be to, taip pat yra tiesioginės festivalių, tokių kaip „Primavera Sound“ ir „Lollapalooza“, transliacijos, taip pat nedideli dokumentiniai filmai ir programos, orientuotos į muziką ir žaidimus. Kaip mes sakome, programa yra nemokama, nors turime užsiregistruoti arba prisijungti naudodami Facebook ar Google paskyrą.

Atsisiųskite QR kodą Red Bull TV: Filmai, TV serialai, Tiesioginis Kūrėjas: Red Bull Apps Kaina: Nemokamas

Ar žinote kokią nors kitą „Smart TV“ programėlę, kuri to verta? Jei taip, nedvejodami užsukite į komentarų sritį.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found