Kaip naudoti „Android Flash Tool“, „Google“ programą, skirtą ROM atmintims

Paprastai kai kalbame apie ROM, kalbame apie modifikuotas „Android“ versijas, kurias bendruomenė sukūrė tam tikriems telefonams ar planšetiniams kompiuteriams. Nors tai yra terminas, kuris dažniausiai siejamas su „paruoštomis“ „Android“ versijomis (pasirinktiniais ROM), tiesa ta, kad ROM yra ne kas kita, kaip operacinės sistemos vaizdas.

Žinoma, Google taip pat dažniausiai išleidžia savo ROM atnaujinimų pavidalu, nuolat ir kas kelias savaites (ar net dienas). Dabar, jei norime įdiegti vieną iš šių ROM į savo mobilųjį telefoną, mums reikės mirksinčio įrankio, kurį „Google“ ką tik paleido: įrankį, leidžiantį paprastai įdiegti „Android“ ROM.

Kas yra „Android Flash Tool“ ir kodėl turėčiau juo domėtis?

„Android Flash Tool“ programa skirta palengvinti „Android“ AOSP (Android Open Source Project) versijų diegimą. AOSP yra ne kas kita „švari“ „Android“ versija, be jokių „Google“ programų ar paslaugų, iš anksto įdiegtų jų šaltinio kode. Tai kažkas panašaus į šabloną, kurį išmaniųjų telefonų gamintojai naudoja kurdami savo pritaikytą „Android“ versiją (stock ROM), su tinkinimo sluoksniu ir kt.

Kita vertus, mirksintys įrankiai dažniausiai skiriasi priklausomai nuo mūsų įrenginio lusto. Taigi, jei turime „Mediatek“ mobilųjį telefoną, greičiausiai mums reikės „SP Flash Tool“ programos, kad įdiegtume ROM, arba „Odin“ programą, jei turime „Samsung“ mobilųjį. Kas nutiks tada, jei turėsime „Pixel“ ar bet kurį kitą „Google“ pagamintą mobilųjį telefoną? Tiesa, čia atsirastų naujiena Android Flash įrankis. Iki šiol, norėdami suaktyvinti vieną iš šių ROM, turėjome naudoti greitosios įkrovos komandas, todėl šios programos atsiradimas labai palengvina mūsų darbą.

Viso to įdomu tai, kad nors „Android Flash Tool“ kol kas suderinamas tik su „Google Pixel“ ir „HiKey“ plokštėmis, tikimasi, kad netolimoje ateityje jį bus galima naudoti ir su kitais „Google“ patvirtinimą turinčiais telefonais.

Kaip įdiegti AOSP ROM naudojant „Android Flash Tool“.

Dabar, kai sąvokos daugiau ar mažiau aiškios, pažiūrėkime, kaip turėtume atlikti „Android AOSP“ vaizdo mirksėjimą naudodami šį įrankį. Pirmas dalykas, kurį turime paminėti, yra tai tai žiniatinklio programa, todėl jo įdiegti mūsų kompiuteryje nebūtina.

Reikalavimai montavimui

Prieš leisdamiesi į nuotykius turime atitikti tam tikrus reikalavimus tiek savo telefonui, tiek kompiuteriui (Windows, Linux, MacOS ar ChromeOS), iš kurio ketiname diegti.

  • Suaktyvinkite kūrėjo parinktis: atidaro „Nustatymai„Iš Android ir įveskite“Sistema -> Telefono informacija“. 7 kartus iš eilės spustelėkite „Konstrukcijos numeris“. Ekrane automatiškai pasirodys pranešimas, nurodantis, kad kūrėjo parinktys suaktyvintos.
  • USB derinimas: Kūrėjo parinktyse suaktyvinkite parinktį „USB derinimas“.
  • OEM atrakinimas: Norėdami atrakinti įkrovos įkroviklį, dar kartą įveskite kūrėjo parinktis ir suaktyvinkite „OEM atrakinimas“. Svarbu: jei pirmą kartą atrakinate OĮG, atminkite, kad tai ištrins visus jūsų duomenis iš telefono. Prieš pradėdami procesą, pasidarykite atsarginę kopiją!
  • Įdiekite „Android“ USB tvarkykles kompiuteryje: Jei dirbame iš Windows kompiuterio, taip pat būtina įdiegti Android USB tvarkykles. Galime juos atsisiųsti ČIA.

Kaip įjungti įrenginį

Dabar, kai turime viską, turime atlikti šiuos veiksmus:

  • Prijunkite „Android“ įrenginį prie kompiuterio, iš kurio mes mirksime.
  • Kompiuteryje atidarykite naršyklę ir eikite į flash.android.com puslapį. Spustelėkite "Pradėti”.

  • Priimame ekrane pasirodžiusį pranešimą „Leisti svetainei pasiekti ADB raktus...”.

  • Tada pasirenkame „Pridėti naują įrenginį“ ir aptiktų terminalų sąraše pasirenkame savo „Android“ įrenginį.

  • Iš „Android“ mobiliojo telefono mes autorizuosime ryšį per iššokantįjį langą, kuris pasirodys ekrane.
  • Grįžtame į naršyklę ir pamatysime, kaip dabar įrankis jau suteikia galimybę paleisti įrenginį.

  • Galiausiai bus įkeltas naujas meniu, kuriame galėsime pasirinkti „Android AOSP kūrimą“ arba versiją, kurią galima įdiegti. Pasirinkę spustelėkite „Įdiegti“.

Kaip matote, tai labai paprastas procesas, kuris labai palengvina naujų vaizdų diegimą terminale. Įrankis, kuris neabejotinai pritrauks tiek kūrėjų, tiek tokio tipo „smukimo“ gerbėjų dėmesį „Android“ bendruomenėje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found