„Windows XP“ ir „Windows 7“ – laimingas „Android“.

Kada Microsoft išleido „Windows 7“, ne tik modifikavo vartotojo sąsają su „Windows XP“, bet ir atliko svarbų valdymo pakeitimą, palyginti su ankstesnėmis „Windows“ versijomis.

Tačiau kokie yra skirtumai tarp vienos ir kitos operacinės sistemos? Pažiūrėkime…

„Windows 7“ neturi el. pašto programos

Outlook Express Tai buvo viena iš tų programų, kurios mus visada lydėjo, galėjome ją rasti Windows 95, ir jis buvo toks populiarus, kad daugelis žmonių niekada nesinaudojo kita el. pašto programa.

„Windows Vista“ sistemoje „Outlook Express“ buvo pašalinta ir pakeista „Windows Mail“.

Įdomu tai, kad „Windows 7“ neturi el. pašto programos. Taigi visi norintys juo naudotis turės jį nusipirkti arba atsisiųsti nemokamą el. pašto programą, pvz Perkūno paukštis.

32 bitų vs. 64 bitų

Nors Windows XP turėjo 64 bitų versiją (Windows XP x64), daugelis žmonių nežinojo, kad jis egzistuoja. Atnaujindami iš XP į Windows 7, turėsime nuspręsti, ar norime 32 bitų versija (x86) banga 64 bitų versija (x64). Tai, ką pasirinksime, labai priklauso nuo mūsų įrangos, ty nuo aparatinės įrangos, kurią įdiegėme savo kompiuteryje.

Aero stalas

The Aero stalas tai ne kas kita, kaip darbalaukio langų ir skirtingų elgsenų rinkinys Windows 7 atrodo "gražiai". Funkcijos kaip Aero Snap jie leidžia vartotojui tvarkyti atidarytus langus, o skaidrumas leidžia lengvai pamatyti, kas paslėpta po kitais langais. Su Windows XP turėjome "nepermatomus" langus, su Windows 7, turėsime „skaidrius“ langus.

Juostos sąsaja

Tai nauja skirtingų „Microsoft“ programų meniu struktūra. Ši sąsaja pirmą kartą buvo pristatyta m Office 2007.

bibliotekos

„Windows 7“ bibliotekos yra ne kas kita, kaip panašių failų rinkiniai. Panašus turinys, randamas keliose mūsų komandos srityse, sujungiamas į failų rinkimo sistemas, kad būtų lengviau atlikti paiešką.

Žinoma, galime pasirinkti, ar naudoti bibliotekas, ar ne, priklausomai nuo to, ar jos mums naudingos. Tačiau jei daug daugialypės terpės failų saugome kompiuteryje kaip muzikos ar vaizdo įrašų rinkinius ir norime juos pasiekti nejudėdami fiziškai, bibliotekos gali būti labai naudingos.

„DirectX 11“.

Windows XP nepalaiko kitų versijų „DirectX 9.0“. Norėdami paleisti aukštesnes „DirectX“ versijas (pvz., 10 arba 11), turėsime dirbti su „Windows 7“ ar naujesne versija.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found