Kokiame aplanke saugomos „WhatsApp“ nuotraukos ir failai?

Tai klausimas, kurį kažkada sau uždavė ne vienas iš mūsų. Jei mėgstame padažą su mobiliuoju telefonu ar tiesiog norime sužinoti kur atsisiunčiami ir išsaugomi visi failai, kuriuos bendriname „WhatsApp“., mums tikrai įdomu sužinoti visų tų nuotraukų, vaizdo įrašų, garso takelių ir kitų rūšių failų vietą.

Tai aplankas, kuriame išsaugomi visi „WhatsApp“ failai

Failai, kuriuos mums siunčiate WhatsAppAtsisiuntę jas galime pamatyti savo galerijoje ir kitose daugialypės terpės programose, beveik stebuklingai. Bet kokia tiksliai yra jo vieta?

Mes žinome, kad šie failai pagal numatytuosius nustatymus išsaugomi vidinėje įrenginio atmintyje, bet iš ten... retai šiam reikalui skiriame daug daugiau dėmesio.

Šių failų vieta yra tokia:

\ sdcard \ WhatsApp \ Media \

Šiame aplanke rasime poaplankius, kuriuose jie saugomi visi whatsapp failai surūšiuoti pagal failo tipą.

 • Tapetai: tai aplankas, kuriame išsaugomi „WhatsApp“ tapetai.
 • „WhatsApp“ animuoti gifai: Čia rasime GIF failus ir animacijas.
 • „WhatsApp“ garsas: garso takeliai saugomi šiame aplanke.
 • WhatsApp dokumentai: čia saugomi likę ne daugialypės terpės dokumentai, tokie kaip tekstiniai failai, pdf, suspausti failai ir kt.
 • WhatsApp vaizdai: Aplankas, kuriame saugomos visos nuotraukos ir vaizdai, kuriuos gauname per WhatsApp.
 • „WhatsApp“ profilio nuotraukos: Mūsų profilio nuotraukos.
 • WhatsApp lipdukai: Aplankas, kuriame saugomi visi mūsų įdiegti lipdukų paketai.
 • „WhatsApp“ vaizdo įrašas: vaizdo įrašų, kuriuos bendriname per WhatsApp, vieta.
 • „WhatsApp“ balsas: Pastabos arba balso įrašai, padaryti iš pačios WhatsApp, saugomi šiame aplanke.

Pastaba: Kad galėtume pasiekti visus šiuos aplankus ir failus, kurių mums reikės failų naršyklė. Jei mūsų įrenginyje nėra nė vienos iš serijų, galime įdiegti bet kurią šią funkciją atliekančią programą, pvz., ASTRO failų tvarkyklė arba programėlę Google failai. Kitų rekomendacijų rasite įraše „10 geriausių Android failų tvarkyklių“.

Atsisiųskite QR kodo failų tvarkyklę ASTRO Kūrėjas: App Annie Basics Kaina: Nemokama Atsisiųskite Google QR kodo failus: Atlaisvinkite vietos telefone Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

Kur „WhatsApp Web“ failai atsisiunčiami į kompiuterį?

Jei kompiuterio naršyklei naudojame žiniatinklio „WhatsApp“ versiją, viskas labai pasikeičia. Pagal numatytuosius nustatymus visos tos nuotraukos, vaizdo įrašai ir garso įrašai, kuriuos gauname jie nesaugomi jokiame kompiuterio aplanke. Techniškai šių dokumentų kopija išsaugoma viename iš laikinųjų „Windows“ aplankų, tačiau kai tik baigiame „WhatsApp“ seansą, jie automatiškai ištrinami.

Todėl, jei norime pasilikti failų, kuriuos gauname per WhatsApp Web, kopijas, turėsime tai padaryti per rankinį atsisiuntimą.

 • „WhatsApp Web“ spustelėkite vaizdą arba dokumentą, kurį norite atsisiųsti į savo kompiuterį.

 • Kitame lange spustelėkite mygtuką „Atsisiųsti“, kurį pamatysite viršutiniame dešiniajame ekrano kampe.

 • Bus atidarytas langas, kuriame galėsite pasirinkti aplanką, į kurį norite atsisiųsti atitinkamą failą.

Iš čia galite palikti failą darbalaukyje, atsisiuntimo aplanke arba net sukurti kompiuteryje naują aplanką pavadinimu „WhatsApp“, kad visi WhatsApp gauti dokumentai būtų gerai sutvarkyti.

Kokia nauda žinoti šių failų vietą?

Žinojimo faktas visų šių nuotraukų, vaizdo įrašų, garso takelių ir dokumentų vieta Tai gali būti naudinga, jei norime atlaisvinti vietos savo įrenginyje ir norime nukopijuoti visus šiuos dokumentus į išorinę atmintį.

Taip pat gali praversti ieškant konkretaus failo ir mes nežinome, kas jį mums atsiuntė, ar tai labai senas dokumentas. Ir, žinoma, jei pametėme nuotrauką ar vaizdo įrašą iš WhatsApp, tai visada yra geras būdas įsitikinti ar patikrinti, ar tikrai ištrynėme minėtą failą.

Dirbdami su kompiuteriu visada žinome, kurį aplanką turime įvesti norėdami ieškoti tam tikro failo, ir tai yra įprotis, kuris retai pasitaiko tokiose mobiliosiose sistemose kaip, pavyzdžiui, Android.

Trumpai tariant, niekada neskauda žinoti tokio tipo detales arba patarimai kad padėti mums geriau valdyti savo įrenginį ir apie informaciją, kurią bendriname ir tvarkome per WhatsApp.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found