„Android“ atkūrimo režimas: kas tai yra ir kaip jį lengvai pasiekti

The Atstatymo rėžimas arba Android atkūrimo režimas Tai specialus įkrovos meniu, kurį turi visi rinkoje esantys Android terminalai. Šio mažo gelbėtojo dėka galime atlikti užduotis, kurios daugeliu atvejų gali padėti atgauti sugadintą mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį.

Paprastai atkūrimo režimas naudojamas veiksmams iš išorės atlikti, pvz., a gamyklinė šluostė arba norėdami išvalyti operacinės sistemos talpyklą. Tai meniu, kuris paprastai yra paslėptas ir kurį galime pasiekti tik naudodami tam tikrą mygtukų derinį.

Kas tiksliai yra atkūrimo režimas

Pradėkime nuo pradžių. Kai įjungiame „Android“ telefoną, pirmasis „aktorius“, pradėjęs žaisti, yra įkrovos įkroviklis arba įkrovos programa. Atlikus kai kuriuos automatinius testus, šis vadinamasis įkrovos įkroviklis yra atsakingas už operacinės sistemos įkėlimą.

Šiuo metu įkrovos įkroviklis galės įeiti ir įkelti mūsų įprasta Android sistemaarba prieikite prie Atstatymo rėžimas arba į greitas paleidimas per nedidelį interaktyvų meniu.

Viduje atkūrimo režimas arba atkūrimo režimas yra skaidinys atskirai nuo 2 pagrindinių „Android“ skaidinių (įkrova / branduolys ir šaknis / sistema) ir turi automatinio paleidimo ypatybes.

Tai reiškia, kad nors mūsų operacinė sistema yra pažeista, mes vis tiek galime įvesti atkūrimo programą ir bandyti pataisyti savo terminalą iš ten. Tai nepriklausoma ir veikia savaime.

Ką galime padaryti naudodami atkūrimo režimą?

Atkūrimo meniu galime rasti keletą valdymo parinkčių, kaip matote toliau pateiktame paveikslėlyje – tai mano Elephone P8 mini atkūrimas:

  • Perkrauti sistemą dabar: iš naujo paleiskite sistemą.
  • Perkraukite į įkrovos tvarkyklę: paleiskite iš naujo ir įkelkite įkrovos įkroviklį.
  • Taikyti atnaujinimą iš ADB: leidžia pritaikyti naujinimą iš ADB.
  • Taikykite naujinimą iš SD kortelės: pritaikykite naujinimą iš SD kortelės.
  • Išvalyti duomenis / atkurti gamyklinius nustatymus: Ištrina visus duomenis ir palieka terminalą gamykloje.
  • Vartotojo duomenų atsarginė kopija: sukuria vartotojo duomenų atsargines kopijas.
  • Atkurti vartotojo duomenis: iš naujo nustatykite vartotojo duomenis.
  • Šaknies vientisumo patikrinimas: Tikrina šaknies vientisumą.
  • Montavimas / sistema: Surinkite sistemą.
  • Peržiūrėkite atkūrimo žurnalus: rodomi atkūrimo žurnalai.
  • Paleiskite grafikos testą: Atlikite grafinį testą.
  • Išjungti: Išjunkite terminalą.

Kai kuriais atvejais galime ir įdiegti pasirinktiniai atkūrimai arba pasirinktiniai atkūrimai. Tokiu būdu galime įdiegti modifikuotas Android versijas (pasirinktinius ROM), daryti Nandroid atsargines kopijas ir begalines galimybes.

tikrai, atkūrimas yra įrankis, leidžiantis įdiegti programinę įrangą, ištrinti gamyklinius duomenis ir atlikti išorines procedūras mūsų telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Įdomus faktas yra tai, kad kai kurie dažniausiai naudojami pasirinktiniai „Android“ atkūrimai yra TWRP ir „ClockworkMod“ atkūrimas. Nedvejodami stebėkite juos, jei mėgstate padažą su savo prietaisu!

Kaip įjungti atkūrimo režimą „Android“.

Kaip pasiekti „Android“ atkūrimo režimą skiriasi priklausomai nuo terminalo. Paprastai tai apima 2 ar daugiau fizinių mygtukų palaikymą telefone keletą sekundžių.

Pagal mano Elephone P8 Mini pavyzdį, kad galėtumėte įjungti jo atkūrimo režimą, turite įjungti mobilųjį telefoną, kelias sekundes paspaudę maitinimo + garsumo mygtuką.

Kitų gamintojų atveju turime laikytis panašių nurodymų:

  • Nexus, Motorola ir kt: Paspaudžiame mygtuką norėdami sumažinti garsumą ir neatleisdami spaudžiame maitinimo mygtuką, kol terminalas įsijungia.
  • HTC ir kt: Spausdami mygtukus sumažiname ir padidiname garsumą, o neatleisdami spaudžiame maitinimo mygtuką, kol įsijungia terminalas.
  • BQ ir kt: Paspaudžiame ir laikome mygtuką norėdami padidinti garsumą ir neatleisdami spaudžiame maitinimo mygtuką, kol įrenginys įsijungia.
  • Samsung: Spausdami mygtukus sumažiname garsumą ir Home, o neatleisdami spaudžiame maitinimo mygtuką, kol įsijungia terminalas.
  • Sony: Įjungiame įrenginį ir laikome nuspaudę garsumo didinimo mygtuką, kai pasirodo Sony logotipas ir LED lemputė nusidažo rožine, gintarine arba oranžine spalva.

Kiti būdai pasiekti „Android“ įrenginio atkūrimą

Yra keletas būdų, kaip pasiekti „Android“ terminalo atkūrimo režimą. Be pirmiau minėto mygtukų derinio, taip pat galime naudoti vieną iš šių 2 būdų:

Naudojant PC ir ADB komandas

Taip pat galime įvesti „Android“ atkūrimą prijungę įrenginį prie kompiuterio naudodami USB kabelį. Svarbu, kad anksčiau kompiuteryje įdiegtume visas atitinkamas tvarkykles, tiek mūsų Android telefono, tiek ADB tvarkyklės. O ir nepamirškime „Android“ nustatymuose įjungti USB derinimo funkciją!

Kai tai bus padaryta, mes tiesiog turime paleisti šią komandą iš terminalo lango („Windows“ komandų eilutė):

adb perkrovimo atkūrimas

Šiame kitame įraše galite atsisiųsti ADB tvarkykles ir gauti papildomos informacijos šia tema.

Programos naudojimas (jei esame ROOT)

Jei turime root administratoriaus teises galime labai palengvinti prieigą prie atkūrimo. Taip paprasta, kaip naudojant programą, kuri yra atsakinga už atkūrimo režimo įkėlimą į terminalą.

Tam turime tokių programų kaip Paprastas perkrovimas, Quick Reboot Pro arba Medžiagos galios meniu. Visus juos galima nemokamai atsisiųsti iš „Google Play“:

Atsisiųskite QR kodo paprastą perkrovimą (tik įsišaknintiems įrenginiams) Kūrėjas: Francisco Franco Kaina: Nemokamas Atsisiųskite QR kodą „Quick Reboot Pro“ – # 1 perkrovimo tvarkyklė [ROOT] Kūrėjas: AntaresOne Kaina: Nemokamas Atsisiųsti QR kodo medžiagą Power Menu Kūrėjas: Naman Dwivedi Kaina: Nemokama

Ką manote apie „Android“ atkūrimo režimą? Ar dažniausiai jį retkarčiais naudojate savo terminale? Norėdami pasikalbėti šia ir kitomis susijusiomis temomis, nedvejodami užsukite į komentarų sritį!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found