Geriausi legalūs KODI priedai: nemokami serialai ir filmai

Daugelis žmonių asocijuojasi KODI su piratavimu. Kadangi tai yra atvirojo kodo daugialypės terpės grotuvas, bet kuris kūrėjas gali įdiegti papildinį ar priedą, kuris pažeidžia autorių teises. Tačiau yra ir daug teisinio turinio, kurį galime pamatyti be jokios moralinės dilemos. Ir būtent tokio tipo turinį mes „išdarinėsime“ šios dienos įraše.

Toliau apžvelgiame geriausi legalūs KODI priedai serialams ir filmams žiūrėti per internetą. Galioja tiek Android, tiek asmeniniams ir staliniams kompiuteriams.

Ar legalu žiūrėti TV serialus ir filmus naudojant KODI?

Dauguma nemokamų televizijos kanalų savo signalą transliuoja internetu. Ką mes ketiname daryti su KODI naudotis oficialia šių kanalų transliacija internetu ir kitomis legaliomis srautinio perdavimo platformomis ir nemokamai, kad galėtumėte peržiūrėti juos centralizuotai savo mobiliajame arba asmeniniame kompiuteryje. Norėdami tai padaryti, ištrauksime oficialią KODI priedų saugyklą.

Tai reiškia, kad šiame sąraše nerasime jokio priedo, kuriame būtų premjeriniai filmai, serialai ar programos iš mokamų aukščiausios kokybės kanalų. Nepaisant to, galiu jus užtikrinti, kad KODI priedai, kuriuos ketiname paminėti, turi aukštos kokybės turinį. Tam tikrais atvejais tikros cinamono lazdelės.

Atsisiųskite QR kodą Kodi Kūrėjas: XBMC Foundation Kaina: Nemokama

Kaip įdiegti KODI priedą

Norėdami įdiegti priedą arba priedą iš oficialios KODI saugyklos, tiesiog atlikite šiuos veiksmus:

  • Atidarome KODI.
  • Kairiajame meniu spustelėkite "Priedai”.
  • Spustelėkite atidaryto langelio piktogramą, esančią viršutinėje kairiojoje paraštėje.

  • Iš čia galime pamatyti oficialią priedų saugyklą spustelėdami "Įdiegti iš saugyklos “. Taip pat galime atlikti paiešką iš parinkties "Paieška”.

  • Suradę priedą, kurį norime įdiegti, spustelėkite mygtuką "Diegti”.

Geriausi legalūs priedai, skirti žiūrėti KODI filmus ir serialus

Įspėjimas: daugelis šių transliacijų turi geografinę vietą, o tai reiškia, kad jas galima žiūrėti tik iš kilmės šalies – dažniausiai JAV, Kanados, JK – arba naudojant VPN ryšį.

TBD televizorius

TBD yra kanalas, laisvai transliuojantis JAV, nors ir neturi regioninės blokados. TBD TV transliuoja internetu, o tai reiškia, kad naudodami KODI saugyklos priedą galime žiūrėti visas jos programas internetu ir tiesiogiai.

Tai kanalas, skirtas jaunai auditorijai ir tūkstantmečiams. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas internetiniams serialams ir kitam skaitmeniniam turiniui, taip pat kai kuriems filmams.

Traškėti

Ar pažįsti Crackle? Tai puiki transliacijos paslauga, priklausanti „Sony“. Tiesa ta, kad pastaraisiais metais jis užsitarnavo pelnytą reputaciją, transliuodamas TV laidas ir filmus srautiniu būdu pagal pareikalavimą. Jo naudojimas yra visiškai nemokamas su skelbimais ir netgi siūlo HD kokybės vaizdo įrašus.

„Crackle“ priedą galime rasti oficialioje KODI saugykloje, todėl jį įdiegti labai paprasta. Nesvarbu, ar ieškome klasikinių filmų, ar naujesnių dalykų, tai yra viena iš labiausiai rekomenduojamų teisinių alternatyvų. Be to, jame yra labai įvairus katalogas (trileris, veiksmas, komedija, anime, drama).

Popcornflix

Jei „Crackle“ atveju už projektą turime „Sony“, „Popcornflix“ rasime platintoją „Screen Media Ventures“. Tokiu būdu jie gali pasiūlyti daugybę kokybiškų filmų ir serialų – tiek senų, tiek naujausių („The Mexican“, „Horizonte de Sucesos“ ar „El Dictador“).

Dauguma senų filmų yra prieinami iš bet kurios šalies, o kai kurie naujesni filmai blokuojami regione. Jie taip pat turi oficialią svetainę, kurioje transliuojami serialai ir filmai. Viena geriausių legalių alternatyvų žiūrėti serialus ir filmus nemokamai internete.

Suaugusiųjų plaukimas

Ar jums patinka animaciniai filmai suaugusiems? „Adult Swim“ yra „Rick & Morty“, „Robot Chicken“ ir daugelio kitų mitinių serialų, kurie auštant transliuojami „Cartoon Network“ kanalu, namai. Galite naudoti „Adult Swim“ priedą, kad galėtumėte bet kuriuo metu žiūrėti piešinius iš savo mobiliojo telefono, nors, taip, jums reikia VPN, jei esate už JAV ribų (jei ne, taip pat galite žiūrėti jų tiesiogines transliacijas oficialioje svetainėje AS iš bet kurios pasaulio vietos).

Įkrauti!

Charge yra televizijos kanalas, kuris nemokamai transliuoja TV laidas, veiksmo filmus ir sportą. Priedas taip pat leidžia mums pagal poreikį peržiūrėti tam tikrą turinį. Jei turime gerą ryšį, jis taip pat transliuoja HD kokybe. Žinoma, jis turi geografinį apribojimą tik JAV arba per VPN ryšį.

Kometa televizija

Šis visiškai legalus KODI priedas transliuoja tiesioginę Comet TV transliaciją. Kanalas, kurio specializacija yra mokslinės fantastikos klasika ir keletas įdomių serialų, tokių kaip Žvaigždžių vartai, Babilonas 5 arba TheIšorinės ribos.

TV žemė

„TV Land“ yra gerai žinomas komedijos kanalas Jungtinėse Valstijose. Tai MTV, VH1 ir Nickelodeon ir kitų seserinis kanalas, daugiausia transliuojantis šeštojo, šeštojo ir aštuntojo dešimtmečio komedijas. Jame taip pat siūlomi kiti naujesni serialai, tokie kaip Younger (Hillary Duff) arba Everybody Loves Raymond.

Šis priedas suteikia prieigą prie epizodų, kuriuos galima rasti oficialioje „TV Land“ svetainėje. Todėl jie yra visiškai legalūs. Viskas, ką turime padaryti, tai atsisiųsti TV Land priedą iš oficialios KODI saugyklos.

BBC iPlayer

BBC užsakomojo turinio grotuvas BBC iPlayer taip pat turi KODI priedą. Jame yra daug kokybiškų serialų, dokumentinių filmų ir britų televizijos sukurtų filmų (be kita ko, Dr. Who ir Sherlock). Žinoma, norint matyti visus BBC kanalus, mums teisėtai reikia TV licencijos. Be VPN ryšio, jei gyvename už šalies ribų.

Jei šis įrašas jums pasirodė įdomus, nedvejodami apsilankykite šiuose kituose straipsniuose:

  • Ispanijos DTT kanalų, skirtų KODI sistemoje „Android“, sąrašas
  • Tiesioginių Lotynų Amerikos televizijos kanalų sąrašas

Ačiū, kad likote iki galo!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės